Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
P
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Vlach Sportcentrum Jičín 18:46
2. Hruša Petr 250001 OK99 20:53 + 2:07
3. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 21:02 + 2:16
4. Částek Michal 1882213652 OK Slavia Hradec Králové 22:04 + 3:18
5. Votruba Petr 110001 neregistrovaný 22:44 + 3:58
6. Josef Kušička 23:04 + 4:18
7. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 5:19
8. Jakub Matoušek 24:08 + 5:22
9. Eva Košťálová 24:29 + 5:43
10. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 24:31 + 5:45
11. Andrea Věříšová 25:48 + 7:02
12. Jaroslav Hovad OB TJ Sokol Žamberk 26:25 + 7:39
13. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 26:42 + 7:56
14. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:44 + 7:58
15. Macháček Milan CHC7701 K.O.B. Choceň 26:59 + 8:13
16. Pech Richard 20001 Och421 27:21 + 8:35
17. Radomír Tichý 27:29 + 8:43
18. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:35 + 8:49
19. Hošková Jitka LTUXXXX OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:38 + 8:52
20. Bašová Hana PHK8556 OK 99 Hradec Králové 27:43 + 8:57
21. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 28:01 + 9:15
22. Mojžíš Robert 260001 OK99 neregistrovany 28:02 + 9:16
23. Špaček Lubor KOR7402 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:18 + 9:32
24. Markéta Macháčková 28:48 + 10:02
25. Oldřich Vyziblo 29:01 + 10:15
26. Klára Lukešová 29:03 + 10:17
27. Lacina Martin LPU7105 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 11:25
28. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 30:15 + 11:29
29. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 30:29 + 11:43
30. Pechová Helena 20002 Och421 31:29 + 12:43
31. Marcela Spilková 32:16 + 13:30
32. Jiřina Matoušková 32:37 + 13:51
33. Maršounová Michaela SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 33:02 + 14:16
34. Horák Pavel 120001 PH 34:03 + 15:17
35. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 15:48
36. Sršňová Natálie VAM0751 OB Vamberk 34:56 + 16:10
37. Kopecká Tereza 80002 Sovy Bělečko 35:06 + 16:20
38. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 16:22
39. Munzarová Klára 100002 OBR 35:15 + 16:29
40. Novotná Andrea PDY8499 Běhej Poděbrady 35:43 + 16:57
41. Tichá Anna ᅡᆰᅮOP+ト 35:45 + 16:59
42. Petr Spilka 36:08 + 17:22
43. Navrátilová Štoková Jana PDY7650 Běhej Poděbrady 36:13 + 17:27
44. Vrba Josef ZAM6802 OB TJ Sokol Žamberk 37:41 + 18:55
45. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 38:02 + 19:16
46. Věříšová Lenka 40001 OB Lenka 38:37 + 19:51
47. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 20:27
48. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:31 + 20:45
49. Miroslav Pokorný 40:05 + 21:19
50. Kubíček Tomáš 170002 neregistrován v klubu 41:42 + 22:56
51. Valentová Veronika LPU1152 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 22:57
52. Kubíček Jan 170001 neregistrován v klubu 41:44 + 22:58
53. Stela Vítková 41:46 + 23:00
54. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 42:10 + 23:24
55. Drahorád Ctirad LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 24:08
56. Weinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 26:59
57. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 47:19 + 28:33
58. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 28:39
59. Libor Fejfar 47:26 + 28:40
60. Blanka Neumannová 48:16 + 29:30
60. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 29:30
62. Matějková Kateřina PDY0699 Běhej Poděbrady 48:22 + 29:36
63. Tomáš Růžek 50:05 + 31:19
64. Czagan Jan 50001 SDH Dědek 51:05 + 32:19
65. Ondra Pěnička 51:08 + 32:22
66. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:30 + 32:44
67. Míková Klára PDY0399 Běhej Poděbrady 53:14 + 34:28
68. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 53:36 + 34:50
69. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:06 + 35:20
70. Pěnička Šimon SJC0707 Sportcentrum Jičín 55:35 + 36:49
71. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 56:40 + 37:54
72. Rybínová Klára KOR0351 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:59 + 41:13
73. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:41 + 45:55
74. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:59 + 46:13
75. Glyovská Pavla 200010 Klub dobré zprávy 65:04 + 46:18
76. Glyovská Ivona 200009 Klub dobré zprávy 65:18 + 46:32
77. Rybár Josef 69:20 + 50:34
78. Justýna Bašová 85:17 + 66:31