Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Mostek koupaliště
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Junek Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21N     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21N     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:21
2. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:08 + 1:47
3. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 33:48 + 6:27
4. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 33:54 + 6:33
5. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:00 + 8:39
6. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 37:00 + 9:39
7. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 37:23 + 10:02
8. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 38:14 + 10:53
9. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:29 + 12:08
10. Gojná Karolína LPU1059 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 12:19
11. Klouzová Kamila STH1054 SK Studenec 40:51 + 13:30
12. Korotvičková Ela STH1153 SK Studenec 42:17 + 14:56
13. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 15:33
14. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 18:45
15. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 46:15 + 18:54
16. Šumberová Gabriela PHK1058 OK 99 Hradec Králové 48:32 + 21:11
17. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:20 + 24:59
18. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 55:33 + 28:12
19. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 55:42 + 28:21
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 32:36
21. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 61:32 + 34:11
22. Stolinová Andrea DOB KOB Dobruška 75:41 + 48:20
Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec DISK
Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 23:29
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:42 + 1:13
3. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 28:03 + 4:34
4. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 28:21 + 4:52
5. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 28:43 + 5:14
6. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 28:53 + 5:24
7. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 29:20 + 5:51
8. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 29:23 + 5:54
9. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 29:26 + 5:57
10. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 6:16
11. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 31:56 + 8:27
12. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 33:10 + 9:41
13. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 9:43
14. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 33:38 + 10:09
15. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:32 + 13:03
16. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 36:47 + 13:18
17. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 14:19
18. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 37:59 + 14:30
19. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 39:56 + 16:27
20. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 40:14 + 16:45
21. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 21:03
22. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 22:03
23. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 48:57 + 25:28
24. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 49:23 + 25:54
25. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 51:41 + 28:12
Záveská Eliška VRL0955 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12C
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 23:47
2. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 27:21 + 3:34
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 27:36 + 3:49
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:38 + 3:51
5. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 28:00 + 4:13
6. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 29:10 + 5:23
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 30:30 + 6:43
8. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 31:21 + 7:34
9. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 31:22 + 7:35
10. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 8:00
11. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 32:29 + 8:42
12. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:34 + 8:47
13. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 32:56 + 9:09
14. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 9:12
15. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 33:42 + 9:55
16. Pavlová Karolína STH SK Studenec 35:47 + 12:00
17. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 36:49 + 13:02
18. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 39:02 + 15:15
19. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:11 + 15:24
20. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 15:38
21. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:55 + 16:08
22. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 40:59 + 17:12
23. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 17:37
24. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:36 + 17:49
25. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 42:56 + 19:09
26. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 43:23 + 19:36
27. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 43:31 + 19:44
28. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 21:28
29. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:48 + 22:01
D12D
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 30:28
2. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 32:53 + 2:25
3. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 34:51 + 4:23
4. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 4:51
5. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:52 + 5:24
6. Vyziblová Viktorie 0020002 Sportcentrum Jičín - neregistr. 39:54 + 9:26
7. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:19 + 9:51
8. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:19 + 10:51
9. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:58 + 17:30
10. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:13 + 18:45
11. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:07 + 22:39
12. Mužná Josefína SJC0854 Sportcentrum Jičín 53:17 + 22:49
13. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 54:52 + 24:24
14. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 66:38 + 36:10
D14C
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 29:45
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 30:25 + 0:40
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 1:27
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:00 + 3:15
5. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:03 + 3:18
6. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 33:23 + 3:38
7. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:58 + 6:13
8. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 38:56 + 9:11
8. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 38:56 + 9:11
10. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 39:28 + 9:43
11. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 40:00 + 10:15
12. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 10:29
13. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 10:55
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 12:32
15. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 42:19 + 12:34
16. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 42:50 + 13:05
17. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 43:26 + 13:41
18. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:00 + 14:15
19. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 44:16 + 14:31
20. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 44:29 + 14:44
21. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 45:03 + 15:18
22. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:46 + 17:01
23. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 47:04 + 17:19
24. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 47:30 + 17:45
25. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:56 + 18:11
26. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:42 + 25:57
27. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 56:39 + 26:54
28. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 57:53 + 28:08
29. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 63:17 + 33:32
30. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:53 + 35:08
31. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 69:41 + 39:56
32. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 91:59 + 62:14
Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D14D
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:39
2. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:58 + 1:19
3. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:57 + 2:18
4. Mužná Emílie SJC0554 Sportcentrum Jičín 39:43 + 3:04
5. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:08 + 6:29
6. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 43:37 + 6:58
D16C
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 45:52
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 0:17
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 46:52 + 1:00
4. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 46:56 + 1:04
5. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 1:33
6. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:00 + 3:08
7. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 51:09 + 5:17
8. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:21 + 5:29
9. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:58 + 6:06
10. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 53:49 + 7:57
11. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 9:17
12. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:05 + 11:13
13. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:01 + 12:09
14. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 62:58 + 17:06
15. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 64:42 + 18:50
16. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:21 + 20:29
17. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:57 + 30:05
18. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 94:00 + 48:08
D18C
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 42:20
2. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 44:28 + 2:08
3. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 50:08 + 7:48
4. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 50:43 + 8:23
5. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 54:01 + 11:41
6. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 57:39 + 15:19
7. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 16:27
8. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 60:01 + 17:41
D21N
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Marie 0030003 SK Olympia Praha SPS 46:59
2. Pangrácová Anna 0010002 SK SKIVELO Olomouc 48:24 + 1:25
3. Hornová Lenka 0010001 SK SKIVELO Olomouc 53:52 + 6:53
4. NOVÁKOVÁ Karolína 0070001 I. PSKN Praha 72:37 + 25:38
5. Spilková Pavlína 0030002 SK Olympia Praha SPS 93:27 + 46:28
D21C
7.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7737
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 50:42 8081
2. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 3:09 7622
3. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 54:38 + 3:56 7507
4. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 57:12 + 6:30 7133
5. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 58:46 + 8:04 6905
6. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:56 + 8:14 6880
7. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 59:56 + 9:14 6735
8. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 60:16 + 9:34 6686
9. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 64:43 + 14:01 6037
10. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 67:05 + 16:23 5692
11. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 70:00 + 19:18 5267
12. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 70:15 + 19:33 5230
13. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 70:56 + 20:14 5131
14. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 74:58 + 24:16 4543
15. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 75:25 + 24:43
16. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 85:32 + 34:50 3002
17. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 86:42 + 36:00 2832
Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
D21D
3.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3296
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 39:11 3641
2. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:28 + 3:17 3393
3. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 49:39 + 10:28 2853
4. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 58:28 + 19:17 2189
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 59:24 + 20:13 2118
6. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:29 + 24:18 1811
D35C
6.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 48:24
2. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 49:18 + 0:54
3. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 51:01 + 2:37
4. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 52:04 + 3:40
5. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 52:12 + 3:48
6. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 52:15 + 3:51
7. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:12 + 4:48
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 53:31 + 5:07
9. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 53:37 + 5:13
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 54:20 + 5:56
11. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 54:37 + 6:13
12. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 55:12 + 6:48
13. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 55:29 + 7:05
14. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 55:55 + 7:31
15. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 7:47
16. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 56:49 + 8:25
17. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:51 + 8:27
18. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 57:20 + 8:56
19. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 57:38 + 9:14
20. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 58:16 + 9:52
21. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 58:32 + 10:08
22. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:53 + 10:29
23. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 59:23 + 10:59
24. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 62:16 + 13:52
25. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 14:09
26. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 64:54 + 16:30
27. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:23 + 16:59
28. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 65:26 + 17:02
29. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 17:05
30. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:32 + 17:08
31. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 65:56 + 17:32
32. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:08 + 17:44
33. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:08 + 19:44
34. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 69:05 + 20:41
35. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 69:29 + 21:05
36. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 70:31 + 22:07
37. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 74:33 + 26:09
38. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 79:25 + 31:01
D35D
4.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 45:54
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 47:38 + 1:44
3. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 48:02 + 2:08
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 2:32
5. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 50:17 + 4:23
6. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 4:24
7. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 56:00 + 10:06
8. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 56:07 + 10:13
9. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:52 + 10:58
10. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 57:53 + 11:59
11. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:56 + 12:02
12. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 58:00 + 12:06
12. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 58:00 + 12:06
14. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:38 + 12:44
15. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:47 + 12:53
16. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 58:55 + 13:01
17. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:10 + 14:16
18. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 16:04
19. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 62:33 + 16:39
20. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 63:26 + 17:32
21. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:20 + 20:26
22. Špačková Veronika KOR7651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:42 + 20:48
23. Gojná Zuzana LPU7962 OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 21:52
24. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 68:47 + 22:53
25. Podlešáková Markéta PHK OK 99 Hradec Králové 72:56 + 27:02
26. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:34 + 27:40
27. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:35 + 27:41
28. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 73:46 + 27:52
29. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:22 + 29:28
30. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 75:44 + 29:50
31. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:36 + 33:42
32. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:11 + 37:17
33. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 83:22 + 37:28
34. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 88:16 + 42:22
35. Holmanová Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 102:42 + 56:48
D45C
4.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 40:09
2. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 0:19
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 0:35
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 40:46 + 0:37
5. Longinová Lenka TAP7151 KOB Tretra Praha 41:08 + 0:59
6. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:27 + 2:18
7. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 4:31
8. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 44:56 + 4:47
9. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 45:18 + 5:09
10. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 46:23 + 6:14
11. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 46:27 + 6:18
12. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:37 + 6:28
13. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 48:00 + 7:51
14. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 48:54 + 8:45
15. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 49:23 + 9:14
16. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 9:51
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 50:45 + 10:36
18. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:43 + 11:34
19. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:04 + 12:55
20. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 53:14 + 13:05
21. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:27 + 13:18
22. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 56:13 + 16:04
23. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 68:06 + 27:57
D45D
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 38:40
2. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 40:37 + 1:57
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 41:40 + 3:00
4. Francová Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 5:02
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:11 + 5:31
6. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 44:23 + 5:43
7. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 6:11
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 45:49 + 7:09
9. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 7:17
10. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 46:40 + 8:00
11. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 48:35 + 9:55
12. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 11:08
13. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:12 + 11:32
14. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:32 + 11:52
15. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 50:53 + 12:13
15. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 50:53 + 12:13
17. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 52:19 + 13:39
18. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:59 + 15:19
19. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 54:05 + 15:25
20. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 15:37
21. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 16:31
22. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:18 + 17:38
23. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 56:49 + 18:09
24. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 57:30 + 18:50
25. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 58:02 + 19:22
26. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:08 + 21:28
27. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 62:02 + 23:22
28. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 64:10 + 25:30
29. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 66:02 + 27:22
30. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:25 + 27:45
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 72:18 + 33:38
32. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 72:40 + 34:00
33. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:38 + 37:58
34. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:20 + 46:40
D55C
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 38:34
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 0:48
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:37 + 5:03
4. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 44:44 + 6:10
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:48 + 6:14
6. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 46:06 + 7:32
7. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:17 + 7:43
8. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 46:29 + 7:55
9. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 47:44 + 9:10
10. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 48:01 + 9:27
11. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 49:04 + 10:30
12. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 12:14
13. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 50:59 + 12:25
14. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 51:28 + 12:54
15. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 51:58 + 13:24
16. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 52:04 + 13:30
17. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:08 + 15:34
18. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 54:09 + 15:35
19. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 56:29 + 17:55
20. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 57:08 + 18:34
21. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 60:27 + 21:53
22. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 61:03 + 22:29
D55D
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:49
2. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 3:49
3. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 46:26 + 7:37
4. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 10:35
5. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 50:13 + 11:24
6. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 50:26 + 11:37
7. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 53:34 + 14:45
8. Kühnel Radka 0040002 Trollhättans SOK 55:58 + 17:09
9. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 57:44 + 18:55
D65C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 39:12
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 0:20
3. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 40:51 + 1:39
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 45:20 + 6:08
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:27 + 8:15
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 8:45
7. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 73:04 + 33:52
H10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 17:23
2. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:54 + 0:31
3. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 24:05 + 6:42
4. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:40 + 8:17
5. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 27:41 + 10:18
6. Koláček Vojtěch PHK1003 OK 99 Hradec Králové 29:36 + 12:13
7. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 32:06 + 14:43
8. Procházka Ondřej PHK0902 OK 99 Hradec Králové 42:44 + 25:21
9. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 43:23 + 26:00
10. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 48:58 + 31:35
Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod DISK
Urbanec Patrik STH SK Studenec DISK
H10C
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 20:45
2. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 21:33 + 0:48
3. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 22:02 + 1:17
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 22:25 + 1:40
5. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:28 + 2:43
6. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:42 + 2:57
7. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 24:15 + 3:30
7. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 24:15 + 3:30
9. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 5:38
10. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 6:55
11. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 27:46 + 7:01
12. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:09 + 7:24
13. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 28:30 + 7:45
14. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 29:19 + 8:34
15. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 10:26
16. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 32:13 + 11:28
17. Šafr Vít CHC0901 K.O.B. Choceň 32:21 + 11:36
18. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 33:23 + 12:38
19. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 33:25 + 12:40
20. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 13:41
21. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 35:46 + 15:01
22. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 40:27 + 19:42
23. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:58 + 20:13
24. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 43:55 + 23:10
25. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 59:57 + 39:12
26. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 75:05 + 54:20
27. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 103:03 + 82:18
Podlešák Martin PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové DISK
H12C
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:21
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 25:54 + 0:33
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 5:55
4. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 33:49 + 8:28
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 35:11 + 9:50
6. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 35:21 + 10:00
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 37:28 + 12:07
8. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 13:41
9. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 39:35 + 14:14
10. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 39:55 + 14:34
11. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 39:59 + 14:38
12. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 40:22 + 15:01
13. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:12 + 15:51
14. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 41:41 + 16:20
15. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 42:09 + 16:48
16. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:51 + 17:30
17. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 42:55 + 17:34
18. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 17:43
19. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 20:12
20. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 46:34 + 21:13
21. Winter Ondřej PHK0707 OK 99 Hradec Králové 47:25 + 22:04
22. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 47:40 + 22:19
23. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 49:54 + 24:33
24. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:08 + 24:47
25. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 50:10 + 24:49
26. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 25:09
27. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:52 + 25:31
28. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 52:01 + 26:40
29. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 52:26 + 27:05
30. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 52:36 + 27:15
31. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 55:24 + 30:03
32. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 56:04 + 30:43
33. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 56:28 + 31:07
34. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 57:10 + 31:49
35. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 72:06 + 46:45
Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H12D
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 27:35
2. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:08 + 3:33
3. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 33:47 + 6:12
4. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:54 + 6:19
5. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 35:27 + 7:52
6. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 39:21 + 11:46
7. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 46:16 + 18:41
8. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 47:26 + 19:51
9. Novák Tadeáš 0160001 SJC 50:08 + 22:33
10. Ott Martin STH0807 SK Studenec 52:28 + 24:53
11. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 54:12 + 26:37
12. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:03 + 34:28
H14C
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 41:12
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:22 + 0:10
3. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 43:57 + 2:45
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:39 + 3:27
5. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 46:54 + 5:42
6. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 6:44
7. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 48:08 + 6:56
8. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 48:09 + 6:57
9. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 49:00 + 7:48
10. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 50:21 + 9:09
11. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 50:37 + 9:25
12. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:59 + 9:47
13. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 51:13 + 10:01
14. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 51:30 + 10:18
15. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 51:50 + 10:38
16. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 52:11 + 10:59
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:19 + 11:07
18. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 11:56
19. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 53:13 + 12:01
20. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:16 + 12:04
21. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 13:29
22. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 55:23 + 14:11
23. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 55:41 + 14:29
24. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 56:59 + 15:47
25. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 57:11 + 15:59
26. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:16 + 16:04
27. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:41 + 16:29
28. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 58:30 + 17:18
29. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:23 + 19:11
30. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:32 + 20:20
31. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 65:27 + 24:15
32. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:39 + 24:27
33. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:24 + 25:12
34. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:31 + 31:19
35. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 80:46 + 39:34
36. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 92:02 + 50:50
37. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 92:23 + 51:11
38. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 98:18 + 57:06
H14D
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 40:54
2. Dolejší Matouš 0020003 Sportcentrum Jičín - neregistr. 45:46 + 4:52
3. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 48:46 + 7:52
4. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:06 + 9:12
5. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 50:58 + 10:04
6. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 53:39 + 12:45
7. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:51 + 24:57
H16C
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 41:06
2. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 46:06 + 5:00
3. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 6:49
4. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 48:08 + 7:02
5. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:22 + 7:16
6. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 48:38 + 7:32
7. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 49:13 + 8:07
7. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:13 + 8:07
9. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 53:07 + 12:01
10. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 54:36 + 13:30
11. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 13:46
12. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 55:55 + 14:49
13. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:27 + 16:21
14. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:51 + 17:45
15. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 60:12 + 19:06
16. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 62:20 + 21:14
17. Kolátor Vojta HOR0402 TJ Jiskra Hořice 62:22 + 21:16
18. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 63:17 + 22:11
19. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 68:44 + 27:38
20. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 69:49 + 28:43
21. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 70:55 + 29:49
22. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 72:23 + 31:17
23. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 74:06 + 33:00
24. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 76:33 + 35:27
25. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:54 + 35:48
26. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 78:36 + 37:30
27. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 80:59 + 39:53
28. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 89:32 + 48:26
29. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 89:57 + 48:51
30. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 101:10 + 60:04
Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové DISK
Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H18C
7.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 43:20
2. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 47:52 + 4:32
3. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 49:16 + 5:56
4. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 51:04 + 7:44
5. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 51:34 + 8:14
6. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:18 + 10:58
7. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 54:25 + 11:05
8. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:35 + 13:15
9. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 58:17 + 14:57
10. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 65:52 + 22:32
11. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:42 + 23:22
Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice DISK
H21N
5.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Josef 0010003 SK SKIVELO Olomouc 43:27
2. Semerád Jan 0010004 SK SKIVELO Olomouc 49:42 + 6:15
3. Vondouš Jaroslav 0010006 SK SKIVELO Olomouc 53:49 + 10:22
4. Bednařík Marek 0010005 SK SKIVELO Olomouc 57:23 + 13:56
5. Pastrnek Pavel 0010007 SK SKIVELO Olomouc 68:05 + 24:38
6. Klíma Kamil 0030001 SK Olympia Praha SPS 75:00 + 31:33
7. Červinka Mário 0080001 SKN Hradec Králové 93:32 + 50:05
H21C
9.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7452
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 48:58 7945
2. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 53:37 + 4:39 7284
3. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 54:43 + 5:45 7128
4. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 55:18 + 6:20 7045
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 55:22 + 6:24 7035
6. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 56:47 + 7:49 6834
7. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 57:45 + 8:47 6697
7. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 57:45 + 8:47 6697
9. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 58:59 + 10:01 6521
10. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 59:21 + 10:23 6469
11. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 61:39 + 12:41 6142
12. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 61:52 + 12:54 6111
13. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:05 + 13:07 6081
14. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:14 + 13:16 6059
15. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 62:49 + 13:51 5976
16. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:14 + 14:16 5917
17. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 64:03 + 15:05 5801
18. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 66:18 + 17:20 5481
19. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 67:30 + 18:32 5311
20. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:20 + 19:22 5192
21. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 68:47 + 19:49 5128
22. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 69:17 + 20:19 5057
23. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 70:07 + 21:09 4939
24. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:24 + 21:26 4899
25. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:34 + 21:36 4875
26. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:29 + 22:31 4745
27. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 74:33 + 25:35 4309
28. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:46 + 25:48 4278
29. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 75:47 + 26:49 4134
30. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 76:47 + 27:49 3991
31. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:31 + 31:33 3461
32. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 81:01 + 32:03 3390
33. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 81:53 + 32:55 3267
34. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 84:04 + 35:06 2956
35. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 89:10 + 40:12
36. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 96:24 + 47:26 1203
Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice DISK 0
H21D
7.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2045
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:20 2109
2. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:56 + 0:36 2088
3. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 61:12 + 4:52 1938
4. Moravec Filip KUN8821 TJ Sokol Kunvald 61:50 + 5:30
5. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 64:23 + 8:03 1826
6. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 65:39 + 9:19 1782
7. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 87:05 + 30:45 1028
8. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 97:14 + 40:54 671
H35C
8.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 50:24
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:35 + 0:11
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 52:01 + 1:37
4. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 53:59 + 3:35
5. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 54:05 + 3:41
6. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 54:24 + 4:00
7. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 58:30 + 8:06
8. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 58:59 + 8:35
9. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 59:20 + 8:56
10. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 59:51 + 9:27
11. Podlešák Marek PHK OK 99 Hradec Králové 61:04 + 10:40
12. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 62:32 + 12:08
13. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 62:40 + 12:16
14. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 63:21 + 12:57
15. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 63:56 + 13:32
16. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 64:06 + 13:42
17. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:42 + 14:18
18. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 65:36 + 15:12
19. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 65:41 + 15:17
20. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 65:50 + 15:26
21. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 65:52 + 15:28
22. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 66:04 + 15:40
23. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 66:06 + 15:42
24. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:51 + 16:27
25. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 67:04 + 16:40
26. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 67:11 + 16:47
27. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 69:05 + 18:41
28. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:48 + 20:24
29. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:00 + 23:36
30. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 77:05 + 26:41
31. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 83:34 + 33:10
32. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 87:20 + 36:56
33. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:27 + 46:03
Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H35D
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 46:22
2. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 47:35 + 1:13
3. Nožička Pavel LPU7803 OK Lokomotiva Pardubice 51:36 + 5:14
4. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 53:56 + 7:34
5. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 54:06 + 7:44
6. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 55:22 + 9:00
7. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 55:29 + 9:07
8. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 58:59 + 12:37
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 59:11 + 12:49
10. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 60:40 + 14:18
11. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 62:53 + 16:31
12. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 63:37 + 17:15
13. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 64:12 + 17:50
14. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:05 + 18:43
15. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 65:35 + 19:13
16. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 68:35 + 22:13
17. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 69:37 + 23:15
18. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:01 + 24:39
19. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 71:42 + 25:20
20. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 75:59 + 29:37
21. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:38 + 30:16
22. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:58 + 32:36
23. Částek Michal SHK7504 OK Slavia Hradec Králové 81:25 + 35:03
24. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 81:55 + 35:33
25. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 82:24 + 36:02
Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové DISK
Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
7.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 46:45
2. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 3:41
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 50:41 + 3:56
4. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 4:42
5. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 5:07
6. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 52:04 + 5:19
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 53:01 + 6:16
8. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 55:07 + 8:22
9. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 55:54 + 9:09
10. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 56:05 + 9:20
11. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 56:06 + 9:21
12. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 56:31 + 9:46
13. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:47 + 10:02
14. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 57:27 + 10:42
15. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 58:12 + 11:27
16. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 58:15 + 11:30
17. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 58:24 + 11:39
18. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 58:55 + 12:10
19. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 12:38
20. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:08 + 13:23
21. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 60:11 + 13:26
22. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 60:34 + 13:49
23. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:40 + 15:55
24. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 63:19 + 16:34
25. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 63:33 + 16:48
26. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 64:27 + 17:42
27. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 18:36
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:22 + 19:37
29. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:43 + 21:58
30. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 72:30 + 25:45
31. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:35 + 28:50
32. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 89:56 + 43:11
Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové DISK
Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK
H45D
5.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 42:01
2. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 47:46 + 5:45
3. Milichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 8:25
4. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 50:32 + 8:31
5. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 50:54 + 8:53
6. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 52:43 + 10:42
7. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 53:17 + 11:16
8. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:57 + 11:56
9. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 53:58 + 11:57
10. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 54:12 + 12:11
11. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 55:04 + 13:03
12. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 55:22 + 13:21
13. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 14:12
14. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 56:14 + 14:13
15. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 56:42 + 14:41
16. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:52 + 14:51
17. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 57:14 + 15:13
18. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 57:24 + 15:23
19. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 58:16 + 16:15
20. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:30 + 16:29
21. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 58:36 + 16:35
22. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 58:38 + 16:37
23. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 61:00 + 18:59
24. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 61:04 + 19:03
25. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 61:16 + 19:15
26. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:13 + 21:12
27. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 63:38 + 21:37
28. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:36 + 22:35
29. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 65:30 + 23:29
30. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:13 + 26:12
31. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:10 + 27:09
32. Maršoun Petr NER NER 76:51 + 34:50
33. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 77:18 + 35:17
34. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 83:15 + 41:14
35. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:27 + 43:26
36. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 87:36 + 45:35
Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
6.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 49:02
2. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:48 + 3:46
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 53:22 + 4:20
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 55:37 + 6:35
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 56:25 + 7:23
6. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 56:41 + 7:39
7. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 56:50 + 7:48
8. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 57:22 + 8:20
9. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 11:39
10. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 61:48 + 12:46
11. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 62:46 + 13:44
12. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 64:05 + 15:03
13. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 64:58 + 15:56
14. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 65:04 + 16:02
15. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 65:45 + 16:43
16. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 66:31 + 17:29
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 69:19 + 20:17
18. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 71:43 + 22:41
19. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:06 + 25:04
20. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 77:40 + 28:38
21. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 78:39 + 29:37
22. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:03 + 32:01
23. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 89:48 + 40:46
H55D
4.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:58
2. Kööhler Hans 0040001 Trollhättans SOK 41:17 + 4:19
3. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 43:12 + 6:14
4. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 7:15
5. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 10:51
6. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 48:38 + 11:40
7. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 51:04 + 14:06
7. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 51:04 + 14:06
9. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 18:13
10. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:13 + 18:15
11. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 19:07
12. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 56:31 + 19:33
13. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 28:56
14. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 72:46 + 35:48
15. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:52 + 35:54
H65C
4.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 41:56
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 46:34 + 4:38
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:22 + 5:26
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:41 + 7:45
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 50:01 + 8:05
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:44 + 10:48
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 54:30 + 12:34
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 57:40 + 15:44
9. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:03 + 21:07
10. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 63:53 + 21:57
11. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:51 + 26:55
12. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 73:24 + 31:28
13. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 73:52 + 31:56
H65D
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 43:40
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 2:42
H70C
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37
2. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 42:50 + 0:13
3. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 44:44 + 2:07
4. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:05 + 4:28
5. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:35 + 4:58
6. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:50 + 6:13
7. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 51:52 + 9:15
8. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 53:16 + 10:39
9. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 56:19 + 13:42
10. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 61:47 + 19:10
11. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 26:31
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 76:07 + 33:30
13. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 80:04 + 37:27
14. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 108:46 + 66:09
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 21:59
2. Stolina David xxx xxx 24:08 + 2:09
3. Slavík František SHK OK Slavia Hradec Králové 25:23 + 3:24
4. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 25:33 + 3:34
5. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 28:19 + 6:20
6. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 29:38 + 7:39
7. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 7:59
8. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 30:13 + 8:14
9. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:20 + 8:21
10. Pozdílková Káťa PHK1262 OK 99 Hradec Králové 31:10 + 9:11
11. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 31:28 + 9:29
12. Šíma Vojtěch SRK1203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:17 + 10:18
13. Špačková Aneta KOR1150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:53 + 10:54
14. Zapletalová Jana xxx xxx 33:11 + 11:12
15. Čihák Matěj HOR TJ Jiskra Hořice 33:18 + 11:19
16. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 33:43 + 11:44
