Výsledky závodu: Orienteering Adventure - E5

Datum:
11.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
BEGINNERS
1.94 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 18:09
2. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 21:24 + 3:15
3. Finkenstaedt Antonia 260001 026-Millfield School 22:36 + 4:27
4. Cychodolova Azlita 280002 028-Belarus 49:50 + 31:41
D10
1.94 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 19:41
2. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:03 + 0:22
3. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 20:21 + 0:40
4. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 21:35 + 1:54
5. Miś Milena 1VP1050 HKS Azymut Mochy 22:12 + 2:31
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 24:18 + 4:37
7. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:54 + 5:13
8. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:25 + 5:44
9. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 26:07 + 6:26
10. Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering 26:16 + 6:35
11. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 27:42 + 8:01
12. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 32:08 + 12:27
13. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 33:31 + 13:50
14. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 38:00 + 18:19
15. Jonášová Emka 43S0951 ŠK Sandberg Bratislava 43:18 + 23:37
Kotecká Marie Anna TBM0989 KOS TJ Tesla Brno DISK
Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering DISK
Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 45:30 + 25:49
D12
2.73 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 28:04
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 28:26 + 0:22
3. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 29:30 + 1:26
4. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 30:28 + 2:24
5. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 32:13 + 4:09
6. Klecha Weronika 1VP0750 HKS Azymut Mochy 35:37 + 7:33
7. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 36:22 + 8:18
8. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 36:40 + 8:36
9. Delaume Charlotte 160001 016-OPA Montigny 41:59 + 13:55
10. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 45:38 + 17:34
11. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 46:59 + 18:55
12. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 47:15 + 19:11
13. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:23 + 19:19
14. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 50:21 + 22:17
15. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 51:02 + 22:58
16. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 56:27 + 28:23
17. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 66:24 + 38:20
18. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 68:54 + 40:50
19. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 75:39 + 47:35
20. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 84:54 + 56:50
D14
3.23 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 35:32
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 38:36 + 3:04
3. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 39:09 + 3:37
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 41:54 + 6:22
5. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:14 + 6:42
6. Kula Maja 3WP0754 KOS BnO Szczecin 43:21 + 7:49
7. Mikuła Daria 3WP0751 KOS BnO Szczecin 45:14 + 9:42
8. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:27 + 9:55
9. Mikuła Iga 3WP0752 KOS BnO Szczecin 49:49 + 14:17
10. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 50:03 + 14:31
11. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 53:35 + 18:03
12. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 54:26 + 18:54
13. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 63:08 + 27:36
14. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 73:08 + 37:36
15. Přibylová Anežka OSN0551 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:12 + 40:40
16. Murek Emilia 1VP0651 HKS Azymut Mochy 99:24 + 63:52
D16
4.26 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 47:01
2. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 55:49 + 8:48
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 56:34 + 9:33
4. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 57:20 + 10:19
5. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 64:49 + 17:48
6. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 68:42 + 21:41
7. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 76:46 + 29:45
8. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 76:51 + 29:50
9. Dobros Aleksandra 320001 032-UKS Arkady Raszkow 86:17 + 39:16
10. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 87:02 + 40:01
Křížková Marie MAS0450 KČT Aš DISK
D18
4.82 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 67:10
2. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 69:19 + 2:09
3. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 79:49 + 12:39
4. Renner Linda 110003 011-OK Södertörn 97:54 + 30:44
D21A
5.57 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8779
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 58:09 8815
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 58:11 + 0:02 8782
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 58:50 + 0:41 8657
4. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 59:49 + 1:40 8482
5. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 60:05 + 1:56 8416
6. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 60:11 + 2:02
7. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 60:28 + 2:19 8332
8. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 61:07 + 2:58 8209
9. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 61:47 + 3:38 8084
10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 62:36 + 4:27 7938
11. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 63:30 + 5:21 7780
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 65:02 + 6:53 7531
13. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 67:12 + 9:03 7192
14. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 68:13 + 10:04 7021
15. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 69:09 + 11:00 6863
16. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 69:16 + 11:07 6824
17. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 69:21 + 11:12 6789
18. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 69:25 + 11:16
19. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 69:28 + 11:19 6750
20. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 69:53 + 11:44 6668
21. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 70:51 + 12:42
22. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 71:38 + 13:29 6397
23. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 73:39 + 15:30
24. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 75:43 + 17:34 5799
25. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 76:10 + 18:01
26. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 81:35 + 23:26 4953
27. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 82:15 + 24:06 4843
28. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 82:39 + 24:30 4770
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 83:54 + 25:45 4580
30. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 102:13 + 44:04 2021
31. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 111:46 + 53:37 693
D21B
4.59 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 56:00 6180
2. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 61:44 + 5:44 5604
3. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 63:39 + 7:39 5394
4. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:09 + 9:09 5224
5. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 67:18 + 11:18 4996
6. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 68:11 + 12:11
7. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 68:51 + 12:51 4825
8. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 73:13 + 17:13 4396
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:26 + 20:26 4077
10. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 77:07 + 21:07 3992
11. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 77:20 + 21:20 3950
12. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 79:04 + 23:04 3772
13. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 83:15 + 27:15 3376
14. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 83:30 + 27:30 3334
15. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 87:37 + 31:37 2951
16. Horová Klára PGP8455 SK Praga 97:42 + 41:42 2046
17. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 140:48 + 84:48 0
Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga DISK 0
Morrall Lizzi 150002 015-RAFO DISK
D21C
4.28 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4507
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:55 4780
2. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 51:20 + 4:25 4323
3. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 51:34 + 4:39 4244
4. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:13 + 8:18 3870
5. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 57:48 + 10:53 3595
6. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 58:35 + 11:40 3479
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 62:02 + 15:07 3143
8. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 67:21 + 20:26
Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D35A
4.87 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 58:54
2. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 59:49 + 0:55
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 60:20 + 1:26
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 61:35 + 2:41
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 62:03 + 3:09
6. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 62:09 + 3:15
7. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 62:29 + 3:35
8. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 67:59 + 9:05
9. Renner Daniela 110001 011-OK Södertörn 72:32 + 13:38
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 72:37 + 13:43
11. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 81:04 + 22:10
12. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 129:37 + 70:43
D35B
4.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 48:45
2. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 53:32 + 4:47
3. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 54:47 + 6:02
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 55:00 + 6:15
5. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 57:40 + 8:55
6. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 60:52 + 12:07
7. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 64:05 + 15:20
8. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 66:13 + 17:28
9. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:51 + 18:06
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:36 + 18:51
11. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 69:09 + 20:24
12. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:10 + 24:25
13. Blažková Kristina 340001 034-Bludní tuleni 81:21 + 32:36
14. Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 87:06 + 38:21
15. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 89:08 + 40:23
16. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 90:50 + 42:05
17. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 96:53 + 48:08
Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D45A
4.46 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 50:05
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 51:14 + 1:09
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 57:04 + 6:59
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:09 + 7:04
5. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 59:53 + 9:48
6. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 61:02 + 10:57
7. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 61:52 + 11:47
8. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 62:13 + 12:08
9. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 62:42 + 12:37
10. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 64:14 + 14:09
11. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 64:29 + 14:24
12. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 65:13 + 15:08
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 65:53 + 15:48
14. Antoine-Delaume Sophie 160002 016-OPA Montigny 67:42 + 17:37
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 69:26 + 19:21
16. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 69:32 + 19:27
17. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 71:33 + 21:28
18. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 74:13 + 24:08
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:13 + 27:08
20. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 78:22 + 28:17
21. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 80:25 + 30:20
22. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 103:02 + 52:57
23. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 105:42 + 55:37
D45B
3.97 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 40:46
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 3:18
3. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 47:49 + 7:03
4. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 48:30 + 7:44
5. Junková Petra STH7451 SK Studenec 49:24 + 8:38
6. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:28 + 9:42
7. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 51:16 + 10:30
8. Bulířová Blanka 290002 029-TAP 52:19 + 11:33
9. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 53:15 + 12:29
10. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 12:53
11. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 53:51 + 13:05
12. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:02 + 13:16
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 54:30 + 13:44
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:52 + 15:06
15. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 58:19 + 17:33
16. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:58 + 32:12
17. Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy 75:57 + 35:11
18. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 82:33 + 41:47
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 92:20 + 51:34
Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Mašatová Zora 300003 030-Český Brod 56:59 + 16:13
D55A
3.95 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 54:56
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 55:30 + 0:34
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 58:10 + 3:14
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 59:27 + 4:31
5. Gire Camille 160004 016-OPA Montigny 62:01 + 7:05
6. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 66:10 + 11:14
7. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 68:03 + 13:07
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 68:18 + 13:22
9. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 68:30 + 13:34
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 70:01 + 15:05
11. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 71:37 + 16:41
12. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 71:42 + 16:46
13. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 71:54 + 16:58
14. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 73:11 + 18:15
15. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:54 + 18:58
16. Muzsnai Ágota 13H5550 HSE Szentendre 75:21 + 20:25
17. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 76:17 + 21:21
18. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 88:34 + 33:38
19. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 91:34 + 36:38
20. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 111:37 + 56:41
Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice DISK
D55B
3.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 54:45
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 60:16 + 5:31
3. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 70:56 + 16:11
4. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 72:45 + 18:00
5. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:55 + 49:10
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
D65
3.48 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 55:28
2. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 67:03 + 11:35
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 68:57 + 13:29
4. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 78:30 + 23:02
Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín DISK
Zwahlen Madlen 130002 013-OL Mett DISK
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
H10
1.94 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 17:25
2. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 17:44 + 0:19
3. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:12 + 0:47
4. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 1:17
5. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 20:11 + 2:46
6. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 20:59 + 3:34
7. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 23:02 + 5:37
8. Pachnik Antoni 330002 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 24:17 + 6:52
9. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 24:36 + 7:11
10. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:02 + 7:37
11. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 25:07 + 7:42
12. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 25:12 + 7:47
13. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:15 + 8:50
14. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 29:47 + 12:22
15. Kotecký Jáchym TBM1124 KOS TJ Tesla Brno 30:12 + 12:47
16. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 32:56 + 15:31
17. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 34:46 + 17:21
18. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 35:04 + 17:39
