Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár)

Datum:
22.03.2019
Místo konání:
Biřička - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Metelka Ondřej - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásné měsíční noci. Nikdo nepodal protest ani se nezranil. Všichni závodníci měli při vyčítání svůj nahlášený čip.
Kategorie:
D18     D21E     D21A     D35     D45     D55     DH14     H18     H21E     H21A     H35     H45     H55     T    
D18
5.47 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 45:49
2. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 46:20 + 0:31
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 50:04 + 4:15
4. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 7:06
5. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 54:37 + 8:48
5. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 54:37 + 8:48
7. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 55:18 + 9:29
7. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 55:18 + 9:29
9. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 57:13 + 11:24
10. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 59:49 + 14:00
11. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 60:20 + 14:31
12. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 61:04 + 15:15
13. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 61:30 + 15:41
14. Mianowska Julia LCE0154 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:27 + 16:38
15. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 62:32 + 16:43
16. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 66:46 + 20:57
17. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 67:30 + 21:41
18. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 70:20 + 24:31
19. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 72:40 + 26:51
20. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 74:40 + 28:51
21. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 75:14 + 29:25
22. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 76:15 + 30:26
23. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 77:47 + 31:58
24. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 92:47 + 46:58
25. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 106:40 + 60:51
Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno DISK
D21E
7.52 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 53:02
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 62:12 + 9:10
3. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 63:32 + 10:30
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 64:16 + 11:14
5. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:16 + 14:14
6. Sárközy Zsófi 17H0019 Hungarian Team 71:10 + 18:08
D21A
6.76 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 56:24 6064
2. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 2:59 5767
3. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 59:56 + 3:32 5712
4. Kašparová Adéla SHK9850 OK Slavia Hradec Králové 66:39 + 10:15 5041
5. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 69:22 + 12:58 4770
6. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 70:59 + 14:35 4609
7. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 73:39 + 17:15 4342
8. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:34 + 22:10 3851
9. Głowacz Julia LCE0056 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:51 + 24:27 3623
10. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 99:33 + 43:09 1757
Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň DISK 0
D35
5.18 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 56:47
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 0:13
3. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 65:03 + 8:16
4. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:17 + 9:30
5. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 14:13
D45
4.62 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 47:41
2. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 53:00 + 5:19
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 59:20 + 11:39
4. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 62:10 + 14:29
D55
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 58:30
Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
DH14
3.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 22:32
2. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 27:41 + 5:09
3. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 30:12 + 7:40
4. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 31:44 + 9:12
5. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 31:55 + 9:23
6. Ježková Ivana ZBM0560 SK Žabovřesky Brno 32:40 + 10:08
7. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 36:05 + 13:33
7. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 36:05 + 13:33
9. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 36:23 + 13:51
10. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 38:09 + 15:37
11. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 40:37 + 18:05
12. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 41:45 + 19:13
13. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 45:08 + 22:36
14. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 47:59 + 25:27
15. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 48:52 + 26:20
16. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 76:18 + 53:46
H18
6.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán 17H0026 Hungarian Team 42:36
2. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 48:27 + 5:51
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 48:41 + 6:05
4. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 48:44 + 6:08
5. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 8:57
6. Klement Kelén 17H0024 Hungarian Team 52:35 + 9:59
7. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 10:47
8. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 53:34 + 10:58
9. Egei Balázs 17H0029 Hungarian Team 54:16 + 11:40
10. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 54:30 + 11:54
11. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 57:36 + 15:00
12. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 58:05 + 15:29
13. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 58:11 + 15:35
14. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 58:12 + 15:36
15. Pierzchała Michał LCE0106 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:19 + 16:43
16. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 60:29 + 17:53
17. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 61:10 + 18:34
18. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 63:56 + 21:20
19. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 64:09 + 21:33
20. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 64:28 + 21:52
21. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 67:19 + 24:43
22. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 70:28 + 27:52
23. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 76:44 + 34:08
24. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 77:34 + 34:58
25. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 78:57 + 36:21
26. Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno 84:59 + 42:23
27. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:42 + 45:06
28. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 124:23 + 81:47
Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov DISK
H21E
10.55 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8754
