Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.

V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
P
3.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Vladimír 0120001 TJ Sokol Košov 26:52
2. Žďánský Petr . 28:10 + 1:18
3. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:45 + 1:53
4. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 29:44 + 2:52
5. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:49 + 2:57
6. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 3:31
7. Hanzl Patrik 000 30:49 + 3:57
8. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 31:40 + 4:48
9. Sommer Jaroslav 0210001 (j)Elita 31:44 + 4:52
10. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 5:20
11. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 32:59 + 6:07
12. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 33:47 + 6:55
13. Sedloňová Aneta 000 34:24 + 7:32
14. Pucherna František SCP0401 OK Sparta Praha 34:27 + 7:35
15. Lukešová Klára SHK OK Slavia Hradec Králové 34:46 + 7:54
16. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:50 + 7:58
17. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 35:02 + 8:10
18. Buďárek Robert STH7802 SK Studenec 35:18 + 8:26
19. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 35:19 + 8:27
20. Košťálová Eva SHK OK Slavia Hradec Králové 35:28 + 8:36
21. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 36:07 + 9:15
22. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:21 + 9:29
23. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:37 + 9:45
24. Janás Petr 0210005 (j)Elita 37:00 + 10:08
25. Puchernová Barbora SCP0650 OK Sparta Praha 38:14 + 11:22
26. Schnaubertová Petra 0210002 (j)Elita 38:17 + 11:25
27. Beneda Jan 0030001 NN 38:30 + 11:38
28. Spilková Marcela 000 39:02 + 12:10
29. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 12:13
30. Stejskal Petr 000 39:08 + 12:16
31. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:24 + 12:32
32. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 12:37
33. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 39:37 + 12:45
34. Kornfeldová Amálie . 39:44 + 12:52
35. Johnová Eliška 000 40:18 + 13:26
36. Horák Pavel 0140001 PH 40:47 + 13:55
37. Buchar Marcel 0160001 VRL 41:10 + 14:18
38. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:28 + 14:36
39. Spilka Petr 000 41:54 + 15:02
40. Anita Šitinová LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:08 + 15:16
41. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:15 + 15:23
42. Hruša Petr PHK3030 OK 99 Hradec Králové 42:33 + 15:41
43. Matoušková Petra 0200001 HK 42:54 + 16:02
44. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 43:24 + 16:32
45. Kerhátová Lenka 0150001 neregistrovaný 43:51 + 16:59
46. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 43:55 + 17:03
47. Maršounová Michaela 0190001 44u 44:00 + 17:08
48. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 17:18
49. Pirožková Michaela 000 44:16 + 17:24
50. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 17:25
51. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:18 + 17:26
52. Částek Michal SHK OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 17:45
53. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 44:49 + 17:57
54. Hájková Veronika 000 45:48 + 18:56
55. Chaloupková Petra KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:51 + 18:59
56. Korbelová Petra 000 45:57 + 19:05
57. Macháčková Markéta 0080002 HO Stěžery 49:01 + 22:09
58. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 49:47 + 22:55
59. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 49:55 + 23:03
60. Jirsová Dagmar 000 50:03 + 23:11
61. Petera Josef 000 50:53 + 24:01
62. Borovec Alexandr 000 51:48 + 24:56
63. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 52:01 + 25:09
64. Věříšová Lenka 0100001 OB Lenka 52:07 + 25:15
65. Zajíček Jakub SRK0405 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:08 + 25:16
66. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 52:09 + 25:17
67. Sedloň Josef 000 53:42 + 26:50
68. Koblic Jan VAM0400 OB Vamberk 53:43 + 26:51
69. Koblic Martin VAM0606 OB Vamberk 53:53 + 27:01
70. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 54:17 + 27:25
71. Kubíčková Lucie . 54:27 + 27:35
72. Buďárková Eva STH7851 SK Studenec 54:31 + 27:39
73. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:03 + 28:11
74. Glybovská Pavla 0130012 Klub dobré zprávy 55:47 + 28:55
75. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:40 + 32:48
76. Pěnička Šimon 0180001 Jičín neregistrovaný 59:43 + 32:51
77. Vyziblo Oldřich 000 59:44 + 32:52
78. Cichra Pavel 0090002 MIKI 62:48 + 35:56
79. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 36:08
80. Pěnička Martin 0180002 Jičín neregistrovaný 63:57 + 37:05
81. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 64:03 + 37:11
82. Pucherna Marek SCP0900 OK Sparta Praha 64:45 + 37:53
83. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 38:33
84. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 67:20 + 40:28
85. Farkašová Barbora KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:18 + 47:26
86. Medunová Hana STH0955 SK Studenec 76:25 + 49:33
87. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:34 + 56:42
88. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:57 + 62:05
89. Cachová Martina 000 92:55 + 66:03
Svejštilová Radka ZAM OB TJ Sokol Žamberk DISK
Brezanik Šimon 000 DISK