Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Červená Voda-Šanov
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Jeřábek
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Levý Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nožka Radek - R3
H21C
9.70 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7799
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 67:46 7855
2. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:28 + 0:42 7775
3. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 68:32 + 0:46 7767
4. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:49 + 3:03 7506
5. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:05 + 6:19 7133
6. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 75:17 + 7:31 6996
7. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 76:44 + 8:58 6830
8. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 80:29 + 12:43 6402
9. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 81:23 + 13:37 6299
10. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:33 + 13:47 6280
11. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:01 + 14:15 6226
12. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 82:38 + 14:52 6156
13. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 83:00 + 15:14 6114
14. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 83:13 + 15:27 6089
15. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 84:24 + 16:38 5954
16. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 84:41 + 16:55 5922
17. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:37 + 17:51 5815
18. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 87:11 + 19:25 5636
19. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:24 + 19:38 5611
20. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 87:47 + 20:01 5568
21. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:06 + 22:20 5303
22. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 91:00 + 23:14 5200
23. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 92:42 + 24:56 5006
24. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 93:04 + 25:18 4964
25. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 93:44 + 25:58 4888
26. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 93:59 + 26:13 4859
27. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 95:35 + 27:49 4676
28. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:06 + 34:20 3932
29. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 104:26 + 36:40 3665
30. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 111:04 + 43:18 2907
31. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 113:46 + 46:00 2599
32. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 114:09 + 46:23 2555
33. Hodač Karel JPV7927 Oddíl OS SK Prostějov 114:47 + 47:01 2483
34. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 116:58 + 49:12 2233
35. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 117:03 + 49:17 2224
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 122:19 + 54:33 1622
37. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:24 + 58:38 1155
38. Kuchař Jiří 0130001 Psí Tým 141:22 + 73:36
39. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 145:21 + 77:35 0
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DISK 0