Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Červená Voda-Šanov
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Jeřábek
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Levý Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nožka Radek - R3
H45C
5.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 49:56
2. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 3:44
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 54:26 + 4:30
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 56:03 + 6:07
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 6:48
6. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 57:15 + 7:19
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 57:40 + 7:44
8. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 57:56 + 8:00
9. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 58:12 + 8:16
10. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 58:35 + 8:39
11. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:46 + 8:50
12. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 58:50 + 8:54
13. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 60:12 + 10:16
14. Nadera Dariusz 0030001 CX80 Polska 61:42 + 11:46
15. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 65:48 + 15:52
16. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:40 + 16:44
17. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 66:54 + 16:58
18. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 69:38 + 19:42
19. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 20:35
20. Kotlář Vladimír VAM5401 OB Vamberk 70:55 + 20:59
21. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 71:40 + 21:44
22. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 72:11 + 22:15
23. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 73:18 + 23:22
24. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 76:34 + 26:38
25. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 76:40 + 26:44
26. Kotrle Miroslav UOL7005 SOB Olomouc 76:45 + 26:49
27. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:51 + 26:55
28. Vodička Luděk SBR5501 SKOB Bruntál 77:10 + 27:14
29. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 77:35 + 27:39
30. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:41 + 29:45
31. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 82:13 + 32:17
32. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 85:07 + 35:11
33. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 88:21 + 38:25
34. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 90:38 + 40:42
35. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:55 + 40:59
36. Hýbl Dušan JPV7202 Oddíl OS SK Prostějov 91:50 + 41:54
37. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 92:53 + 42:57
38. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 93:05 + 43:09
39. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 93:08 + 43:12
40. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 95:06 + 45:10
41. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 95:11 + 45:15
42. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:26 + 52:30
43. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 121:25 + 71:29
Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk DISK
Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc DISK
Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure DISK