Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.

V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
D21C
8.20 km, 280 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7585
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 67:52 7747
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 69:48 + 1:56 7535
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 70:23 + 2:31 7472
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 72:33 + 4:41 7235
5. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 72:56 + 5:04 7193
6. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 73:34 + 5:42 7123
7. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 78:46 + 10:54 6555
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 79:27 + 11:35 6480
9. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 81:17 + 13:25 6279
10. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 82:16 + 14:24 6172
11. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 82:37 + 14:45 6134
12. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 86:19 + 18:27 5729
13. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 87:51 + 19:59 5561
14. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 88:53 + 21:01 5448
15. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 93:48 + 25:56 4911
16. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 94:09 + 26:17 4872
17. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 95:52 + 28:00 4685
18. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 96:20 + 28:28 4634
19. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 106:12 + 38:20 3554
20. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 120:33 + 52:41 1985
21. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 121:38 + 53:46 1867
22. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 127:07 + 59:15 1267
23. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 127:50 + 59:58 1188
24. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 131:39 + 63:47 771
Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk DISK 0
Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
0. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:06 + 52:14 2034