H12
2.76 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 18:44
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 19:12 + 0:28
3. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 23:10 + 4:26
4. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 23:38 + 4:54
5. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 23:54 + 5:10
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 24:28 + 5:44
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 25:05 + 6:21
8. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 25:15 + 6:31
9. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 26:19 + 7:35
10. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 28:20 + 9:36
11. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 30:21 + 11:37
12. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 30:43 + 11:59
13. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 30:49 + 12:05
14. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 30:57 + 12:13
15. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 31:15 + 12:31
16. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 31:37 + 12:53
17. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 33:00 + 14:16
18. Wyrwa Tobiasz 1VP0701 HKS Azymut Mochy 34:02 + 15:18
19. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 34:10 + 15:26
20. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 34:34 + 15:50
21. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 34:35 + 15:51
22. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 35:16 + 16:32
23. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 17:13
24. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 37:38 + 18:54
25. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:42 + 21:58
26. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 42:13 + 23:29
27. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 42:23 + 23:39
28. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:47 + 28:03
29. Přibyl Daniel OSN0808 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:06 + 28:22
30. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 49:01 + 30:17
31. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 57:35 + 38:51
32. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 58:54 + 40:10
H14
3.41 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0511 SK Žabovřesky Brno 32:39
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 0:04
3. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:56 + 0:17
4. Pachnik Jędrzej 330003 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 32:58 + 0:19
5. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 35:16 + 2:37
6. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 35:19 + 2:40
7. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 35:22 + 2:43
8. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 37:19 + 4:40
9. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 37:37 + 4:58
10. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 38:04 + 5:25
11. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:03 + 6:24
12. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 7:08
13. Cupryś Amadeusz 1VP0500 HKS Azymut Mochy 41:47 + 9:08
14. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 47:14 + 14:35
15. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:02 + 15:23
16. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 50:13 + 17:34
17. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 52:25 + 19:46
18. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 57:03 + 24:24
19. Kwiatkowski Olaf 3WP0501 KOS BnO Szczecin 59:25 + 26:46
20. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:43 + 27:04
21. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 60:49 + 28:10
22. Kotkowiak Bartosz 3WP0600 KOS BnO Szczecin 68:48 + 36:09
23. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 78:30 + 45:51
24. Michalczak Paweł 1VP0600 HKS Azymut Mochy 135:24 + 102:45
H16
4.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 36:52
2. Paterek Mikołaj 1VP0300 HKS Azymut Mochy 39:54 + 3:02
3. Kula Mateusz 3WP0300 KOS BnO Szczecin 40:54 + 4:02
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 44:13 + 7:21
5. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 45:12 + 8:20
6. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 45:19 + 8:27
7. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 46:17 + 9:25
8. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 49:54 + 13:02
9. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:29 + 16:37
10. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:55 + 22:03
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 59:47 + 22:55
12. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:52 + 23:00
13. Renner Björn 110004 011-OK Södertörn 71:43 + 34:51
14. Janas Adam PGP0404 SK Praga 77:01 + 40:09
15. Kotkowiak Piotr 3WP0401 KOS BnO Szczecin 96:09 + 59:17
Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga DISK
H18
5.45 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 58:36
2. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 61:11 + 2:35
3. Janas Petr PGP0200 SK Praga 63:37 + 5:01
4. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 67:24 + 8:48
5. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:29 + 12:53
6. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:06 + 14:30
7. Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 KOS BnO Szczecin 74:18 + 15:42
H21A
6.43 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:39 8689
2. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 57:07 + 2:28 8305
3. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 57:12 + 2:33 8279
4. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 58:03 + 3:24 8138
5. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 59:39 + 5:00 7887
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 59:44 + 5:05 7861
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 59:55 + 5:16 7820
8. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 60:26 + 5:47 7731
9. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 60:42 + 6:03
10. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 61:48 + 7:09 7516
11. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 62:46 + 8:07 7360
12. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 62:47 + 8:08 7346
13. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 64:31 + 9:52 7078
14. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 64:58 + 10:19 7000
15. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 65:02 + 10:23 6978
16. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 65:37 + 10:58 6881
17. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 65:40 + 11:01 6862
18. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 65:45 + 11:06 6838
19. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:50 + 11:11 6814
20. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 66:24 + 11:45 6720
21. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 66:35 + 11:56 6682
22. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 66:49 + 12:10 6637
23. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 67:00 + 12:21 6599
24. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 67:12 + 12:33 6559
25. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 67:50 + 13:11 6456
26. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 68:11 + 13:32 6395
27. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 68:22 + 13:43 6357
28. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:41 + 14:02 6301
29. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 70:22 + 15:43 6049
30. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 70:58 + 16:19 5953
31. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:00 + 17:21 5795
32. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:09 + 17:30 5763
33. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:20 + 17:41 5727
34. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 72:35 + 17:56 5682
35. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 72:36 + 17:57 5669
36. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 72:52 + 18:13 5622
37. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:57 + 20:18 5318
38. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 75:02 + 20:23 5297
39. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 75:19 + 20:40 5247
40. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 75:42 + 21:03 5184
41. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 76:54 + 22:15 5007
42. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 76:59 + 22:20 4986
43. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 77:03 + 22:24 4968
44. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 78:51 + 24:12 4709
45. Jensch Marco 88D8000 OK Mark Brandenburg 81:52 + 27:13
46. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 83:26 + 28:47 4063
47. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 85:44 + 31:05 3736
48. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 86:22 + 31:43 3642
49. Poole Adam 150004 015-RAFO 88:05 + 33:26
50. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 88:15 + 33:36
51. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 88:56 + 34:17 3280
52. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 93:23 + 38:44
53. Jarvis Thomas 150007 015-RAFO 96:04 + 41:25
54. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 96:22 + 41:43 2248
55. Janas Petr PGP7106 SK Praga 102:28 + 47:49 1403
56. ONeill Jonny 150017 015-RAFO 104:00 + 49:21
57. Godefroy Simon 160005 016-OPA Montigny 106:49 + 52:10
58. Burrell Oli 150006 015-RAFO 159:43 + 105:04
Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul DISK
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Takahashi Hideo 170001 017-Tokyo OLK DISK
Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21B
5.78 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5460
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 58:00 5711
2. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 61:53 + 3:53 5340
3. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 62:29 + 4:29 5263
4. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:37 + 5:37 5141
5. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 64:39 + 6:39 5027
6. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 65:36 + 7:36 4922
7. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 67:00 + 9:00 4779
8. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 67:19 + 9:19 4730
9. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 67:28 + 9:28 4697
10. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 67:59 + 9:59 4632
11. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 68:43 + 10:43 4548
12. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 70:36 + 12:36 4367
13. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 71:03 + 13:03 4309
14. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 71:30 + 13:30 4252
15. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 72:00 + 14:00 4191
16. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 72:57 + 14:57 4092
17. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 78:45 + 20:45 3588
18. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 78:49 + 20:49 3566
19. Horák Jan NPA8902 SK LOB Nová Paka 79:46 + 21:46 3471
20. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 87:13 + 29:13 2840
21. Preissler Adam HAV8608 OB Havířov 98:04 + 40:04
22. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 112:53 + 54:53
Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka DISK 0
H21C
4.34 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 1771
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 49:36 1928
2. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 52:36 + 3:00 1806
3. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 54:49 + 5:13
4. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 61:02 + 11:26 1514
