Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Radvanice (50°33'44.923"N, 16°3'44.672"E)
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Žaltman – Bílý kůl
Ředitel závodu:
Slavík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Sychrovský Martin
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
P
2.70 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřil Jáchym xxx xxx 22:57
2. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 26:42 + 3:45
3. Stejskal Petr xxx xxx 27:39 + 4:42
4. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:40 + 4:43
5. Hanzl Patrik xxx xxx 29:24 + 6:27
6. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 29:48 + 6:51
7. Vojtěchová Eva HOR TJ Jiskra Hořice 29:51 + 6:54
8. Sadílková Michaela xxx xxx 30:24 + 7:27
9. Mojžíšová Jana xxx xxx 30:27 + 7:30
9. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:27 + 7:30
11. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 32:24 + 9:27
12. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 32:53 + 9:56
13. Pouchlý Ondřej xxx xxx 32:54 + 9:57
14. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 10:30
15. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 11:46
16. Lukešová Klára SHK OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 11:57
17. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:02 + 12:05
18. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:26 + 12:29
19. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:32 + 12:35
19. Hošek Richard NER xxx 35:32 + 12:35
21. Košťálová Eva xxx xxx 36:36 + 13:39
22. Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:39 + 13:42
23. Spilka Petr xxx xxx 37:12 + 14:15
24. Meierová Lenka BRU7551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:26 + 14:29
25. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:05 + 15:08
26. Kuříková Zuzana STH8452 SK Studenec 38:44 + 15:47
27. Kerhátová Lenka xxx xxx 38:52 + 15:55
28. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 39:24 + 16:27
29. Sadílek Radovan xxx xxx 40:14 + 17:17
30. Flos Radek xxx xxx 40:34 + 17:37
31. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 41:26 + 18:29
32. Pešek Vladimír 0120001 TJ Sokol Košov 41:33 + 18:36
33. Korbelová Petra xxx xxx 41:59 + 19:02
34. Brezáni Vojtěch xxx xxx 42:02 + 19:05
35. Stejskalová Lucie xxx xxx 43:04 + 20:07
36. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 43:18 + 20:21
37. Novák Michal SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 43:29 + 20:32
38. Beneda Jan 0090005 neregistrovaný 43:34 + 20:37
39. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 43:54 + 20:57
40. Jirásek Petr BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:18 + 21:21
41. Pelán Kamil BRU6601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:49 + 21:52
42. Spilková Marcela xxx xxx 46:15 + 23:18
43. Rösslerová Lucie NER xxx 46:18 + 23:21
44. Vrba Josef ZAM OB TJ Sokol Žamberk 46:40 + 23:43
45. Svejštilová Radka xxx xxx 47:24 + 24:27
45. Věříšová Lenka 0080001 OB Lenka 47:24 + 24:27
47. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:40 + 24:43
48. Horák Pavel 0100001 PH 47:44 + 24:47
49. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 24:59
50. Bryscejnová Marietka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 48:02 + 25:05
51. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 25:30
52. Cepr Vojta xxx xxx 48:41 + 25:44
53. Dobiášová Milada xxx xxx 49:06 + 26:09
54. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:33 + 27:36
55. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 51:16 + 28:19
56. Štefaniková Markéta 0030001 Turisti 52:13 + 29:16
57. Rutová Romana xxx xxx 54:41 + 31:44
58. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 55:01 + 32:04
59. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 57:32 + 34:35
60. Macháčková Markéta 0050002 HO Stěžery 57:51 + 34:54
61. Maršounová Michaela xxx xxx 57:56 + 34:59
62. Dobiášová Vendula xxx xxx 59:41 + 36:44
63. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 62:16 + 39:19
64. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 41:40
65. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 66:13 + 43:16
66. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 75:16 + 52:19
67. Farkašová Barbora KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 158:33 + 135:36
Jirásek Karel xxx xxx DISK
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Zapletal Tomáš xxx xxx DISK