Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45D

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ředitel závodu:
Morávek Martin
Hlavní rozhodčí:
Šabata Milan - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R3
H45D
5.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 37:19
2. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 3:28
3. Kubík Ondřej LPU7404 OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 3:54
4. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 41:46 + 4:27
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 41:51 + 4:32
6. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 42:08 + 4:49
7. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 42:20 + 5:01
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 43:40 + 6:21
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 44:53 + 7:34
10. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 45:19 + 8:00
11. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 46:53 + 9:34
12. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 46:59 + 9:40
13. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 47:30 + 10:11
14. Hanuš Luboš SNA6401 TJ START Náchod 47:32 + 10:13
15. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 48:45 + 11:26
16. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 48:50 + 11:31
17. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 51:43 + 14:24
18. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:56 + 14:37
19. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 52:57 + 15:38
20. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 52:58 + 15:39
21. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 53:02 + 15:43
22. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:28 + 17:09
23. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 54:32 + 17:13
24. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 54:52 + 17:33
25. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:57 + 18:38
26. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 56:33 + 19:14
27. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 57:19 + 20:00
28. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 58:45 + 21:26
29. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 60:07 + 22:48
30. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:54 + 23:35
31. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:29 + 26:10
32. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 63:59 + 26:40
33. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 64:34 + 27:15
34. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:55 + 28:36
35. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 69:17 + 31:58
36. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 69:37 + 32:18
37. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 79:41 + 42:22
38. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:50 + 44:31
39. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:51 + 52:32
40. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:41 + 58:22