Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Mostek koupaliště
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Junek Petr - R3
H45C
7.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 46:45
2. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 3:41
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 50:41 + 3:56
4. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 4:42
5. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 5:07
6. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 52:04 + 5:19
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 53:01 + 6:16
8. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 55:07 + 8:22
9. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 55:54 + 9:09
10. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 56:05 + 9:20
11. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 56:06 + 9:21
12. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 56:31 + 9:46
13. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:47 + 10:02
14. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 57:27 + 10:42
15. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 58:12 + 11:27
16. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 58:15 + 11:30
17. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 58:24 + 11:39
18. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 58:55 + 12:10
19. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 12:38
20. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:08 + 13:23
21. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 60:11 + 13:26
22. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 60:34 + 13:49
23. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:40 + 15:55
24. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 63:19 + 16:34
25. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 63:33 + 16:48
26. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 64:27 + 17:42
27. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 18:36
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:22 + 19:37
29. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:43 + 21:58
30. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 72:30 + 25:45
31. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:35 + 28:50
32. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 89:56 + 43:11
Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové DISK
Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK