Výsledky závodu: Orienteering Adventure - E4

Kategorie: T

Datum:
10.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
T
3.69 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 39:06
2. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:06 + 1:00
3. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 40:17 + 1:11
4. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 43:16 + 4:10
5. Pešík Marek 92X8301 JLI-OB Jizerky 44:00 + 4:54
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:16 + 5:10
7. Štryncl Pavel 92X7700 JLI-OB Jizerky 44:24 + 5:18
8. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 45:31 + 6:25
9. Fejta Vojtěch ZBM SK Žabovřesky Brno 46:57 + 7:51
10. Randík Jan SOB8703 SOBSA 47:11 + 8:05
11. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 47:12 + 8:06
12. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 48:47 + 9:41
13. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 50:32 + 11:26
14. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 50:45 + 11:39
15. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 50:54 + 11:48
16. Pešík Michal 92X7701 JLI-OB Jizerky 52:12 + 13:06
17. Karásek Matěj xxx XXX 52:42 + 13:36
18. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 53:02 + 13:56
19. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 54:11 + 15:05
20. Malý Jakub xxx XXX 54:22 + 15:16
21. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 56:48 + 17:42
22. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 58:01 + 18:55
23. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 58:57 + 19:51
24. Veselý Jiří 360001 036-OK99 59:10 + 20:04
25. Šipoš Richard VLI8301 Slavia Liberec orienteering 59:13 + 20:07
26. Keltner Marek 92X7600 JLI-OB Jizerky 59:50 + 20:44
27. Procházka Martin LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:30 + 21:24
28. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 61:03 + 21:57
29. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 62:02 + 22:56
30. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 64:24 + 25:18
31. Juklíček Jakub 70001 007-ZuKuŠi 66:00 + 26:54
32. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 27:05
33. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 66:15 + 27:09
34. Trojan Miroslav VLI7200 Slavia Liberec orienteering 67:20 + 28:14
35. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 67:23 + 28:17
36. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:27 + 28:21
37. Šklíbová Jana SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:50 + 32:44
38. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:58 + 32:52
39. Hrdá Martina VLI7457 Slavia Liberec orienteering 72:33 + 33:27
40. Čečerle Lukáš VLI7705 Slavia Liberec orienteering 72:52 + 33:46
41. Daněk Ondřej xxx XXX 73:03 + 33:57
42. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 73:17 + 34:11
43. Pavelková Zuzana 70002 007-ZuKuŠi 75:15 + 36:09
44. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 76:49 + 37:43
45. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:04 + 39:58
46. Čechová Lenka xxx XXX 80:37 + 41:31
47. Týfa Lukáš 20001 002-Týfa 81:51 + 42:45
48. Kalfasová Daniela xxx XXX 82:02 + 42:56
49. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 83:57 + 44:51
50. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 85:41 + 46:35
51. Otrusinová Olga VBM8652 VSK Mendelu Brno 87:38 + 48:32
52. Erbert Ladislav xxx XXX 87:39 + 48:33
53. Holečková Žaneta xxx XXX 89:06 + 50:00
54. Novotný Vít TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:06 + 59:00
55. Procházka Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:33 + 68:27
56. Zdařil Matěj STE0001 SK SKI-OB Šternberk 109:39 + 70:33
57. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 110:18 + 71:12
58. Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orienteering 123:33 + 84:27
Janák Jiří 64C7700 999-ARCHIV DISK
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK