Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21C

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Hořice, stadion TJ Jiskra
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Gothard, 1:4000, E = 2,5 m, stav jaro 2019
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Radek - R3
Stavitel tratí:
Vávra Martin - R3
JURY:
Kalibán Jaroslav, Beneš Jan, Randáková Helena

H21C 2.50 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8421

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 12:29 8777
2. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 12:46 + 0:17 8586
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 13:02 + 0:33 8407
4. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 13:11 + 0:42 8306
5. Petržela Jan PHK9200 R OK 99 Hradec Králové 13:22 + 0:53 8182
6. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 13:24 + 0:55 8160
7. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 13:26 + 0:57 8137
8. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 13:34 + 1:05 8048
9. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 13:46 + 1:17 7913
10. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 13:52 + 1:23 7846
11. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 13:55 + 1:26 7812
12. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 13:58 + 1:29 7778
13. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 14:03 + 1:34 7722
14. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 14:04 + 1:35 7711
14. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 14:04 + 1:35 7711
16. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:05 + 1:36 7700
17. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 14:09 + 1:40 7655
18. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 14:12 + 1:43 7621
19. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 14:27 + 1:58 7453
20. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:32 + 2:03 7397
20. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 14:32 + 2:03 7397
22. Pek Daniel SHK9803 C OK Slavia Hradec Králové 14:33 + 2:04 7386
23. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 14:39 + 2:10 7318
24. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 14:44 + 2:15 7262
25. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 14:46 + 2:17 7240
26. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 15:00 + 2:31 7083
27. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 2:39 6993
28. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 15:20 + 2:51 6858
29. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 15:22 + 2:53 6836
30. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 15:26 + 2:57 6791
31. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 15:31 + 3:02 6735
32. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 15:37 + 3:08 6668
33. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 15:39 + 3:10 6645
34. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 15:40 + 3:11 6634
35. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:47 + 3:18 6555
36. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 15:51 + 3:22 6511
37. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:02 + 3:33 6387
38. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 16:11 + 3:42 6286
39. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:14 + 3:45 6253
40. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 16:17 + 3:48 6219
41. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 16:19 + 3:50 6196
42. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 16:26 + 3:57 6118
43. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 16:31 + 4:02 6062
44. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 16:35 + 4:06 6017
45. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 16:39 + 4:10 5972
46. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 16:43 + 4:14 5927
47. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 16:46 + 4:17 5894
48. Kolář Šimon xxx HOR-TJ Jiskra Hořice 16:47 + 4:18
49. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 17:06 + 4:37 5669
50. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:09 + 4:40 5636
51. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 17:26 + 4:57 5445
52. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:28 + 4:59 5422
53. Dvořáček Radek 0030001 003-Doudleby nad Orlicí 17:31 + 5:02
54. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 17:46 + 5:17 5220
55. Lauterbach David KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí 18:12 + 5:43 4929
56. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 18:14 + 5:45 4906
57. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 18:18 + 5:49 4861
58. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 18:37 + 6:08 4648
59. Smutný Šimon VAM9301 C OB Vamberk 18:50 + 6:21 4502
60. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 19:15 + 6:46 4222
61. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:30 + 7:01 4054
62. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 19:45 + 7:16 3885
63. Gebas Miroslav PHK8102 C OK 99 Hradec Králové 20:01 + 7:32 3706
64. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 21:34 + 9:05 2663
65. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:42 + 11:13 1227
66. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 24:56 + 12:27 396
Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0