Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45D

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Mostek koupaliště
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Junek Petr - R3
D45D
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 38:40
2. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 40:37 + 1:57
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 41:40 + 3:00
4. Francová Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 5:02
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:11 + 5:31
6. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 44:23 + 5:43
7. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 6:11
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 45:49 + 7:09
9. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 7:17
10. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 46:40 + 8:00
11. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 48:35 + 9:55
12. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 11:08
13. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:12 + 11:32
14. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:32 + 11:52
15. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 50:53 + 12:13
15. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 50:53 + 12:13
17. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 52:19 + 13:39
18. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:59 + 15:19
19. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 54:05 + 15:25
20. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 15:37
21. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 16:31
22. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:18 + 17:38
23. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 56:49 + 18:09
24. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 57:30 + 18:50
25. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 58:02 + 19:22
26. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:08 + 21:28
27. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 62:02 + 23:22
28. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 64:10 + 25:30
29. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 66:02 + 27:22
30. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:25 + 27:45
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 72:18 + 33:38
32. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 72:40 + 34:00
33. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:38 + 37:58
34. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:20 + 46:40