Logo

Výsledky závodu: Interkompas 45 - E3

Kategorie: H21B

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Číměř, LDT Bílá skála
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Též třetí etapa závodu Interkompas 45 proběhla za velmi horkého počasí. Stejně jako v předcházejících etapách nebylo hlášeno žádné vážnější zranění a nebyl podán žádný protest.

H21B 6.90 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6657

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 43:32 6818
2. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 44:00 + 0:28 6749
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 46:19 + 2:47 6403
4. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 47:13 + 3:41 6269
5. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 47:24 + 3:52 6241
6. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:39 + 4:07 6204
7. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 47:58 + 4:26 6157
8. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 48:42 + 5:10 6047
9. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 50:18 + 6:46 5809
10. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 51:33 + 8:01 5622
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 52:32 + 9:00 5475
12. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 53:02 + 9:30 5401
13. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 53:31 + 9:59 5329
14. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:54 + 10:22 5272
15. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 54:04 + 10:32 5247
16. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 57:32 + 14:00 4729
17. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 58:05 + 14:33 4647
18. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 58:19 + 14:47 4613
19. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 58:26 + 14:54 4595
20. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 58:30 + 14:58 4585
21. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 59:53 + 16:21 4379
22. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 61:03 + 17:31 4205
23. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 61:06 + 17:34 4197
24. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 61:14 + 17:42 4177
25. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 61:16 + 17:44 4172
26. Procházka Josef 400001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 62:03 + 18:31
27. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 63:22 + 19:50 3859
28. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:57 + 20:25 3772
29. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 66:15 + 22:43 3429
30. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 66:51 + 23:19 3339
31. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 66:52 + 23:20 3337
32. Šiška Petr 300001 PTNG 67:54 + 24:22
33. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 68:06 + 24:34 3153
34. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 68:24 + 24:52 3108
35. Janda Petr CHT9101 OOB SK Chrast 68:42 + 25:10 3063
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 74:02 + 30:30 2268
37. Gindl Wolfgang 350005 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 74:22 + 30:50
38. Stefan Simon 60010 SV Mietraching DE 84:46 + 41:14
Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast DISK 0
Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0