Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.

V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
H21C
11.10 km, 350 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7751
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 68:04 8129
2. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 72:11 + 4:07 7683
3. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 74:26 + 6:22 7440
4. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 75:31 + 7:27 7322
5. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 78:30 + 10:26 6999
6. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 79:18 + 11:14 6913
7. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 79:23 + 11:19 6904
8. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:44 + 11:40 6866
9. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 80:12 + 12:08 6815
10. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 81:47 + 13:43 6644
11. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 81:54 + 13:50 6631
12. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 82:21 + 14:17 6582
13. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:55 + 16:51 6304
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 85:13 + 17:09 6272
15. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:58 + 17:54 6191
16. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 86:22 + 18:18 6147
17. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 87:53 + 19:49 5983
18. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 88:25 + 20:21 5925
19. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:34 + 21:30 5801
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 89:34 + 21:30 5801
21. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:08 + 22:04 5739
22. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 90:47 + 22:43 5669
23. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 93:10 + 25:06 5411
24. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 93:17 + 25:13 5398
25. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 93:20 + 25:16 5393
26. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:39 + 25:35 5358
27. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:02 + 25:58 5317
28. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 94:26 + 26:22 5274
29. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 95:10 + 27:06 5194
30. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 95:36 + 27:32 5147
31. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 96:22 + 28:18 5064
32. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 97:32 + 29:28 4938
33. Zlámal Aleš LTU8701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:04 + 31:00 4772
34. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 99:14 + 31:10 4754
35. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 99:44 + 31:40 4699
36. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:21 + 33:17 4524
37. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 105:06 + 37:02 4118
38. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 113:57 + 45:53 3160
39. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 114:51 + 46:47 3062
40. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 130:18 + 62:14 1389