17. Krejčí Petr VRL1103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:44 + 11:45
18. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 33:45 + 11:46
19. Miřejovský Jiří KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:10 + 12:11
20. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 34:39 + 12:40
21. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 12:58
22. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 13:03
23. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 36:02 + 14:03
24. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 36:04 + 14:05
25. Zábrodský Vít xxx xxx 36:20 + 14:21
26. Bartošová Anežka SJC1250 Sportcentrum Jičín 36:41 + 14:42
27. Koláček Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 37:47 + 15:48
28. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 37:55 + 15:56
29. Kuřík Matyáš STH SK Studenec 38:12 + 16:13
30. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 38:14 + 16:15
31. Hájková Eva xxx xxx 38:29 + 16:30
32. Šlingr Venda xxx xxx 40:07 + 18:08
33. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 40:22 + 18:23
34. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 40:28 + 18:29
35. Procházka Štěpán xxx xxx 40:31 + 18:32
36. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 40:39 + 18:40
37. Zábrodský Šimon xxx xxx 41:09 + 19:10
38. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 19:20
39. Hrušová Kateřina 0120001 OK99 Hradec Králové 41:24 + 19:25
40. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 42:17 + 20:18
41. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:16 + 21:17
42. Bezvodová Elen SHK1352 OK Slavia Hradec Králové 43:46 + 21:47
43. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 43:57 + 21:58
44. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 45:14 + 23:15
45. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 45:29 + 23:30
46. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 46:00 + 24:01
47. Dvořáková Magdaléna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:39 + 26:40
48. Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 49:04 + 27:05
49. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 49:46 + 27:47
49. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:46 + 27:47
51. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 50:00 + 28:01
52. Kynčl Ladislav xxx xxx 50:40 + 28:41
53. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:45 + 29:46
54. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 52:10 + 30:11
55. Róža Lukáš xxx xxx 52:30 + 30:31
56. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:06 + 32:07
57. Hančová Alice xxx xxx 54:15 + 32:16
58. Vrbatová Barbora HOS TJ Tatran Hostinné 54:17 + 32:18
59. Winter Jakub xxx xxx 54:37 + 32:38
60. Horák Vojtěch JIL1501 OK Jilemnice 54:38 + 32:39
61. Jakubec Jan 0020001 Sportcentrum Jičín - neregistr. 54:42 + 32:43
62. Vrbata Alan HOS TJ Tatran Hostinné 54:52 + 32:53
63. Urbancová Sofie STH1154 SK Studenec 58:44 + 36:45
64. Zemánek Ondra xxx xxx 59:06 + 37:07
65. Weinerová Eliška xxx xxx 73:46 + 51:47
66. Stejskalová Eliška xxx xxx 74:11 + 52:12
67. Tadeáš Novák NPA1701 SK LOB Nová Paka 90:35 + 68:36
68. Gojný Jan xxx xxx 99:12 + 77:13
Potůček Jáchym PHK OK 99 Hradec Králové DISK
P
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:12
2. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 0:19
3. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 40:24 + 2:12
4. Munzar Martin LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 4:59
5. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:14 + 5:02
6. Pešek Vladimír 0110001 Sokol Košov 45:59 + 7:47
7. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 9:54
8. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 50:56 + 12:44
9. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 13:27
10. Nožičková Lucie LPU7866 OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 13:37
11. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:10 + 13:58
12. Maloch Pavel LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 14:35
13. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 53:00 + 14:48
14. Hlaváček Josef xxx xxx 53:42 + 15:30
15. Stejskal Petr xxx xxx 53:59 + 15:47
16. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 55:02 + 16:50
17. Rychlíková Blanka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:21 + 17:09
18. Vyziblo Oldřich xxx xxx 55:31 + 17:19
19. Buchar Marcel xxx xxx 56:44 + 18:32
20. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 57:37 + 19:25
21. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:42 + 19:30
22. Mošková Jitka xxx xxx 58:17 + 20:05
23. Exner Jonáš STH SK Studenec 58:29 + 20:17
24. Neumannová Blanka XXX xxx 60:27 + 22:15
25. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 60:29 + 22:17
26. Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice 60:42 + 22:30
27. Kuhnová Karolína LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 61:25 + 23:13
28. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:13 + 24:01
29. Hejná Veronika PHK OK 99 Hradec Králové 63:24 + 25:12
30. Kay Kateřina xxx xxx 63:49 + 25:37
31. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:40 + 26:28
32. Juška Jiří xxx xxx 66:07 + 27:55
33. Kornfeldová Amálie xxx xxx 67:43 + 29:31
34. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:37 + 30:25
35. Šádková Lucie xxx xxx 69:28 + 31:16
36. Matějka Luboš SNA TJ START Náchod 69:52 + 31:40
37. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:24 + 32:12
38. SedloŃ Josef SNA TJ START Náchod 70:42 + 32:30
39. Čiháková Olga HOR TJ Jiskra Hořice 73:32 + 35:20
40. Vltavská Klára SJC Sportcentrum Jičín 74:34 + 36:22
41. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 77:00 + 38:48
42. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 77:37 + 39:25
43. Pokorná Adéla JIL OK Jilemnice 77:58 + 39:46
44. Šitinová Anita LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:08 + 40:56
45. Bezvoda Jiří SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 82:25 + 44:13
46. Spilková Marcela xxx xxx 83:31 + 45:19
47. Věříšová Lenka 0050001 Věříšovi 85:24 + 47:12
48. Antoš Jáchym NPA SK LOB Nová Paka 86:03 + 47:51
49. Čičovský Daniel xxx xxx 87:30 + 49:18
50. Stejskalová Lucie xxx xxx 88:23 + 50:11
Janovský Petr PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Křížová Sarah 0150001 OK Beda DISK
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Čičovský Jiří xxx xxx DISK
T
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:40
2. Zaydlar Michal xxx xxx 45:41 + 2:01
3. Šťovíček Pavel xxx xxx 45:55 + 2:15
4. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 51:13 + 7:33
5. Nárovec Václav xxx xxx 51:24 + 7:44
6. Nárovec Jiří xxx xxx 55:17 + 11:37
7. Erbert Ladislav 0140001 TJ Harant Pecka 55:56 + 12:16
8. Nárovcová Gabriela xxx xxx 58:37 + 14:57
9. Věříš Michal xxx xxx 60:01 + 16:21
10. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 60:55 + 17:15
11. Holec Jakub xxx xxx 61:57 + 18:17
12. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 63:48 + 20:08
13. Štréglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:53 + 23:13
14. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 67:30 + 23:50
15. Sodomková Andrea xxx xxx 70:53 + 27:13
16. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 73:08 + 29:28
17. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:59 + 30:19
18. Neumann David XXX xxx 74:03 + 30:23
19. Kavalírová Kateřina xxx xxx 75:40 + 32:00
20. Hap Petr xxx xxx 78:35 + 34:55
21. Procházka Martin xxx xxx 81:59 + 38:19
22. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 83:25 + 39:45
23. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:18 + 40:38
24. Pokorná Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:16 + 53:36
25. Fejfar Libor xxx xxx 105:25 + 61:45
26. Salfická Monika XXX xxx 122:05 + 78:25
27. Novotný Marcel xxx xxx 143:18 + 99:38
Koláček Martin xxx xxx DISK