Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Dřevěnice, volejbalové kurty TJ Sokol
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Špica
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Drobník Michal - R2

H21C 6.07 km, 195 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8186

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 33:13 8530
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 35:19 + 2:06 8034
3. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 35:29 + 2:16 7994
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 + 3:14 7766
5. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 36:40 + 3:27 7715
6. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:23 + 4:10 7546
7. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 37:25 + 4:12 7538
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 4:49 7392
9. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 5:19 7274
10. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 5:46 7168
11. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 6:14 7058
12. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:03 + 6:50 6916
13. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 40:10 + 6:57 6889
14. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 7:36 6735
15. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 41:08 + 7:55 6661
16. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 41:16 + 8:03 6629
17. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 42:25 + 9:12 6358
18. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 42:42 + 9:29 6291
19. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 42:46 + 9:33 6275
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 42:57 + 9:44 6232
21. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 9:53 6196
22. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 43:44 + 10:31 6047
23. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:00 + 10:47 5984
24. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 44:47 + 11:34 5799
25. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 44:59 + 11:46 5752
26. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:04 + 11:51 5732
27. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 45:40 + 12:27 5590
28. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:45 + 12:32 5571
29. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 46:07 + 12:54 5484
30. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 46:20 + 13:07 5433
31. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 46:22 + 13:09 5425
32. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:39 + 13:26 5358
33. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 13:36 5319
34. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 47:27 + 14:14 5169
35. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:39 + 14:26 5122
36. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:41 + 14:28 5114
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:47 + 14:34 5091
38. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 48:46 + 15:33 4858
39. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 49:25 + 16:12 4705
40. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 49:48 + 16:35 4614
41. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 49:52 + 16:39 4599
42. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:42 + 17:29 4402
43. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:50 + 18:37 4134
44. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 53:06 + 19:53 3835
45. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 20:26 3705
46. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:20 + 21:07 3544
47. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 55:09 + 21:56 3351
48. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:37 + 22:24 3241
49. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 55:43 + 22:30 3217
50. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:48 + 22:35 3198
51. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 56:14 + 23:01 3095
52. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 56:24 + 23:11 3056
52. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:24 + 23:11 3056
54. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 56:45 + 23:32 2974
55. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 58:49 + 25:36 2486
56. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:40 + 27:27 2049
57. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 61:45 + 28:32 1793
58. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 62:09 + 28:56 1699
59. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 29:20 1604
60. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 65:05 + 31:52 1006
61. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 66:54 + 33:41 577
62. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:55 + 35:42 101
63. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 70:03 + 36:50 0
64. Bílek Aleš 71:14 + 38:01
65. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 75:02 + 41:49 0
66. Vik Martin JIL9206 OK Jilemnice 82:01 + 48:48 0
Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice DISK 0