Logo

Výsledky závodu: Interkompas 45 - E3

Kategorie: H21A

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Též třetí etapa závodu Interkompas 45 proběhla za velmi horkého počasí. Stejně jako v předcházejících etapách nebylo hlášeno žádné vážnější zranění a nebyl podán žádný protest.

H21A 8.60 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8445

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 51:26 8646
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 53:12 + 1:46 8363
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 53:26 + 2:00 8325
4. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 53:51 + 2:25 8259
5. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:34 + 3:08 8144
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 54:42 + 3:16 8122
7. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 3:52 8026
8. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 55:33 + 4:07 7986
9. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 55:55 + 4:29 7927
10. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 56:28 + 5:02 7839
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 56:53 + 5:27 7773
12. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 57:11 + 5:45 7724
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 58:23 + 6:57 7532
14. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 59:42 + 8:16 7321
15. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 8:21 7308
16. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 60:02 + 8:36 7268
17. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 60:40 + 9:14 7166
18. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 60:54 + 9:28 7129
19. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:05 + 10:39 6939
20. Galicz Karol 27P8600 BKS Wataha Warszawa 62:19 + 10:53
21. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:25 + 10:59 6886
22. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 62:39 + 11:13 6848
23. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 62:46 + 11:20 6830
24. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 62:58 + 11:32 6798
25. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 63:02 + 11:36 6787
26. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 63:27 + 12:01 6720
27. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 63:49 + 12:23 6661
28. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 64:18 + 12:52 6584
29. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 64:33 + 13:07 6544
30. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 65:49 + 14:23 6341
31. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 66:02 + 14:36 6306
32. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 67:36 + 16:10 6055
33. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 67:57 + 16:31 5999
34. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 70:02 + 18:36 5665
35. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:28 + 19:02 5595
36. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 70:30 + 19:04 5590
37. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 70:56 + 19:30 5521
38. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 71:37 + 20:11 5411
39. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 74:00 + 22:34 5029
40. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:37 + 24:11 4770
41. Biller Georg 60004 SV Mietraching DE 75:40 + 24:14
42. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 75:42 + 24:16 4757
43. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 76:56 + 25:30 4559
44. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 77:55 + 26:29 4401
45. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 78:17 + 26:51 4343
46. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 81:16 + 29:50 3864
47. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:11 + 30:45 3718
48. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 87:47 + 36:21 2820
49. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 91:12 + 39:46 2272
50. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:34 + 40:08 2214
51. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 97:58 + 46:32 1188
Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec DISK 0
Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK 0
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno DISK 0