Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Červená Voda-Šanov
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Jeřábek
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Levý Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nožka Radek - R3
D35C
5.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 51:33
2. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 55:41 + 4:08
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 56:01 + 4:28
4. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 56:57 + 5:24
5. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 57:28 + 5:55
6. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 58:32 + 6:59
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 7:43
8. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 61:38 + 10:05
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:44 + 10:11
10. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 66:05 + 14:32
11. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 66:45 + 15:12
12. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 66:56 + 15:23
13. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 67:36 + 16:03
14. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 68:16 + 16:43
15. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 69:38 + 18:05
16. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:29 + 18:56
17. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:58 + 19:25
18. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:30 + 20:57
19. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:04 + 21:31
20. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:17 + 23:44
21. Pattermanová Ivana KSU7551 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:05 + 25:32
22. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 82:16 + 30:43
23. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 89:31 + 37:58
24. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:36 + 39:03
25. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 95:06 + 43:33
26. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 96:29 + 44:56
27. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:00 + 46:27
28. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 100:41 + 49:08
29. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 108:17 + 56:44
30. Maťátková Marcela STE7159 SK SKI-OB Šternberk 109:26 + 57:53
31. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 109:35 + 58:02
32. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 109:40 + 58:07
33. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 111:24 + 59:51
34. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 123:16 + 71:43
35. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 174:34 + 123:01
36. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 178:42 + 127:09
Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové DISK