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 55:13 9117
2. Bakó Áron 17H0027 Hungarian Team 58:23 + 3:10
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 58:23 + 3:10 8636
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 59:13 + 4:00 8509
5. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:26 + 6:13 8173
6. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:36 + 12:23 7235
7. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 67:38 + 12:25 7230
8. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 67:43 + 12:30 7218
9. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 68:27 + 13:14 7106
10. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 68:36 + 13:23 7083
11. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 68:45 + 13:32 7061
12. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 68:53 + 13:40 7040
13. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 68:57 + 13:44 7030
14. Kálmán Erik 17H0031 Hungarian Team 69:24 + 14:11
15. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:49 + 14:36 6899
16. Liszka Krisztián 17H0030 Hungarian Team 70:20 + 15:07
17. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 71:44 + 16:31 6607
18. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 71:57 + 16:44 6574
19. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 72:03 + 16:50 6559
20. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 72:11 + 16:58 6539
21. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 73:57 + 18:44 6270
22. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 74:28 + 19:15 6192
23. Peregi Dániel 17H0022 Hungarian Team 76:06 + 20:53
24. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 81:38 + 26:25 5103
25. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:09 + 27:56 4872
26. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:47 + 32:34 4168
Divin Péter 17H0021 Hungarian Team DISK
H21A
8.56 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6734
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 63:34 6912
2. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 64:31 + 0:57 6814
3. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 4:13 6477
4. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 68:22 + 4:48 6417
5. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 68:30 + 4:56 6403
6. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 71:17 + 7:43 6116
7. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 71:30 + 7:56 6093
8. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 71:51 + 8:17 6057
9. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:35 + 11:01 5775
10. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 77:25 + 13:51 5483
11. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:36 + 15:02 5361
12. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 88:42 + 25:08 4319
13. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 90:28 + 26:54 4137
14. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 95:37 + 32:03 3606
15. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 112:06 + 48:32 1906
16. Ludwig Marcel 0270001 Spolek Bobina 114:49 + 51:15
H35
7.44 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 47:56
2. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 51:24 + 3:28
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:19 + 8:23
4. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 57:23 + 9:27
5. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 59:55 + 11:59
6. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 60:25 + 12:29
7. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 69:48 + 21:52
8. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 70:12 + 22:16
9. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 77:50 + 29:54
10. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 79:34 + 31:38
H45
6.21 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 56:29
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 57:12 + 0:43
3. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 57:21 + 0:52
4. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:48 + 7:19
5. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 64:49 + 8:20
6. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 65:27 + 8:58
7. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 69:02 + 12:33
8. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 75:00 + 18:31
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 78:21 + 21:52
10. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 81:21 + 24:52
11. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 82:11 + 25:42
12. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 86:48 + 30:19
13. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 97:11 + 40:42
H55
4.48 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 37:52
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 49:00 + 11:08
3. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 51:10 + 13:18
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:03 + 14:11
5. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 14:25
6. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 52:50 + 14:58
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 55:12 + 17:20
8. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 58:25 + 20:33
9. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 58:37 + 20:45
10. Bujdosó István 17H0025 Hungarian Team 64:23 + 26:31
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:59 + 28:07
12. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 28:20
13. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 66:25 + 28:33
14. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 38:09
15. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 91:24 + 53:32
Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
T
4.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 35:31
2. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 35:41 + 0:10
3. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:34 + 2:03
4. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 38:14 + 2:43
5. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 39:21 + 3:50
6. Nagy Péter 17H0028 Hungarian Team 39:52 + 4:21
7. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 40:11 + 4:40
8. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 41:50 + 6:19
9. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 9:23
10. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 50:01 + 14:30
11. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 14:42
12. Zsigmon Száva 17H0023 Hungarian Team 51:25 + 15:54
13. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 53:27 + 17:56
14. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:17 + 19:46
15. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:03 + 21:32
16. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:19 + 30:48
17. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 70:24 + 34:53
18. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 74:50 + 39:19
19. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:50 + 40:19
20. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 98:35 + 63:04
21. Schnaubertová Petra 0110001 Kapri 98:54 + 63:23
22. Masák Lukáš 0110003 Kapri 100:33 + 65:02
23. Sommer Jaroslav 0110002 Kapri 117:13 + 81:42
24. Cibulka Stanislav 037001 Cibulkovi 149:58 + 114:27
Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec DISK
Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín DISK
Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK