Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
H35D
6.39 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 46:48
2. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 51:48 + 5:00
3. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 52:16 + 5:28
4. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 53:01 + 6:13
5. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 53:58 + 7:10
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:06 + 9:18
7. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 57:01 + 10:13
8. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:38 + 10:50
9. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:28 + 11:40
10. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 58:32 + 11:44
11. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 58:54 + 12:06
12. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 59:10 + 12:22
13. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 59:26 + 12:38
14. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 60:00 + 13:12
15. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 60:24 + 13:36
16. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 60:47 + 13:59
17. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:13 + 15:25
18. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:35 + 16:47
19. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:54 + 17:06
20. Erbert Ladislav 210001 NER TJ Harant Pecka 63:59 + 17:11
21. Sršeň Tomáš VAM8001 OB Vamberk 64:23 + 17:35
22. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 64:31 + 17:43
23. Puš Roman STH7501 SK Studenec 66:52 + 20:04
24. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:21 + 20:33
25. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 20:58
26. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:30 + 21:42
27. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:19 + 22:31
28. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 70:39 + 23:51
29. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 77:40 + 30:52
30. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 84:16 + 37:28
31. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 84:30 + 37:42
32. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:23 + 40:35
33. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 90:00 + 43:12
34. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 92:59 + 46:11
Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Šlambora Ondřej 160001 DISK