Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: T

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
1:10000, e = 5 m, stav 8/2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Petržela Jan - R1
Stavitel tratí:
Bendák Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného podzimního počasí dle schváleného rozpisu. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. V cíli závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a bodnutí vosou (naštěstí bez vážných následků).
T
5.60 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 39:53
2. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 40:47 + 0:54
3. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:16 + 3:23
4. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 55:04 + 15:11
5. Macháček Jiří 0080001 HO Stěžery 55:11 + 15:18
6. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 63:59 + 24:06
7. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 65:16 + 25:23
8. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 65:37 + 25:44
9. Hanzl Jaroslav 000 65:52 + 25:59
10. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 67:32 + 27:39
11. Věříš Michal . 69:24 + 29:31
12. Kubeček Lukáš 000 69:44 + 29:51
13. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:02 + 31:09
14. Jahoda Jiří 0210003 (j)Elita 73:45 + 33:52
15. Kuchyňka Pavel 000 73:46 + 33:53
16. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:37 + 35:44
17. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:56 + 38:03
18. Třešňák Miloš . 79:30 + 39:37
19. Sodomková Andrea . 83:43 + 43:50
20. Dostál Jan 000 88:04 + 48:11
21. Masák Lukáš 0210004 (j)Elita 89:03 + 49:10
22. Miksánek Petr . 90:29 + 50:36
23. Procházka Martin . 95:41 + 55:48
24. Pokorný Miroslav . 98:19 + 58:26
25. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:39 + 58:46
26. Čičovský Daniel . 109:25 + 69:32
27. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 110:02 + 70:09
28. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 111:29 + 71:36
29. Čiháková Olga 000 112:20 + 72:27
30. Šlambora Ondřej 0060001 HK 113:23 + 73:30
31. Schroitter Šimon . 115:47 + 75:54
32. Hošek Richard 000 117:24 + 77:31
33. Hrdinková Zuzana VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 126:05 + 86:12
34. John Václav . 133:56 + 94:03
35. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 137:34 + 97:41
36. Čičovský Jiří . 159:32 + 119:39
37. Rosslerová Lucie . 179:52 + 139:59