Výsledky závodu: Orienteering Adventure - E4

Datum:
10.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
BEGINNERS
2.03 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 21:40
2. Cychodolova Azlita 280002 028-Belarus 22:19 + 0:39
3. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 23:21 + 1:41
4. Finkenstaedt Antonia 260001 026-Millfield School 26:00 + 4:20
D10
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:21
2. Kotecká Marie Anna TBM0989 KOS TJ Tesla Brno 14:37 + 1:16
3. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 16:17 + 2:56
4. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 17:03 + 3:42
5. Miś Milena 1VP1050 HKS Azymut Mochy 17:40 + 4:19
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 17:41 + 4:20
7. Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering 18:40 + 5:19
8. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:18 + 5:57
9. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 19:23 + 6:02
10. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 21:23 + 8:02
11. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 22:05 + 8:44
12. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 23:18 + 9:57
13. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 23:39 + 10:18
14. Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering 23:43 + 10:22
15. Šipoš Emília VLI0952 Slavia Liberec orienteering 23:54 + 10:33
16. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:53 + 11:32
17. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 26:15 + 12:54
18. Jonášová Emka 43S0951 ŠK Sandberg Bratislava 27:55 + 14:34
Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 37:56 + 24:35
D12
1.97 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 15:28
2. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 16:02 + 0:34
3. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 16:11 + 0:43
4. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 16:22 + 0:54
5. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 17:21 + 1:53
6. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 18:42 + 3:14
7. Klecha Weronika 1VP0750 HKS Azymut Mochy 18:50 + 3:22
8. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 18:55 + 3:27
9. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 19:28 + 4:00
10. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 20:46 + 5:18
11. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 21:42 + 6:14
12. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 22:05 + 6:37
13. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 22:29 + 7:01
14. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 23:20 + 7:52
15. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:59 + 9:31
16. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 27:11 + 11:43
17. Delaume Charlotte 160001 016-OPA Montigny 30:04 + 14:36
18. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 32:09 + 16:41
19. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 34:22 + 18:54
20. Blidefalk Amanda 200003 020-(SWE) OK Södertörn 49:27 + 33:59
Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering DISK
D14
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 42:08
2. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 44:33 + 2:25
3. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 45:32 + 3:24
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:27 + 4:19
5. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:26 + 6:18
6. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 53:25 + 11:17
7. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 14:33
8. Mikuła Iga 3WP0752 KOS BnO Szczecin 57:15 + 15:07
9. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 62:05 + 19:57
10. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 62:51 + 20:43
11. Mikuła Daria 3WP0751 KOS BnO Szczecin 63:51 + 21:43
12. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 65:15 + 23:07
13. Přibylová Anežka OSN0551 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:02 + 24:54
14. Kula Maja 3WP0754 KOS BnO Szczecin 73:23 + 31:15
15. Murek Emilia 1VP0651 HKS Azymut Mochy 74:06 + 31:58
16. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 94:22 + 52:14
Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník DISK
Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering DISK
D16
3.18 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:55
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 36:25 + 0:30
3. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 38:43 + 2:48
4. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 39:34 + 3:39
5. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 41:51 + 5:56
6. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 46:26 + 10:31
7. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 46:41 + 10:46
8. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 47:37 + 11:42
9. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 61:36 + 25:41
10. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 67:09 + 31:14
11. Dobros Aleksandra 320001 032-UKS Arkady Raszkow 68:49 + 32:54
12. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 75:39 + 39:44
13. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 83:43 + 47:48
Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering DISK
D18
3.71 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 42:20
2. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 43:57 + 1:37
3. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 49:09 + 6:49
4. Renner Linda 110003 011-OK Södertörn 78:27 + 36:07
Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň DISK
D21A
3.93 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8779
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 35:04 8963
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 35:52 + 0:48 8767
3. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 1:27 8608
4. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 36:41 + 1:37 8567
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 1:48 8522
6. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 2:42 8301
7. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 38:11 + 3:07 8199
8. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 38:52 + 3:48 8032
9. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 39:55 + 4:51 7774
10. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 39:58 + 4:54 7762
11. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 5:02 7729
12. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 41:06 + 6:02 7484
13. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 42:41 + 7:37
14. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 7:52 7035
15. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 44:50 + 9:46 6569
16. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 44:57 + 9:53 6541
17. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 45:20 + 10:16 6447
18. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:03 + 10:59 6271
19. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 47:16 + 12:12
20. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 48:48 + 13:44 5597
21. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 50:31 + 15:27 5176
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 50:57 + 15:53 5070
23. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 52:01 + 16:57 4808
24. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 52:30 + 17:26
25. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 53:00 + 17:56 4567
26. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 53:25 + 18:21 4465
27. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 19:16 4241
28. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 54:35 + 19:31 4179
29. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 55:48 + 20:44 3881
30. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 58:11 + 23:07 3297
31. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 58:15 + 23:11 3281
32. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 59:44 + 24:40
33. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 63:10 + 28:06
34. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 63:17 + 28:13 2047
35. Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 66:26 + 31:22 1275
36. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:03 + 36:59 0
37. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 75:58 + 40:54 0
D21B
3.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 49:14 5884
2. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 50:26 + 1:12 5747
3. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:25 + 2:11 5635
4. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 58:11 + 8:57 4862
5. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 58:33 + 9:19
6. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 61:29 + 12:15 4484
7. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 61:37 + 12:23 4469
8. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 69:54 + 20:40 3523
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:47 + 21:33 3422
10. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:31 + 22:17 3338
11. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 73:48 + 24:34 3077
12. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 75:09 + 25:55 2923
13. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 77:29 + 28:15 2656
14. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 80:23 + 31:09 2324
15. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 80:25 + 31:11 2321
16. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 81:00 + 31:46 2254
17. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 81:08 + 31:54 2239
18. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 81:55 + 32:41 2149
19. Horová Klára PGP8455 SK Praga 89:02 + 39:48 1336
20. Morrall Lizzi 150002 015-RAFO 154:23 + 105:09
Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno DISK 0
D21C
3.03 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4867
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:52 5346
2. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 43:15 + 4:23 4851
3. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 47:13 + 8:21 4404
4. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 48:11 + 9:19 4294
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 49:26 + 10:34 4153
6. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 64:18 + 25:26 2475
7. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 64:26 + 25:34
8. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:36 + 28:44 2102
9. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 80:14 + 41:22 676
10. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:04 + 54:12 0
11. Fujáková Katka HAV8550 OB Havířov 111:46 + 72:54 0
D35A
3.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 44:10
2. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 44:46 + 0:36
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 46:41 + 2:31
4. Renner Daniela 110001 011-OK Södertörn 47:12 + 3:02
5. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 48:23 + 4:13
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 49:40 + 5:30
7. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 56:38 + 12:28
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 58:42 + 14:32
9. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 61:53 + 17:43
10. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 66:20 + 22:10
11. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 83:44 + 39:34
12. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 121:40 + 77:30
Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové DISK
Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 39:10 +
D35B
3.53 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 41:46
2. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 49:01 + 7:15
3. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 54:14 + 12:28
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 56:54 + 15:08
5. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 65:58 + 24:12
6. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:35 + 25:49
7. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 70:03 + 28:17
8. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 71:33 + 29:47
9. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:54 + 31:08
10. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 73:09 + 31:23
11. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 76:53 + 35:07
12. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 77:58 + 36:12
13. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 79:59 + 38:13
14. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:53 + 42:07
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:46 + 44:00
16. Blažková Kristina 340001 034-Bludní tuleni 99:11 + 57:25
17. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 110:28 + 68:42
18. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 122:28 + 80:42
Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria DISK
D45A
3.38 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 40:39
2. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 41:04 + 0:25
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 48:05 + 7:26
4. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 48:42 + 8:03
5. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 49:08 + 8:29
6. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 49:11 + 8:32
7. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 49:54 + 9:15
8. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 50:59 + 10:20
9. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 51:06 + 10:27
10. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 52:23 + 11:44
11. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 52:44 + 12:05
12. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 53:54 + 13:15
13. Antoine-Delaume Sophie 160002 016-OPA Montigny 53:59 + 13:20
14. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 54:14 + 13:35
15. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:39 + 14:00
16. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 57:08 + 16:29
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:20 + 16:41
18. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 61:10 + 20:31
19. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 71:11 + 30:32
20. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 71:45 + 31:06
21. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 73:23 + 32:44
22. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 76:14 + 35:35
23. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 82:39 + 42:00
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK
D45B
3.06 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 38:35
2. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:09 + 8:34
3. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:35 + 9:00
4. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 47:54 + 9:19
5. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 49:44 + 11:09
6. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 51:21 + 12:46
7. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 53:18 + 14:43
8. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 53:19 + 14:44
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 60:37 + 22:02
10. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:00 + 22:25
11. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 63:18 + 24:43
12. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 64:36 + 26:01
13. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 66:55 + 28:20
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:46 + 29:11
15. Junková Petra STH7451 SK Studenec 69:14 + 30:39
16. Bulířová Blanka 290002 029-TAP 70:57 + 32:22
17. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 74:06 + 35:31
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 76:51 + 38:16
19. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 77:51 + 39:16
20. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 80:22 + 41:47
21. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:58 + 45:23
22. Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy 89:09 + 50:34
23. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 95:54 + 57:19
24. Lundgren Charlotte 200002 020-(SWE) OK Södertörn 150:38 + 112:03
Mašatová Zora 300003 030-Český Brod 88:37 + 50:02
D55A
3.24 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 40:53
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 42:39 + 1:46
3. Muzsnai Ágota 13H5550 HSE Szentendre 50:45 + 9:52
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 51:42 + 10:49
5. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 53:14 + 12:21
6. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 54:33 + 13:40
7. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 54:36 + 13:43
8. Gire Camille 160004 016-OPA Montigny 55:05 + 14:12
9. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 59:01 + 18:08
10. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 62:23 + 21:30
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 64:27 + 23:34
12. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 66:01 + 25:08
13. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 66:42 + 25:49
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 68:00 + 27:07
15. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:45 + 33:52
16. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 77:20 + 36:27
17. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 82:45 + 41:52
18. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 85:14 + 44:21
19. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 85:18 + 44:25
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 87:51 + 46:58
21. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 92:24 + 51:31
D55B
2.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 50:41
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 51:12 + 0:31
3. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 14:18
4. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 74:22 + 23:41
5. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 90:04 + 39:23
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
D65
2.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 48:52
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 50:29 + 1:37
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 51:17 + 2:25
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:56 + 23:04
5. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 77:13 + 28:21
6. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 83:40 + 34:48
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 95:29 + 46:37
8. Zwahlen Madlen 130002 013-OL Mett 120:42 + 71:50
H10
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 11:55
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:36 + 0:41
3. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 13:36 + 1:41
4. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 13:40 + 1:45
5. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 13:58 + 2:03
6. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 14:09 + 2:14
7. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:12 + 2:17
8. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 14:44 + 2:49
9. Kotecký Jáchym TBM1124 KOS TJ Tesla Brno 15:39 + 3:44
10. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 15:49 + 3:54
11. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:33 + 4:38
12. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 16:58 + 5:03
13. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 17:04 + 5:09
14. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 17:18 + 5:23
15. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 17:20 + 5:25
16. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 17:39 + 5:44
17. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 18:11 + 6:16
18. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 18:58 + 7:03
19. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 19:09 + 7:14
20. Pachnik Antoni 330002 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 19:11 + 7:16
21. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 25:19 + 13:24
H12
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 13:32
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 15:10 + 1:38
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 15:28 + 1:56
4. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 15:32 + 2:00
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 17:09 + 3:37
6. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 17:12 + 3:40
7. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 17:14 + 3:42
8. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 17:43 + 4:11
9. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 18:00 + 4:28
10. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 18:26 + 4:54
11. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 19:10 + 5:38
12. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 19:14 + 5:42
13. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 19:19 + 5:47
14. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 19:58 + 6:26
15. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 20:36 + 7:04
16. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 20:40 + 7:08
17. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 21:14 + 7:42
18. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 21:40 + 8:08
19. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 22:59 + 9:27
20. Wyrwa Tobiasz 1VP0701 HKS Azymut Mochy 23:30 + 9:58
21. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 23:43 + 10:11
22. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 24:24 + 10:52
23. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 24:44 + 11:12
24. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 25:32 + 12:00
25. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 26:13 + 12:41
26. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 26:52 + 13:20
27. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 27:17 + 13:45
28. Přibyl Daniel OSN0808 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:34 + 14:02
29. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 29:04 + 15:32
30. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 29:34 + 16:02
31. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 29:45 + 16:13
32. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 31:02 + 17:30
33. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 31:11 + 17:39
34. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 34:12 + 20:40
35. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 43:59 + 30:27
36. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:34 + 48:02
H14
2.98 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 23:38
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:59 + 0:21
3. Zřídkaveselý Adam ZBM0511 SK Žabovřesky Brno 25:16 + 1:38
4. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 25:59 + 2:21
5. Pachnik Jędrzej 330003 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 27:26 + 3:48
6. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 27:37 + 3:59
7. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:50 + 4:12
8. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 28:14 + 4:36
9. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:13 + 5:35
10. Cupryś Amadeusz 1VP0500 HKS Azymut Mochy 31:42 + 8:04
11. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 34:31 + 10:53
12. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 40:03 + 16:25
13. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 41:40 + 18:02
14. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 42:10 + 18:32
15. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 42:52 + 19:14
16. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 43:50 + 20:12
17. Kotkowiak Bartosz 3WP0600 KOS BnO Szczecin 48:55 + 25:17
18. Kwiatkowski Olaf 3WP0501 KOS BnO Szczecin 50:04 + 26:26
19. Městka Václav VSP0600 USK Praha 55:27 + 31:49
20. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 57:38 + 34:00
21. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:47 + 39:09
22. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 63:33 + 39:55
23. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:51 + 42:13
24. Michalczak Paweł 1VP0600 HKS Azymut Mochy 68:47 + 45:09
25. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 79:43 + 56:05
H16
3.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kula Mateusz 3WP0300 KOS BnO Szczecin 32:02
2. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 32:39 + 0:37
3. Paterek Mikołaj 1VP0300 HKS Azymut Mochy 33:08 + 1:06
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 34:36 + 2:34
5. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 35:01 + 2:59
6. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:39 + 4:37
7. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 40:38 + 8:36
8. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:59 + 9:57
9. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 44:14 + 12:12
10. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:16 + 13:14
11. Renner Björn 110004 011-OK Södertörn 49:05 + 17:03
12. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 49:22 + 17:20
13. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 49:55 + 17:53
14. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:30 + 30:28
15. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 65:02 + 33:00
16. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:03 + 37:01
17. Janas Adam PGP0404 SK Praga 82:09 + 50:07
Kotkowiak Piotr 3WP0401 KOS BnO Szczecin DISK
H18
3.96 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 46:56
2. Janas Petr PGP0200 SK Praga 47:30 + 0:34
3. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 53:23 + 6:27
4. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:27 + 11:31
5. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:39 + 11:43
6. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 73:35 + 26:39
7. Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 KOS BnO Szczecin 82:15 + 35:19
Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec DISK
H21A
4.44 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 32:23 8707
2. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 32:42 + 0:19 8624
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 33:16 + 0:53 8475
4. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 35:24 + 3:01 7915
5. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 35:43 + 3:20 7832
6. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 35:45 + 3:22 7824
7. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 35:53 + 3:30 7789
8. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 36:05 + 3:42 7736
9. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:11 + 3:48 7710
10. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:39 + 5:16 7325
11. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 38:08 + 5:45 7198
12. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 38:13 + 5:50 7176
13. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 5:51 7172
14. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 38:21 + 5:58 7141
15. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 38:31 + 6:08 7098
16. Jensch Marco 88D8000 OK Mark Brandenburg 38:38 + 6:15
17. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 38:47 + 6:24 7028
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 38:47 + 6:24 7028
19. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 38:53 + 6:30 7001
20. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 39:32 + 7:09 6831
21. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 40:14 + 7:51 6647
22. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 41:34 + 9:11 6297
23. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 41:36 + 9:13 6289
24. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:00 + 9:37 6184
25. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 42:03 + 9:40 6171
26. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 42:31 + 10:08 6048
27. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 42:34 + 10:11 6035
28. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 43:03 + 10:40 5908
29. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:20 + 10:57 5834
30. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 43:25 + 11:02 5812
31. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 43:31 + 11:08 5786
32. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 43:47 + 11:24 5716
33. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 44:32 + 12:09 5519
34. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 44:51 + 12:28 5436
35. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 45:06 + 12:43 5370
36. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:12 + 12:49 5344
37. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 45:51 + 13:28 5173
38. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 45:57 + 13:34 5147
39. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 46:33 + 14:10
40. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 47:55 + 15:32 4631
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 47:57 + 15:34 4622
42. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 48:02 + 15:39 4601
43. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 48:07 + 15:44 4579
44. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 48:24 + 16:01 4504
45. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 48:32 + 16:09 4469
46. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 49:05 + 16:42 4325
47. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 49:24 + 17:01 4242
48. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:50 + 17:27 4128
49. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 50:12 + 17:49
50. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 50:30 + 18:07 3953
51. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:33 + 18:10 3940
52. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 51:54 + 19:31 3586
53. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 52:58 + 20:35
54. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 52:59 + 20:36 3302
55. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 53:33 + 21:10
56. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:51 + 21:28 3074
57. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 53:52 + 21:29 3070
58. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 55:26 + 23:03 2659
59. Poole Adam 150004 015-RAFO 57:39 + 25:16
60. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 58:18 + 25:55 1907
61. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:59 + 28:36 1203
62. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 61:04 + 28:41 1181
63. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 62:24 + 30:01 831
64. Janas Petr PGP7106 SK Praga 65:34 + 33:11 0
65. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 65:55 + 33:32 0
66. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 68:48 + 36:25 0
67. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 69:51 + 37:28 0
68. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 72:54 + 40:31 0
69. Jarvis Thomas 150007 015-RAFO 73:42 + 41:19
70. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:16 + 41:53 0
71. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 77:25 + 45:02 0
72. Godefroy Simon 160005 016-OPA Montigny 80:50 + 48:27
73. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 87:05 + 54:42
74. Burrell Oli 150006 015-RAFO 88:39 + 56:16
75. ONeill Jonny 150017 015-RAFO 97:37 + 65:14
76. Takahashi Hideo 170001 017-Tokyo OLK 101:40 + 69:17
77. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 120:25 + 88:02 0
Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov DISK 0
Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa DISK
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK 0
H21B
3.95 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 41:23 5809
2. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 43:21 + 1:58 5554
3. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 44:24 + 3:01 5417
4. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 44:30 + 3:07 5404
5. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 47:23 + 6:00 5030
6. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 6:15 4997
7. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 48:05 + 6:42 4939
8. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 48:30 + 7:07 4884
9. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 50:59 + 9:36 4562
10. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 51:19 + 9:56 4518
11. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:51 + 10:28 4449
12. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 53:21 + 11:58 4254
13. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 55:18 + 13:55 4001
14. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:48 + 14:25 3936
15. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 55:53 + 14:30 3925
16. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 59:14 + 17:51 3490
17. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 59:54 + 18:31 3403
18. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 63:16 + 21:53 2966
19. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 65:55 + 24:32 2621
20. Preissler Adam HAV8608 OB Havířov 65:56 + 24:33
21. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 68:27 + 27:04
22. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 68:50 + 27:27 2242
23. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 69:49 + 28:26 2114
24. Horák Jan NPA8902 SK LOB Nová Paka 78:00 + 36:37 1051
Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja DISK 0
H21C
3.23 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1771
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 38:15 2141
2. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:19 + 14:04 1626
3. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:28 + 16:13 1547
4. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 60:16 + 22:01 1334
5. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 64:27 + 26:12 1181
6. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 65:31 + 27:16
7. Churchman Christopher 150008 015-RAFO 66:01 + 27:46
8. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 66:43 + 28:28 1098
9. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 73:27 + 35:12 851
10. Václav Přibyl LPU OK Lokomotiva Pardubice 91:26 + 53:11
11. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 95:44 + 57:29 35
12. Matthews Charles-Sweeting 150005 015-RAFO 103:28 + 65:13
H35A
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 35:06
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 37:56 + 2:50
3. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 39:11 + 4:05
4. Ellis Geoffrey 150012 015-RAFO 41:06 + 6:00
5. Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 42:44 + 7:38
6. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 43:20 + 8:14
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 43:30 + 8:24
8. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 43:50 + 8:44
9. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 47:08 + 12:02
10. Fröhlich Martin 340002 034-Bludní tuleni 47:52 + 12:46
11. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 49:08 + 14:02
12. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 49:24 + 14:18
13. Karsten Lehmann 71D7800 USV TU Dresden 50:55 + 15:49
14. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 52:24 + 17:18
15. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:57 + 17:51
16. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 53:14 + 18:08
17. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 53:40 + 18:34
18. Koblic Jan VAM7601 OB Vamberk 54:01 + 18:55
19. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 54:05 + 18:59
20. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 54:19 + 19:13
21. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 55:27 + 20:21
22. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 60:38 + 25:32
23. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 61:09 + 26:03
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 61:34 + 26:28
25. Přibyl Jan OSN7801 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:10 + 28:04
26. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 64:47 + 29:41
27. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 65:15 + 30:09
28. Kinnear Marshall 150011 015-RAFO 68:06 + 33:00
29. Wilson Dai 150009 015-RAFO 68:56 + 33:50
30. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 72:56 + 37:50
31. Court Graeme 150010 015-RAFO 73:56 + 38:50
H35B
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 37:57
2. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 42:36 + 4:39
3. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:52 + 6:55
4. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 46:42 + 8:45
5. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 47:17 + 9:20
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 48:45 + 10:48
7. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 49:37 + 11:40
8. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 56:31 + 18:34
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:25 + 19:28
10. Mol Krzysztof 1VP7500 HKS Azymut Mochy 57:49 + 19:52
11. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 59:14 + 21:17
12. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 61:03 + 23:06
13. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 100:04 + 62:07
14. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 102:45 + 64:48
Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka DISK
H45A
3.91 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:53
2. Jonáš Radoslav 43S6901 ŠK Sandberg Bratislava 37:12 + 2:19
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 37:51 + 2:58
4. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 43:11 + 8:18
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:11 + 11:18
6. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 46:57 + 12:04
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 47:12 + 12:19
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 48:33 + 13:40
9. Pachnik Dariusz 330001 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 50:05 + 15:12
10. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 52:18 + 17:25
11. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 52:31 + 17:38
12. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:16 + 19:23
13. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 54:17 + 19:24
14. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 57:16 + 22:23
15. Johnston-Davis Philip 150001 015-RAFO 57:37 + 22:44
16. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 22:45
17. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 57:52 + 22:59
18. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 58:42 + 23:49
19. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 58:49 + 23:56
20. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 60:35 + 25:42
21. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 61:10 + 26:17
22. Blidefalk Patrik 200001 020-(SWE) OK Södertörn 61:15 + 26:22
23. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 64:55 + 30:02
24. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 65:47 + 30:54
25. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:19 + 33:26
26. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:10 + 34:17
27. Barker-Pilsworth Andy 150014 015-RAFO 75:20 + 40:27
28. Liston John 150016 015-RAFO 78:58 + 44:05
29. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 79:51 + 44:58
30. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 85:12 + 50:19
31. Poole Chris 150015 015-RAFO 90:45 + 55:52
32. Moseley Adrian 150013 015-RAFO 91:18 + 56:25
H45B
3.33 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Delaume Jean-Marc 160003 016-OPA Montigny 34:24
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 39:28 + 5:04
3. Dunka Štěpán 140002 014-Špindl sportuje 39:36 + 5:12
4. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 40:02 + 5:38
5. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:26 + 8:02
6. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 48:40 + 14:16
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 50:51 + 16:27
8. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:21 + 17:57
9. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 56:13 + 21:49
10. Bulíř Jiří 290001 029-TAP 56:20 + 21:56
11. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:03 + 23:39
12. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 58:29 + 24:05
13. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 58:59 + 24:35
14. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 59:18 + 24:54
15. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 74:24 + 40:00
16. Furmánek Zdeněk 210001 021-železničáři 100:53 + 66:29
H55A
3.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 42:55
2. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 43:32 + 0:37
3. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 43:49 + 0:54
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 44:09 + 1:14
5. Kerényi Dénes 13H5700 HSE Szentendre 45:08 + 2:13
6. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 49:09 + 6:14
7. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 49:29 + 6:34
8. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 51:16 + 8:21
9. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 51:34 + 8:39
10. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 55:46 + 12:51
11. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 56:20 + 13:25
12. Hornik Zbigniew 370001 037-LKO 57:20 + 14:25
13. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 14:49
14. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 57:48 + 14:53
15. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 59:09 + 16:14
16. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 64:55 + 22:00
17. Godefroy René 160006 016-OPA Montigny 69:42 + 26:47
18. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 94:25 + 51:30
H55B
2.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 35:05
2. Tridenskij Genadij 280001 028-Belarus 40:21 + 5:16
3. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 47:40 + 12:35
4. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:50 + 16:45
5. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 57:12 + 22:07
6. Renner Claes 110002 011-OK Södertörn 59:41 + 24:36
7. Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 81:29 + 46:24
H65
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 36:41
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:54 + 4:13
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 5:08
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 42:08 + 5:27
5. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 43:32 + 6:51
6. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 55:01 + 18:20
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 55:48 + 19:07
8. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 59:48 + 23:07
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 61:59 + 25:18
10. Zwahlen Robert 130001 013-OL Mett 69:57 + 33:16
11. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 70:22 + 33:41
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 71:55 + 35:14
13. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 73:39 + 36:58
14. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:17 + 39:36
15. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 82:21 + 45:40
16. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 93:08 + 56:27
H75
2.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:49
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 67:16 + 9:27
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 71:53 + 14:04
4. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 115:43 + 57:54
5. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 117:40 + 59:51
6. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 126:11 + 68:22
HDR
1.43 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 12:43
2. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 14:08 + 1:25
3. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 14:48 + 2:05
4. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 15:28 + 2:45
5. Maděrová Klára xxx XXX 15:31 + 2:48
6. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 15:34 + 2:51
7. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 15:38 + 2:55
8. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 15:49 + 3:06
9. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 16:03 + 3:20
10. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 16:52 + 4:09
11. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 16:54 + 4:11
12. Šipoš Juraj VLI1203 Slavia Liberec orienteering 16:58 + 4:15
13. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 17:22 + 4:39
14. Votava Jan 310001 031-DSVJ 17:25 + 4:42
15. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 18:43 + 6:00
16. Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 18:55 + 6:12
17. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 19:24 + 6:41
18. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 20:50 + 8:07
19. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 20:57 + 8:14
20. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 21:26 + 8:43
21. Fuják Adam HAV1200 OB Havířov 21:57 + 9:14
22. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 22:01 + 9:18
23. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 22:02 + 9:19
24. Šedivý Martin VCB1201 OB České Budějovice 23:25 + 10:42
25. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 24:05 + 11:22
26. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 24:07 + 11:24
27. Hančová Sára xxx XXX 24:09 + 11:26
28. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 24:24 + 11:41
29. Přibylová Marie OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:26 + 11:43
30. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 25:30 + 12:47
31. Kalinová Jasmína 250001 025-JK 26:12 + 13:29
32. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 26:24 + 13:41
33. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 26:36 + 13:53
34. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 27:52 + 15:09
35. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 28:12 + 15:29
36. Žemlík Leonard TUR OOB TJ Turnov 28:22 + 15:39
37. Palas Tomáš SJC1515 Sportcentrum Jičín 28:23 + 15:40
38. Mokrý Lukáš xxx VLI-Slavia Liberec orient. 28:24 + 15:41
39. Brázdová Karolína xxx XXX 28:50 + 16:07
40. Guida Sebastian VLI1302 Slavia Liberec orienteering 29:19 + 16:36
41. Procházková Leontýna xxx XXX 29:33 + 16:50
42. Hanč Marek xxx XXX 30:33 + 17:50
43. Hora Damián PGP1616 SK Praga 31:30 + 18:47
44. Skalka Jindra Bíďa LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:43 + 19:00
45. Kotecký Jonáš 25L1400 Luxembourg Orienteering Club 33:46 + 21:03
46. Jiřišta Vladimír xxx XXX 34:57 + 22:14
47. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 35:00 + 22:17
48. Redlichová Kateřina 40001 004-KČT Aš 36:18 + 23:35
49. Švihovský Matyáš SJC Sportcentrum Jičín 36:25 + 23:42
50. Švihovský Daniel SJC Sportcentrum Jičín 36:30 + 23:47
51. Šebelková Magdaléna xxx XXX 36:42 + 23:59
52. Havlová Aneta LDC1750 KOB Děčín 40:19 + 27:36
53. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 42:43 + 30:00
54. Mullis Elisabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 31:42
55. Aerts Robin xxx XXX 48:42 + 35:59
56. Šedivý Hynek VCB1401 OB České Budějovice 50:44 + 38:01
57. Kořanová Daniela VBM1501 VSK Mendelu Brno 53:18 + 40:35
58. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 55:12 + 42:29
Reichová Karolína xxxx XXX DISK
Reichová Emma xxx XXX DISK
Novotný Adam 300002 030-Český Brod 23:21 + 10:38
Jakubec Jan 50001 005-Sportcentrum Ostružno 35:12 + 22:29
P
1.70 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maděrová Míša xxx XXX 12:03
2. Heczková Anna xxx XXX 13:36 + 1:33
3. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 13:57 + 1:54
4. Böcker Rafael XXX XXX 14:05 + 2:02
5. Beneš Jiří 30002 003-Fakulta stavební Praha 15:00 + 2:57
6. Koblic Martin VAM0606 OB Vamberk 15:03 + 3:00
7. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 15:20 + 3:17
8. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 16:19 + 4:16
9. Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 16:41 + 4:38
10. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 16:46 + 4:43
11. Cincibusová Jana 30001 003-Fakulta stavební Praha 16:57 + 4:54
12. Barsová Lucie xxx XXX 17:25 + 5:22
13. Čečerle Gabriela xxx XXX 17:28 + 5:25
14. Hrdličková Petra xxx XXX 18:09 + 6:06
15. Stránská Ester xxx XXX 18:48 + 6:45
16. Koblic Jan VAM0400 OB Vamberk 18:51 + 6:48
17. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 19:16 + 7:13
17. Brand Matyáš 240001 024-Fakulta stavební Praha 19:16 + 7:13
19. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 19:32 + 7:29
20. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:40 + 7:37
21. Auersvaldová Miloslava xxx XXX 19:54 + 7:51
22. Šipoš Olga xxx XXX 20:05 + 8:02
23. Spratková Iva HAV6851 OB Havířov 20:17 + 8:14
24. Auersvald Daniel xxx XXX 20:21 + 8:18
25. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:59 + 8:56
26. Janská Radka TTR9351 OOB Třebíč 22:00 + 9:57
27. Šitinová Anita LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:01 + 9:58
28. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 22:04 + 10:01
29. Štepánová Barbora xxx XXX 22:22 + 10:19
30. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 22:57 + 10:54
31. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 23:39 + 11:36
32. Pechová Helena xxx XXX 24:14 + 12:11
33. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 24:35 + 12:32
34. Šedivá Barbora VCB8570 OB České Budějovice 24:46 + 12:43
35. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 25:30 + 13:27
35. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:30 + 13:27
37. Hošková Alena VCB60XX OB České Budějovice 25:42 + 13:39
38. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:51 + 14:48
39. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 27:17 + 15:14
40. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 27:57 + 15:54
41. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 28:02 + 15:59
42. Brycháčková Irena xxx XXX 30:26 + 18:23
43. Novotná Tora xxx XXX 31:14 + 19:11
44. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 31:52 + 19:49
45. Novotný Matěj TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:30 + 22:27
46. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 35:09 + 23:06
47. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 38:14 + 26:11
48. Suchá Helena ABM6664 KOB ALFA Brno 40:49 + 28:46
49. Prášilová Alžběta xxx XXX 51:40 + 39:37
50. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 52:22 + 40:19
51. Bulířová Dora xxx XXX 66:00 + 53:57
52. Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov 76:20 + 64:17
53. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:50 + 65:47
Podhorný Prokop vli VLI-Slavia Liberec orient. DISK
T
3.69 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 39:06
2. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:06 + 1:00
3. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 40:17 + 1:11
4. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 43:16 + 4:10
5. Pešík Marek 92X8301 JLI-OB Jizerky 44:00 + 4:54
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:16 + 5:10
7. Štryncl Pavel 92X7700 JLI-OB Jizerky 44:24 + 5:18
8. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 45:31 + 6:25
9. Fejta Vojtěch ZBM SK Žabovřesky Brno 46:57 + 7:51
10. Randík Jan SOB8703 SOBSA 47:11 + 8:05
11. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 47:12 + 8:06
12. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 48:47 + 9:41
13. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 50:32 + 11:26
14. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 50:45 + 11:39
15. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 50:54 + 11:48
16. Pešík Michal 92X7701 JLI-OB Jizerky 52:12 + 13:06
17. Karásek Matěj xxx XXX 52:42 + 13:36
18. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 53:02 + 13:56
19. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 54:11 + 15:05
20. Malý Jakub xxx XXX 54:22 + 15:16
21. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 56:48 + 17:42
22. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 58:01 + 18:55
23. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 58:57 + 19:51
24. Veselý Jiří 360001 036-OK99 59:10 + 20:04
25. Šipoš Richard VLI8301 Slavia Liberec orienteering 59:13 + 20:07
26. Keltner Marek 92X7600 JLI-OB Jizerky 59:50 + 20:44
27. Procházka Martin LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:30 + 21:24
28. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 61:03 + 21:57
29. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 62:02 + 22:56
30. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 64:24 + 25:18
31. Juklíček Jakub 70001 007-ZuKuŠi 66:00 + 26:54
32. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 27:05
33. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 66:15 + 27:09
34. Trojan Miroslav VLI7200 Slavia Liberec orienteering 67:20 + 28:14
35. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 67:23 + 28:17
36. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:27 + 28:21
37. Šklíbová Jana SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:50 + 32:44
38. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:58 + 32:52
39. Hrdá Martina VLI7457 Slavia Liberec orienteering 72:33 + 33:27
40. Čečerle Lukáš VLI7705 Slavia Liberec orienteering 72:52 + 33:46
41. Daněk Ondřej xxx XXX 73:03 + 33:57
42. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 73:17 + 34:11
43. Pavelková Zuzana 70002 007-ZuKuŠi 75:15 + 36:09
44. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 76:49 + 37:43
45. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:04 + 39:58
46. Čechová Lenka xxx XXX 80:37 + 41:31
47. Týfa Lukáš 20001 002-Týfa 81:51 + 42:45
48. Kalfasová Daniela xxx XXX 82:02 + 42:56
49. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 83:57 + 44:51
50. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 85:41 + 46:35
51. Otrusinová Olga VBM8652 VSK Mendelu Brno 87:38 + 48:32
52. Erbert Ladislav xxx XXX 87:39 + 48:33
53. Holečková Žaneta xxx XXX 89:06 + 50:00
54. Novotný Vít TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:06 + 59:00
55. Procházka Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:33 + 68:27
56. Zdařil Matěj STE0001 SK SKI-OB Šternberk 109:39 + 70:33
57. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 110:18 + 71:12
58. Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orienteering 123:33 + 84:27
Janák Jiří 64C7700 999-ARCHIV DISK
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK