Kategorie: P
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 21:22 | ||
2. | Koblic Jan | VAM0400 | OB Vamberk | 22:03 | + 0:41 | |
3. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 22:25 | + 1:03 | |
4. | Beneš Jiří | 30002 | 003-Fakulta stavební Praha | 24:17 | + 2:55 | |
5. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 24:28 | + 3:06 | |
6. | Čečka Matěj | SHK09 | OK Slavia Hradec Králové | 24:41 | + 3:19 | |
7. | Šipoš Olga | xxx | XXX | 25:36 | + 4:14 | |
8. | Cincibusová Jana | 30001 | 003-Fakulta stavební Praha | 26:33 | + 5:11 | |
9. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | OB Vamberk | 26:41 | + 5:19 | |
10. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 27:38 | + 6:16 | |
11. | Koblic Martin | VAM0606 | OB Vamberk | 27:41 | + 6:19 | |
12. | Rusz Vratislav | KUN9801 | TJ Sokol Kunvald | 28:01 | + 6:39 | |
13. | Strýček Jiří | ADA6701 | OOB Spartak Adamov | 28:12 | + 6:50 | |
14. | Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | 28:58 | + 7:36 | |
15. | Pech Richard | 62X6400 | Neregistrovaní 62X | 29:15 | + 7:53 | |
16. | Kunášková Zuzana | VLI8154 | Slavia Liberec orienteering | 29:36 | + 8:14 | |
17. | Böcker Rafael | XXX | XXX | 31:52 | + 10:30 | |
18. | Čečerle Gabriela | xxx | XXX | 32:46 | + 11:24 | |
19. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 33:01 | + 11:39 | |
20. | Laštovkvá Lucie | XXX | XXX | 33:04 | + 11:42 | |
21. | Janská Radka | TTR9351 | OOB Třebíč | 33:30 | + 12:08 | |
22. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:48 | + 12:26 | |
23. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 34:00 | + 12:38 | |
24. | Štepánová Barbora | xxx | XXX | 34:07 | + 12:45 | |
25. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:19 | + 12:57 | |
26. | Mokrý Lukáš | xxx | XXX | 34:21 | + 12:59 | |
27. | Brand Matyáš | 240001 | 024-Fakulta stavební Praha | 35:09 | + 13:47 | |
28. | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | Slavia Liberec orienteering | 35:23 | + 14:01 | |
29. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:48 | + 14:26 | |
30. | Auersvald Daniel | xxx | XXX | 36:01 | + 14:39 | |
31. | Barsová Lucie | xxx | XXX | 36:14 | + 14:52 | |
32. | Robert de Heij | XXX | XXX | 38:00 | + 16:38 | |
33. | Auersvaldová Miloslava | xxx | XXX | 39:22 | + 18:00 | |
34. | Šipoš Emília | XXX | XXX | 39:35 | + 18:13 | |
34. | Hrdá Kristýna | XXX | XXX | 39:35 | + 18:13 | |
36. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:00 | + 18:38 | |
37. | Petrová Věra | VLI6251 | Slavia Liberec orienteering | 40:19 | + 18:57 | |
38. | Stránská Ester | xxx | XXX | 41:25 | + 20:03 | |
39. | Wdowczyk Pawel | xxx | XXX | 42:52 | + 21:30 | |
40. | Krol Jan | xxx | XXX | 42:55 | + 21:33 | |
41. | Feřt Martin | VLI7704 | Slavia Liberec orienteering | 43:30 | + 22:08 | |
42. | Feřtová Eliška | VLI1056 | Slavia Liberec orienteering | 44:13 | + 22:51 | |
43. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 44:26 | + 23:04 | |
44. | Ucichowska Amelia | xxx | XXX | 50:57 | + 29:35 | |
45. | Uciechovska Oliwia | xxx | XXX | 51:07 | + 29:45 | |
46. | Szczesna Malgorzata | xxx | XXX | 51:18 | + 29:56 | |
47. | Dutkowski Adam | xxx | XXX | 52:53 | + 31:31 | |
48. | Brycháčková Irena | xxx | XXX | 53:54 | + 32:32 | |
49. | Novotná Tora | xxx | XXX | 55:54 | + 34:32 | |
50. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:37 | + 42:15 | |
51. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:07 | + 48:45 | |
52. | Bulířová Dora | xxx | XXX | 71:25 | + 50:03 | |
53. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 92:43 | + 71:21 | |
Heczková Anna | xxx | XXX | DISK |