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:24 + 11:48 1482
6. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:37 + 13:01 1424
7. Churchman Christopher 150008 015-RAFO 72:17 + 22:41
8. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 82:30 + 32:54 800
9. Václav Přibyl LPU OK Lokomotiva Pardubice 86:28 + 36:52
10. Matthews Charles-Sweeting 150005 015-RAFO 87:19 + 37:43
11. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 98:24 + 48:48 312
H35A
5.76 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 54:56
2. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 58:04 + 3:08
3. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:27 + 6:31
4. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 61:55 + 6:59
5. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 64:28 + 9:32
6. Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 65:44 + 10:48
7. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 65:47 + 10:51
8. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 66:25 + 11:29
9. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 67:16 + 12:20
10. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 67:24 + 12:28
11. Koblic Jan VAM7601 OB Vamberk 69:20 + 14:24
12. Ellis Geoffrey 150012 015-RAFO 69:47 + 14:51
13. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 69:57 + 15:01
14. Kinnear Marshall 150011 015-RAFO 71:43 + 16:47
15. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 74:13 + 19:17
16. Fröhlich Martin 340002 034-Bludní tuleni 76:21 + 21:25
17. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 76:30 + 21:34
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 78:59 + 24:03
19. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 82:20 + 27:24
20. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 83:56 + 29:00
21. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 83:58 + 29:02
22. Court Graeme 150010 015-RAFO 86:41 + 31:45
23. Wilson Dai 150009 015-RAFO 87:44 + 32:48
24. Přibyl Jan OSN7801 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:31 + 41:35
Karsten Lehmann 71D7800 USV TU Dresden DISK
Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga DISK
H35B
4.39 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mol Krzysztof 1VP7500 HKS Azymut Mochy 42:03
2. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 42:20 + 0:17
3. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 44:03 + 2:00
4. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:59 + 2:56
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 47:34 + 5:31
6. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 49:28 + 7:25
7. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 51:27 + 9:24
8. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 53:00 + 10:57
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:37 + 11:34
10. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 58:46 + 16:43
11. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 64:08 + 22:05
12. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 76:00 + 33:57
13. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 86:55 + 44:52
Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor DISK
H45A
4.84 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:39
2. Jonáš Radoslav 43S6901 ŠK Sandberg Bratislava 46:56 + 3:17
3. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 48:21 + 4:42
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 50:57 + 7:18
5. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 8:40
6. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 54:03 + 10:24
7. Pachnik Dariusz 330001 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 54:24 + 10:45
8. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 54:27 + 10:48
9. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:28 + 10:49
10. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 55:57 + 12:18
11. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 56:27 + 12:48
12. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 57:40 + 14:01
13. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:59 + 15:20
14. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 59:18 + 15:39
15. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 59:58 + 16:19
16. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 60:06 + 16:27
17. Johnston-Davis Philip 150001 015-RAFO 61:14 + 17:35
18. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 62:26 + 18:47
19. Liston John 150016 015-RAFO 67:07 + 23:28
20. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 68:17 + 24:38
21. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 70:27 + 26:48
22. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:29 + 27:50
23. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 71:44 + 28:05
24. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 75:54 + 32:15
25. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 76:02 + 32:23
26. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 76:38 + 32:59
27. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 79:21 + 35:42
28. Poole Chris 150015 015-RAFO 81:35 + 37:56
29. Barker-Pilsworth Andy 150014 015-RAFO 97:48 + 54:09
30. Moseley Adrian 150013 015-RAFO 126:17 + 82:38
H45B
3.98 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dunka Štěpán 140002 014-Špindl sportuje 40:58
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:13 + 5:15
3. Delaume Jean-Marc 160003 016-OPA Montigny 46:31 + 5:33
4. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 53:39 + 12:41
5. Bulíř Jiří 290001 029-TAP 53:51 + 12:53
6. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:49 + 13:51
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 55:37 + 14:39
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 58:39 + 17:41
9. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 59:27 + 18:29
10. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 62:13 + 21:15
11. Furmánek Zdeněk 210001 021-železničáři 70:34 + 29:36
12. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:40 + 29:42
H55A
