Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : PDY (31)

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
Kategorie:
D12C     D16C     D21C     D35D     H10N     H10C     H12D     H14D     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     HDR     P     T    
D12C
3.39 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
33. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 48:54 + 25:52
D16C
5.07 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 56:06 + 19:46
D21C
8.54 km, 20 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6995
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 70:54 + 13:21 5913
D35D
4.54 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 56:41 + 19:15
H10N
2.33 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Makovec Tadeáš PDY1001 Běhej Poděbrady 26:08 + 4:49
20. Molič Jan PDY1002 Běhej Poděbrady 49:36 + 28:17
H10C
2.20 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
27. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 23:32 + 8:55
32. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 35:09 + 20:32
H12D
2.68 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 41:25 + 15:16
H14D
3.78 km, 10 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Volejník Ondřej PDY0601 Běhej Poděbrady 35:23 + 3:55
H21C
10.93 km, 20 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8022
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
21. Roček Tomáš PDY8500 Běhej Poděbrady 113:36 + 54:58
Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady DISK 0
H35C
9.79 km, 20 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 76:39 + 17:07
20. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 104:47 + 45:15
H35D
6.39 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
33. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 90:00 + 43:12
H45C
8.25 km, 20 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 111:22 + 61:27
H45D
5.86 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
51. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 96:32 + 49:18
HDR
2.26 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Makovec Martin PDY1349 Běhej Poděbrady 26:09 + 3:44
19. Matějková Klára PDY0899 Běhej Poděbrady 32:27 + 10:02
27. Škopek Ondřej PDY1149 Běhej Poděbrady 33:19 + 10:54
41. Granát Jonáš PDY0949 Běhej Poděbrady 42:29 + 20:04
45. Cháma Ondřej PDY0948 Běhej Poděbrady 46:48 + 24:23
55. Navrátilová Sofie PDY1152 Běhej Poděbrady 70:32 + 48:07
P
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
40. Novotná Andrea PDY8499 Běhej Poděbrady 35:43 + 16:57
43. Navrátilová Štoková Jana PDY7650 Běhej Poděbrady 36:13 + 17:27
62. Matějková Kateřina PDY0699 Běhej Poděbrady 48:22 + 29:36
67. Míková Klára PDY0399 Běhej Poděbrady 53:14 + 34:28
71. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 56:40 + 37:54
T
6.74 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Navrátil Ludvík PDY7500 Běhej Poděbrady 82:29 + 38:51
20. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 89:58 + 46:20
21. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 97:49 + 54:11