Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45D

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.

V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
D45D
3.90 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 49:39
2. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 50:01 + 0:22
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 0:30
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 1:22
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:07 + 1:28
6. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 53:00 + 3:21
7. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 54:18 + 4:39
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 55:38 + 5:59
9. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 57:41 + 8:02
10. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 59:00 + 9:21
11. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 59:43 + 10:04
12. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 60:35 + 10:56
13. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 60:47 + 11:08
14. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 61:10 + 11:31
15. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:44 + 13:05
16. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 66:28 + 16:49
17. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 67:16 + 17:37
18. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:50 + 19:11
19. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 72:35 + 22:56
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 73:58 + 24:19
21. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 79:50 + 30:11
22. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 81:13 + 31:34
23. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:50 + 35:11
24. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:29 + 39:50
25. Richterová Ilona 0010001 BEZKLUB 89:47 + 40:08
26. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 99:22 + 49:43