4.31 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 45:32
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 47:34 + 2:02
3. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 47:42 + 2:10
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 50:05 + 4:33
5. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 50:16 + 4:44
6. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 54:22 + 8:50
7. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 54:31 + 8:59
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 54:44 + 9:12
9. Kerényi Dénes 13H5700 HSE Szentendre 57:13 + 11:41
10. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 13:43
11. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 60:24 + 14:52
12. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 61:44 + 16:12
13. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 63:23 + 17:51
14. Godefroy René 160006 016-OPA Montigny 70:53 + 25:21
15. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 73:22 + 27:50
Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov DISK
Hornik Zbigniew 370001 037-LKO DISK
H55B
3.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tridenskij Genadij 280001 028-Belarus 44:47
2. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 48:06 + 3:19
3. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 50:07 + 5:20
4. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:01 + 6:14
5. Renner Claes 110002 011-OK Södertörn 51:55 + 7:08
6. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 76:54 + 32:07
7. Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 82:10 + 37:23
H65
3.48 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 40:16
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 43:53 + 3:37
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 7:02
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 47:56 + 7:40
5. Zwahlen Robert 130001 013-OL Mett 50:22 + 10:06
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:09 + 10:53
7. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 51:39 + 11:23
8. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 52:52 + 12:36
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:37 + 17:21
10. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 58:03 + 17:47
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 67:47 + 27:31
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 72:55 + 32:39
13. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 75:42 + 35:26
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 94:11 + 53:55
15. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 116:00 + 75:44
H75
3.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 55:11
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:25 + 7:14
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 70:49 + 15:38
4. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 112:18 + 57:07
5. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 115:16 + 60:05
6. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 123:17 + 68:06
HDR
1.67 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora HOS TJ Tatran Hostinné 18:14
2. Vrbata Alan HOS TJ Tatran Hostinné 18:19 + 0:05
3. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 19:14 + 1:00
4. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 20:34 + 2:20
5. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 22:08 + 3:54
6. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 4:07
7. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 25:06 + 6:52
8. Šipoš Juraj VLI1203 Slavia Liberec orienteering 26:21 + 8:07
9. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 26:37 + 8:23
10. Maděrová Klára xxx XXX 26:43 + 8:29
11. Votava Jan 310001 031-DSVJ 26:50 + 8:36
12. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 27:19 + 9:05
13. Kalinová Jasmína 250001 025-JK 27:34 + 9:20
14. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 27:50 + 9:36
15. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 29:09 + 10:55
16. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 30:45 + 12:31
17. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 31:09 + 12:55
18. Teplý Martin 350001 035-Vrchlabí 31:41 + 13:27
19. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 32:53 + 14:39
20. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 33:07 + 14:53
21. Laštovková Zuzana XXX XXX 33:40 + 15:26
22. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 33:53 + 15:39
23. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 34:25 + 16:11
23. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 34:25 + 16:11
25. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 34:28 + 16:14
26. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 34:31 + 16:17
27. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 35:41 + 17:27
28. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 37:36 + 19:22
29. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 37:38 + 19:24
30. Hora Damián PGP1616 SK Praga 39:19 + 21:05
31. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 40:43 + 22:29
32. Jakubec Jan 50001 005-Sportcentrum Ostružno 41:58 + 23:44
33. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 42:06 + 23:52
34. Přibylová Marie OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:44 + 25:30
35. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 45:33 + 27:19
36. Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 47:45 + 29:31
37. Kubeček Matouš XXX XXX 49:49 + 31:35
38. Redlichová Kateřina 40001 004-KČT Aš 55:09 + 36:55
39. Švihovský Daniel SJC Sportcentrum Jičín 60:04 + 41:50
40. Švihovský Matyáš SJC Sportcentrum Jičín 60:15 + 42:01
41. Soukupová Berenika JIL1651 OK Jilemnice 64:37 + 46:23
42. Blažek Robin xxx XXX 72:11 + 53:57
43. mokrá Ludmila xxx XXX 91:32 + 73:18
Novotný Adam 300002 030-Český Brod 36:43 + 18:29
P
2.36 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 21:22
2. Koblic Jan VAM0400 OB Vamberk 22:03 + 0:41
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 1:03
4. Beneš Jiří 30002 003-Fakulta stavební Praha 24:17 + 2:55
5. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 24:28 + 3:06
6. Čečka Matěj SHK09 OK Slavia Hradec Králové 24:41 + 3:19
7. Šipoš Olga xxx XXX 25:36 + 4:14
8. Cincibusová Jana 30001 003-Fakulta stavební Praha 26:33 + 5:11
9. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 26:41 + 5:19
10. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 27:38 + 6:16
11. Koblic Martin VAM0606 OB Vamberk 27:41 + 6:19
12. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 28:01 + 6:39
13. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 28:12 + 6:50
14. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 28:58 + 7:36
15. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 29:15 + 7:53
16. Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 29:36 + 8:14
17. Böcker Rafael XXX XXX 31:52 + 10:30
18. Čečerle Gabriela xxx XXX 32:46 + 11:24
19. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 33:01 + 11:39
20. Laštovkvá Lucie XXX XXX 33:04 + 11:42
21. Janská Radka TTR9351 OOB Třebíč 33:30 + 12:08
22. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:48 + 12:26
23. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 34:00 + 12:38
24. Štepánová Barbora xxx XXX 34:07 + 12:45
25. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:19 + 12:57
26. Mokrý Lukáš xxx XXX 34:21 + 12:59
27. Brand Matyáš 240001 024-Fakulta stavební Praha 35:09 + 13:47
28. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 35:23 + 14:01
29. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:48 + 14:26
30. Auersvald Daniel xxx XXX 36:01 + 14:39
31. Barsová Lucie xxx XXX 36:14 + 14:52
32. Robert de Heij XXX XXX 38:00 + 16:38
33. Auersvaldová Miloslava xxx XXX 39:22 + 18:00
34. Šipoš Emília XXX XXX 39:35 + 18:13
34. Hrdá Kristýna XXX XXX 39:35 + 18:13
36. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:00 + 18:38
37. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 40:19 + 18:57
38. Stránská Ester xxx XXX 41:25 + 20:03
39. Wdowczyk Pawel xxx XXX 42:52 + 21:30
40. Krol Jan xxx XXX 42:55 + 21:33
41. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 43:30 + 22:08
42. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 44:13 + 22:51
43. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 44:26 + 23:04
44. Ucichowska Amelia xxx XXX 50:57 + 29:35
45. Uciechovska Oliwia xxx XXX 51:07 + 29:45
46. Szczesna Malgorzata xxx XXX 51:18 + 29:56
47. Dutkowski Adam xxx XXX 52:53 + 31:31
48. Brycháčková Irena xxx XXX 53:54 + 32:32
49. Novotná Tora xxx XXX 55:54 + 34:32
50. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:37 + 42:15
51. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:07 + 48:45
52. Bulířová Dora xxx XXX 71:25 + 50:03
53. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 92:43 + 71:21
Heczková Anna xxx XXX DISK
T
5.03 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 51:47
2. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 59:18 + 7:31
3. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 60:14 + 8:27
4. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 61:09 + 9:22
5. Švec Matěj NER XXX 61:50 + 10:03
6. Štryncl Pavel 92X7700 JLI-OB Jizerky 63:58 + 12:11
7. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 67:25 + 15:38
8. Randík Jan SOB8703 SOBSA 68:16 + 16:29
9. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 69:48 + 18:01
10. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 70:03 + 18:16
11. Juklíček Jakub 70001 007-ZuKuŠi 70:45 + 18:58
12. Daněk Ondřej xxx XXX 71:10 + 19:23
13. Pešík Michal 92X7701 JLI-OB Jizerky 71:59 + 20:12
14. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 72:25 + 20:38
15. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 72:40 + 20:53
16. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:12 + 22:25
17. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 74:35 + 22:48
18. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 77:33 + 25:46
19. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 78:00 + 26:13
20. Šipoš Richard VLI8301 Slavia Liberec orienteering 78:03 + 26:16
21. Maděrová Míša xxx XXX 79:10 + 27:23
21. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 79:10 + 27:23
23. Beneš Josef 5801 XXX 80:28 + 28:41
24. Keltner Marek 92X7600 JLI-OB Jizerky 81:13 + 29:26
25. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 82:26 + 30:39
26. Kubeček Lukáš XXX XXX 83:45 + 31:58
27. Hrdá Martina VLI7457 Slavia Liberec orienteering 84:20 + 32:33
28. Čečerle Lukáš VLI7705 Slavia Liberec orienteering 86:14 + 34:27
29. Trojan Miroslav VLI7200 Slavia Liberec orienteering 86:29 + 34:42
30. Týfa Lukáš 20001 002-Týfa 86:48 + 35:01
31. Pavelková Zuzana 70002 007-ZuKuŠi 87:15 + 35:28
32. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 90:35 + 38:48
33. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 92:01 + 40:14
34. Zdařil Matěj STE0001 SK SKI-OB Šternberk 93:15 + 41:28
35. Chrástová Magdalena STH SK Studenec 93:40 + 41:53
36. Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orienteering 94:48 + 43:01
37. Fejta Vojtěch ZBM SK Žabovřesky Brno 95:27 + 43:40
38. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 96:18 + 44:31
39. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 96:26 + 44:39
40. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 96:30 + 44:43
41. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 101:31 + 49:44
42. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 105:58 + 54:11
43. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 114:00 + 62:13
44. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 115:36 + 63:49
45. Krol Adam xxx XXX 130:09 + 78:22
Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering DISK
Janák Jiří 64C7700 999-ARCHIV DISK
Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice DISK
Kalfasová Daniela xxx XXX DISK
Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice DISK
Szczesny Michal xxx XXX DISK
Veselý Jiří 360001 036-OK99 DISK