Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Areál TJ Slavia Hradec Králové
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Slezské Předměstí - jih, M 1:4000, E 2m, červen 2019, A4, v obalu
Ředitel závodu:
Červená Adéla - R3
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Vojtěch - R2
Protokol:
Závod proběhl za teplého a slunečného počasí. Zúčastnilo se ho 737 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu byli ošetřeni dva závodníci s poraněním v oblasti kolene. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 21:32
2. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:10 + 0:38
3. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 22:13 + 0:41
4. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 24:52 + 3:20
5. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 24:56 + 3:24
6. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 24:58 + 3:26
7. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 25:07 + 3:35
8. Korotvičková Ela STH1153 SK Studenec 25:54 + 4:22
9. Brinkmanová Nela SHK1152 OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 4:51
10. Růžičková Magdalena PHK0951 OK 99 Hradec Králové 26:32 + 5:00
11. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 26:56 + 5:24
12. Kušičková Lucie 0040004 CVĆ Horní Jelení 30:10 + 8:38
13. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:36 + 11:04
14. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 18:54
15. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 40:58 + 19:26
16. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 21:11
17. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 43:20 + 21:48
18. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 49:28
19. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 72:57 + 51:25
Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové DISK
Bergerová Michaela SHK1053 OK Slavia Hradec Králové DISK
Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové DISK
D10C
1.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 11:58
2. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 12:43 + 0:45
3. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 14:40 + 2:42
4. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 14:50 + 2:52
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 16:34 + 4:36
6. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 16:51 + 4:53
7. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 17:08 + 5:10
8. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 17:10 + 5:12
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 17:55 + 5:57
10. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 18:24 + 6:26
11. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 18:46 + 6:48
12. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 7:06
13. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 20:24 + 8:26
14. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 21:29 + 9:31
15. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 22:12 + 10:14
16. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 24:19 + 12:21
17. Vondrušková Jitka SHK0956 OK Slavia Hradec Králové 24:41 + 12:43
18. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 24:50 + 12:52
19. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 27:01 + 15:03
20. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 16:55
Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12C
1.84 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 11:27
2. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 12:17 + 0:50
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 12:26 + 0:59
4. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 12:33 + 1:06
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 13:32 + 2:05
6. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:03 + 2:36
7. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 14:07 + 2:40
8. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 15:04 + 3:37
9. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 3:48
10. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:41 + 4:14
11. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 15:41 + 4:14
12. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 16:27 + 5:00
13. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 16:37 + 5:10
14. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 16:41 + 5:14
15. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 16:51 + 5:24
16. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 16:56 + 5:29
17. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:30 + 6:03
18. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:33 + 6:06
19. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 17:51 + 6:24
20. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:09 + 6:42
21. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 19:01 + 7:34
22. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 19:21 + 7:54
23. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 19:54 + 8:27
24. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 21:11 + 9:44
25. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 21:13 + 9:46
26. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 22:43 + 11:16
27. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 23:24 + 11:57
28. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 31:20 + 19:53
Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín DISK
D12D
1.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 21:00
2. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 22:59 + 1:59
3. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 24:15 + 3:15
4. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:35 + 5:35
D14C
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 11:31
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 11:57 + 0:26
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 13:03 + 1:32
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:07 + 1:36
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 13:25 + 1:54
6. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:28 + 1:57
7. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 14:01 + 2:30
8. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 14:28 + 2:57
9. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 14:35 + 3:04
10. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:48 + 3:17
11. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 14:53 + 3:22
12. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 3:44
13. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 15:21 + 3:50
14. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:36 + 4:05
15. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 15:52 + 4:21
16. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:04 + 4:33
17. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 16:09 + 4:38
18. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 16:38 + 5:07
19. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 17:08 + 5:37
20. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:22 + 5:51
21. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 17:29 + 5:58
22. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 18:15 + 6:44
23. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 18:17 + 6:46
24. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 19:01 + 7:30
25. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:35 + 8:04
26. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 19:42 + 8:11
27. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:45 + 9:14
28. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 10:25
29. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 22:16 + 10:45
30. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 22:40 + 11:09
31. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:02 + 11:31
32. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 23:11 + 11:40
33. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 25:28 + 13:57
D14D
1.84 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:14
2. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 18:58 + 2:44
3. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 24:43 + 8:29
4. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:37 + 10:23
D16C
2.11 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 13:52
2. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 14:36 + 0:44
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 14:54 + 1:02
4. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:14 + 1:22
5. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:39 + 1:47
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:47 + 1:55
7. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 15:52 + 2:00
8. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:53 + 2:01
9. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 16:03 + 2:11
10. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 16:09 + 2:17
11. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 16:10 + 2:18
12. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:44 + 2:52
13. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:19 + 3:27
14. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 18:28 + 4:36
15. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 20:06 + 6:14
16. Adamovská Kateřina VAM0350 OB Vamberk 20:57 + 7:05
17. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 21:36 + 7:44
18. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 22:11 + 8:19
19. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:00 + 9:08
D18C
2.11 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 12:01
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 13:05 + 1:04
3. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 14:50 + 2:49
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:33 + 3:32
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 16:03 + 4:02
6. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 17:40 + 5:39
7. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 18:20 + 6:19
8. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:42 + 16:41
D21C
2.21 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7827
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 14:20 7884
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 14:22 + 0:02 7866
3. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 14:37 + 0:17 7730
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 14:51 + 0:31 7604
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 14:56 + 0:36 7559
6. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 15:05 + 0:45 7477
7. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 15:18 + 0:58 7360
8. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 15:49 + 1:29 7080
9. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 15:58 + 1:38 6998
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:09 + 1:49 6899
11. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 16:23 + 2:03 6773
12. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 16:33 + 2:13 6682
13. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 17:23 + 3:03 6231
14. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 17:44 + 3:24 6041
15. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 17:45 + 3:25 6032
16. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:20 + 4:00 5716
17. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 19:02 + 4:42 5336
18. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 19:16 + 4:56 5210
19. Chládková Zuzana ZAM9153 OB TJ Sokol Žamberk 19:45 + 5:25
20. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 19:47 + 5:27 4930
21. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:57 + 5:37 4839
22. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 20:00 + 5:40 4812
23. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 20:43 + 6:23 4424
24. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 21:49 + 7:29 3827
25. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 22:55 + 8:35 3231
26. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 23:20 + 9:00 3005
27. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 24:17 + 9:57
Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka DISK 0
Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21D
2.11 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3297
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 16:41 3524
2. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 17:58 + 1:17 3288
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 19:06 + 2:25 3079
3. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 19:06 + 2:25 3079
5. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:19 + 2:38 3039
6. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 23:29 + 6:48 2273
7. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:28 + 7:47 2092
8. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 26:38 + 9:57 1693
D35C
2.11 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 13:39
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 14:19 + 0:40
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 14:48 + 1:09
4. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 15:14 + 1:35
5. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 15:16 + 1:37
6. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 15:18 + 1:39
7. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 15:22 + 1:43
8. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 15:37 + 1:58
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 15:40 + 2:01
10. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 15:51 + 2:12
11. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 15:54 + 2:15
12. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 16:03 + 2:24
13. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:10 + 2:31
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:13 + 2:34
15. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 16:21 + 2:42
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 16:28 + 2:49
17. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 16:32 + 2:53
18. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 3:08
19. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 17:02 + 3:23
20. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:13 + 3:34
21. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:27 + 3:48
22. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 17:42 + 4:03
23. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:49 + 4:10
24. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 17:51 + 4:12
25. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 18:12 + 4:33
26. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 18:18 + 4:39
27. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 18:49 + 5:10
28. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:57 + 6:18
29. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 20:25 + 6:46
30. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 24:18 + 10:39
D35D
1.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 15:04
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 15:08 + 0:04
3. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:20 + 0:16
4. Linková Eva STH7753 SK Studenec 15:44 + 0:40
5. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 15:57 + 0:53
6. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 16:38 + 1:34
7. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 17:10 + 2:06
8. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 17:15 + 2:11
8. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 17:15 + 2:11
10. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:51 + 2:47
11. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 18:10 + 3:06
12. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 18:42 + 3:38
13. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 19:04 + 4:00
14. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 19:07 + 4:03
15. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:57 + 4:53
16. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:10 + 6:06
17. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 23:36 + 8:32
18. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:51 + 8:47
19. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 24:59 + 9:55
20. Nimshausová Hana 0080001 HaNi 26:09 + 11:05
21. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:24 + 13:20
D45C
1.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 13:28
2. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 14:11 + 0:43
3. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 14:23 + 0:55
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:28 + 1:00
5. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 14:58 + 1:30
6. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 16:07 + 2:39
7. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 16:10 + 2:42
8. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 16:48 + 3:20
9. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 16:49 + 3:21
10. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 16:59 + 3:31
11. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 17:28 + 4:00
12. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 17:50 + 4:22
13. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 18:19 + 4:51
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:41 + 5:13
15. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 18:49 + 5:21
15. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 18:49 + 5:21
17. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 20:05 + 6:37
18. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 20:58 + 7:30
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D45D
1.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 14:59
2. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 15:01 + 0:02
3. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:21 + 0:22
4. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:47 + 0:48
5. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 15:53 + 0:54
6. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:09 + 1:10
7. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 16:34 + 1:35
8. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 16:47 + 1:48
9. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 16:55 + 1:56
10. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 16:56 + 1:57
11. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 18:28 + 3:29
12. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 19:44 + 4:45
13. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 20:15 + 5:16
14. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:39 + 5:40
15. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 21:12 + 6:13
16. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 21:16 + 6:17
17. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 27:56 + 12:57
D55C
1.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:00
2. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 14:26 + 0:26
3. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 15:22 + 1:22
4. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 15:30 + 1:30
5. Košková Vlasta LLI6351 LOK-o Liberec 15:43 + 1:43
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 1:44
7. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 15:49 + 1:49
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 16:04 + 2:04
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 17:18 + 3:18
10. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 19:04 + 5:04
11. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 20:54 + 6:54
12. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 22:18 + 8:18
D55D
1.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 17:15
2. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 19:41 + 2:26
D65C
1.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:25
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 15:43 + 0:18
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 1:07
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 20:34 + 5:09
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:00 + 5:35
H10N
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 18:13
2. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 18:59 + 0:46
3. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 19:07 + 0:54
4. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 20:30 + 2:17
5. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 21:40 + 3:27
6. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 5:08
7. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 23:53 + 5:40
8. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 26:59 + 8:46
9. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 27:06 + 8:53
10. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 29:41 + 11:28
11. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:45 + 13:32
12. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 33:53 + 15:40
13. Šatínský Jan SHK1103 OK Slavia Hradec Králové 34:10 + 15:57
14. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 36:56 + 18:43
Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady DISK
H10C
1.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 11:06
2. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 11:17 + 0:11
3. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:40 + 1:34
4. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 12:46 + 1:40
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 13:09 + 2:03
6. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 13:15 + 2:09
7. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 13:20 + 2:14
8. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 13:49 + 2:43
9. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 13:51 + 2:45
10. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 13:57 + 2:51
11. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:16 + 3:10
12. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:44 + 3:38
13. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 4:13
14. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 15:37 + 4:31
15. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 15:55 + 4:49
16. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 5:23
17. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 5:57
18. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 20:49 + 9:43
19. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:01 + 9:55
20. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:08 + 10:02
21. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 23:01 + 11:55
22. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:49 + 12:43
Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové DISK
H12C
1.95 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 12:37
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 12:38 + 0:01
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 13:23 + 0:46
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 13:38 + 1:01
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 13:51 + 1:14
6. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 14:05 + 1:28
7. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:12 + 1:35
8. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 14:14 + 1:37
9. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 14:54 + 2:17
10. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 15:32 + 2:55
11. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 15:33 + 2:56
12. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 15:58 + 3:21
13. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 16:05 + 3:28
14. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 16:42 + 4:05
15. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 16:53 + 4:16
16. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 17:02 + 4:25
17. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 17:07 + 4:30
18. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 17:45 + 5:08
19. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:57 + 5:20
20. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 18:37 + 6:00
21. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 18:51 + 6:14
22. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 18:56 + 6:19
23. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 18:59 + 6:22
23. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 18:59 + 6:22
25. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:01 + 6:24
26. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 19:34 + 6:57
27. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:36 + 6:59
28. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:50 + 7:13
29. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:16 + 7:39
30. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 20:37 + 8:00
31. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 20:42 + 8:05
32. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 20:54 + 8:17
33. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 20:55 + 8:18
34. Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady 22:48 + 10:11
35. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 23:22 + 10:45
Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín DISK
H12D
1.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 11:50
2. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 13:51 + 2:01
3. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 15:00 + 3:10
4. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 15:25 + 3:35
5. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 15:43 + 3:53
6. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 15:52 + 4:02
7. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 17:46 + 5:56
8. Šatínský Filip SHK0800 OK Slavia Hradec Králové 17:48 + 5:58
9. Ott Martin STH0807 SK Studenec 18:58 + 7:08
10. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 20:54 + 9:04
11. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 21:42 + 9:52
12. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 28:33 + 16:43
H14C
2.03 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 11:49
2. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 12:22 + 0:33
3. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 12:26 + 0:37
4. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:54 + 1:05
5. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 13:01 + 1:12
5. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 13:01 + 1:12
7. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:08 + 1:19
8. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:09 + 1:20
9. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 13:16 + 1:27
10. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 13:24 + 1:35
11. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 13:26 + 1:37
12. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 13:37 + 1:48
13. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 14:07 + 2:18
14. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 14:15 + 2:26
15. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 14:24 + 2:35
16. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 14:26 + 2:37
17. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 14:30 + 2:41
18. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 14:54 + 3:05
19. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:03 + 3:14
20. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 15:08 + 3:19
21. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 15:21 + 3:32
22. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:36 + 3:47
22. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:36 + 3:47
24. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 15:50 + 4:01
25. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:59 + 4:10
26. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:21 + 4:32
27. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:23 + 4:34
28. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 16:29 + 4:40
29. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 16:58 + 5:09
30. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 17:42 + 5:53
31. Dolejší Matouš 0010002 Sportcentrum Jičín - neregistr 17:55 + 6:06
32. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 18:01 + 6:12
33. Vicenec Martin ZAM0601 OB TJ Sokol Žamberk 18:23 + 6:34
34. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:30 + 7:41
35. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 19:48 + 7:59
36. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 20:17 + 8:28
37. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:30 + 8:41
38. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:50 + 9:01
39. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 22:58 + 11:09
40. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:41 + 15:52
H14D
1.95 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 19:39
2. Nágl Alexandr SJC0605 Sportcentrum Jičín 20:05 + 0:26
3. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 30:16 + 10:37
H16C
2.27 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 12:42
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 13:27 + 0:45
3. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 13:47 + 1:05
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 14:15 + 1:33
5. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 14:21 + 1:39
6. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 14:29 + 1:47
7. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 14:40 + 1:58
8. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 2:03
9. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 15:02 + 2:20
10. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 15:23 + 2:41
11. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 15:25 + 2:43
12. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:44 + 3:02
13. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 15:51 + 3:09
14. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 15:56 + 3:14
15. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:20 + 3:38
16. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 18:16 + 5:34
17. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:29 + 5:47
18. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 19:26 + 6:44
19. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 20:02 + 7:20
20. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 23:48 + 11:06
21. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:04 + 11:22
22. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 24:38 + 11:56
23. Zajíček Jakub SRK0405 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:41 + 13:59
H18C
2.27 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 12:20
2. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 14:22 + 2:02
3. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 14:25 + 2:05
4. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:14 + 2:54
5. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 15:31 + 3:11
6. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:56 + 4:36
7. Jirout Matěj CHC0201 K.O.B. Choceň 17:12 + 4:52
8. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:21 + 5:01
9. Vávra Jakub HOR0203 TJ Jiskra Hořice 22:48 + 10:28
H21C
2.61 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7514
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 14:24 7534
2. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 14:27 + 0:03 7508
3. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 14:28 + 0:04 7500
4. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 14:31 + 0:07 7474
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 14:40 + 0:16 7396
6. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 14:49 + 0:25 7318
7. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 14:51 + 0:27 7300
8. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 14:53 + 0:29 7283
9. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:07 + 0:43 7161
10. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 15:09 + 0:45 7144
11. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 15:11 + 0:47 7127
12. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 15:17 + 0:53 7075
13. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 15:23 + 0:59 7023
14. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:33 + 1:09 6936
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 15:40 + 1:16 6875
16. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 15:41 + 1:17 6867
17. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 15:44 + 1:20 6841
18. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:47 + 1:23 6815
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 15:52 + 1:28 6771
20. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 16:00 + 1:36 6702
21. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 16:03 + 1:39 6676
22. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 1:47 6606
23. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 16:13 + 1:49 6589
24. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 1:52 6563
25. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 16:30 + 2:06 6442
26. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 16:48 + 2:24 6285
27. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 16:51 + 2:27 6259
28. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:51 + 2:27 6259
29. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 17:06 + 2:42 6129
30. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:17 + 2:53 6034
31. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 17:36 + 3:12 5869
32. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:48 + 3:24 5765
33. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 17:50 + 3:26 5748
34. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:04 + 3:40 5626
35. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:04 + 3:40 5626
36. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:07 + 3:43 5600
37. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 4:04 5418
38. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 18:31 + 4:07 5392
39. Dvořáček Radek 0070001 Doudleby nad Orlicí 18:50 + 4:26
40. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 18:58 + 4:34 5158
41. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 19:36 + 5:12 4828
42. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 20:40 + 6:16 4273
43. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:47 + 6:23 4212
44. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:14 + 6:50 3978
45. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 21:58 + 7:34 3597
Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
H21D
2.27 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2338
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 13:49 2469
2. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 14:53 + 1:04 2299
3. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 15:13 + 1:24 2246
4. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 15:59 + 2:10 2123
5. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 16:01 + 2:12 2118
6. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 2:22 2091
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 16:16 + 2:27 2078
8. Novotný Radek PHK9102 OK 99 Hradec Králové 16:24 + 2:35 2057
9. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 18:56 + 5:07 1652
10. Seidl Jakub LPU9104 OK Lokomotiva Pardubice 19:13 + 5:24 1607
H35C
2.27 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 12:27
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:35 + 0:08
3. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 12:47 + 0:20
4. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 13:04 + 0:37
5. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 13:11 + 0:44
6. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 13:18 + 0:51
7. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 14:04 + 1:37
8. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 14:13 + 1:46
8. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 14:13 + 1:46
10. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:29 + 2:02
11. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 14:33 + 2:06
12. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 14:39 + 2:12
13. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 14:55 + 2:28
14. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 15:16 + 2:49
15. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 15:27 + 3:00
16. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 15:42 + 3:15
17. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 16:00 + 3:33
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 17:30 + 5:03
19. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 17:45 + 5:18
20. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:19 + 5:52
21. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:48 + 7:21
H35D
2.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 13:59
2. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 14:35 + 0:36
3. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 14:54 + 0:55
4. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 1:05
5. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 15:07 + 1:08
6. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 15:59 + 2:00
7. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 16:14 + 2:15
8. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 2:34
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 16:53 + 2:54
10. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 16:57 + 2:58
11. Kummer Lukáš 0030001 Šneci 16:57 + 2:58
12. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 17:02 + 3:03
13. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 17:08 + 3:09
14. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 17:30 + 3:31
15. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 18:57 + 4:58
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 18:59 + 5:00
17. Erbert Ladislav 0090001 TJ Harant Pecka 19:38 + 5:39
18. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 20:00 + 6:01
19. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:34 + 6:35
20. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:50 + 6:51
21. Puš Roman STH7501 SK Studenec 24:43 + 10:44
Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
2.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 12:06
2. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 13:52 + 1:46
3. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 14:03 + 1:57
4. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 14:20 + 2:14
5. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 14:24 + 2:18
6. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 14:47 + 2:41
7. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:51 + 2:45
8. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:52 + 2:46
9. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 15:02 + 2:56
10. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 15:13 + 3:07
11. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 15:19 + 3:13
12. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 15:23 + 3:17
13. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 15:27 + 3:21
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:42 + 3:36
15. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 15:50 + 3:44
16. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 15:57 + 3:51
17. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 15:59 + 3:53
18. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:14 + 4:08
19. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 16:25 + 4:19
20. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 16:35 + 4:29
21. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:39 + 4:33
22. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 17:36 + 5:30
23. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 18:02 + 5:56
24. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 18:20 + 6:14
25. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 19:53 + 7:47
H45D
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 13:33
2. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 14:13 + 0:40
3. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 14:22 + 0:49
4. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:27 + 0:54
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:40 + 1:07
6. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 14:45 + 1:12
7. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 14:53 + 1:20
8. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 15:33 + 2:00
9. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 15:49 + 2:16
10. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 15:54 + 2:21
11. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 16:20 + 2:47
12. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 16:34 + 3:01
13. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:55 + 3:22
14. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 17:01 + 3:28
15. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:17 + 3:44
16. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:22 + 3:49
17. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 17:34 + 4:01
18. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 17:36 + 4:03
19. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:27 + 4:54
20. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 18:59 + 5:26
21. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:11 + 5:38
22. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 20:14 + 6:41
23. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:39 + 7:06
24. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:44 + 7:11
25. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 21:46 + 8:13
26. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 22:03 + 8:30
27. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 23:14 + 9:41
28. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 23:16 + 9:43
H55C
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 14:04
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 14:36 + 0:32
3. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 15:11 + 1:07
4. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 1:34
5. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 15:51 + 1:47
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 16:07 + 2:03
7. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 16:08 + 2:04
8. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 16:31 + 2:27
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 16:34 + 2:30
10. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 16:52 + 2:48
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 17:13 + 3:09
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 17:21 + 3:17
13. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 21:00 + 6:56
14. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 22:57 + 8:53
15. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:58 + 8:54
16. Číža Petr SHK6049 OK Slavia Hradec Králové 26:40 + 12:36
H55D
1.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:23
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 13:05 + 0:42
3. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 13:20 + 0:57
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 15:49 + 3:26
5. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 16:04 + 3:41
6. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:34 + 4:11
7. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 16:58 + 4:35
8. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 18:31 + 6:08
Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové DISK
H65C
1.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 12:25
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:13 + 0:48
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:19 + 0:54
4. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:30 + 2:05
5. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 2:42
6. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 15:36 + 3:11
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 17:32 + 5:07
8. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 18:08 + 5:43
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 19:21 + 6:56
H65D
1.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 15:28
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 15:50 + 0:22
3. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 24:19 + 8:51
H70C
1.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 13:47
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:56 + 1:09
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 18:12 + 4:25
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 18:21 + 4:34
5. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 18:45 + 4:58
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 19:16 + 5:29
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 20:36 + 6:49
8. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 24:47 + 11:00
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 25:30 + 11:43
HDR
1.64 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 14:36
2. Ruta Jiří OK 99 Hradec Králové 16:18 + 1:42
3. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 16:21 + 1:45
4. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 17:41 + 3:05
5. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 17:49 + 3:13
6. Kudrna Patrik SHK1111 OK Slavia Hradec Králové 18:45 + 4:09
7. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 4:28
8. Bezvodová Elen SHK1352 OK Slavia Hradec Králové 19:32 + 4:56
9. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 20:22 + 5:46
10. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 21:07 + 6:31
11. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:13 + 6:37
12. Matoušková Maja PHK OK 99 Hradec Králové 21:27 + 6:51
13. Pražáková Dominika SHK1054 OK Slavia Hradec Králové 21:34 + 6:58
14. Šáchová Ema SHK1056 OK Slavia Hradec Králové 21:44 + 7:08
15. Neuman Jan NER 22:43 + 8:07
16. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 23:02 + 8:26
17. Chrtek Josef NER 25:48 + 11:12
18. Neumanová Marie NER 26:05 + 11:29
19. Kušičková Jolana 0040005 CVĆ Horní Jelení 26:17 + 11:41
20. Rutová Renata OK 99 Hradec Králové 26:22 + 11:46
21. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:32 + 11:56
22. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 26:33 + 11:57
23. Matyáš Kuchyňka 26:38 + 12:02
24. Holečková Johanka 27:01 + 12:25
25. Chang Amálie OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 12:32
26. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 12:57
27. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 13:04
28. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 27:48 + 13:12
29. Čtvrtečková Natálie 27:51 + 13:15
30. Vrábel Ondřej 28:50 + 14:14
31. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 29:37 + 15:01
32. Fiala Mayáš SHK OK Slavia Hradec Králové 31:23 + 16:47
33. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 31:56 + 17:20
34. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 32:06 + 17:30
35. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 32:30 + 17:54
36. Kokaisl Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 21:40
37. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 37:40 + 23:04
38. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 23:38
39. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 27:05
40. Rybářová Kristýna LTU1600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:12 + 27:36
41. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 32:22
Zástěrová Magdaléna DISK
Potůček Jáchym 0050001 OK99HK DISK
Stolina David DISK
P
1.91 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Topol Milan 13:17
2. Šíma Jiří 13:19 + 0:02
3. Retek David 0060001 Olfin Car Ski Team 14:43 + 1:26
4. Laštovka Ondřej 15:06 + 1:49
5. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:24 + 2:07
6. Bašová Hana PHK8556 OK 99 Hradec Králové 15:43 + 2:26
7. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 15:49 + 2:32
8. Maloch Pavel LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 16:46 + 3:29
9. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 16:48 + 3:31
10. Meierová Lenka 16:50 + 3:33
11. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 17:30 + 4:13
12. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 17:39 + 4:22
13. Čičovský Daniel ner 18:23 + 5:06
14. Matějka Luboš NER 18:28 + 5:11
15. Severová Radka 20:39 + 7:22
16. Auersvaldová Miroslava OK Jilemnice 21:23 + 8:06
17. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 8:25
17. Mojžíš Robert PHK OK 99 Hradec Králové 21:42 + 8:25
19. Buďárková Eva STH7851 SK Studenec 22:31 + 9:14
20. Jirsová Dagmar 22:55 + 9:38
21. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 23:13 + 9:56
22. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 24:13 + 10:56
23. Nágl Filip ner 25:05 + 11:48
24. Pachel Jiří 25:51 + 12:34
25. Pátek Michal CHC7854 K.O.B. Choceň 26:19 + 13:02
26. Kuříková Zuzana STH8452 SK Studenec 26:37 + 13:20
27. Kay Kateřina 27:19 + 14:02
28. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 29:28 + 16:11
29. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 30:27 + 17:10
30. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 30:49 + 17:32
31. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:31 + 22:14
32. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 22:19
33. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:05 + 22:48
34. Čičovský Jiří ner 36:57 + 23:40
35. Korotvičková Adéla STH8751 SK Studenec 37:37 + 24:20
36. Spilková Marcela 39:29 + 26:12
37. Valkova Tarasova Olga KOS KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 29:23
38. Nonner Jan 50:25 + 37:08
T
2.23 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:56
2. Linder Jan 17:12 + 2:16
3. Porkert Jan 21:10 + 6:14
4. Kuchyňka Pavel 21:20 + 6:24
5. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 21:35 + 6:39
6. Nágl Tomáš NER 23:21 + 8:25
7. Válek Lukáš KOR8249 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:29 + 10:33
8. Matoušek Jakub PHK OK 99 Hradec Králové 25:51 + 10:55
9. Kříž Martin PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:03 + 20:07