Výsledky závodu: Orienťák pro Madlenku

Datum:
03.12.2018
Místo konání:
Vyšehrad, Hospůdka Na hradbách
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Vyšehrad za 5 minut 12
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
Dlouhá     Krátká    
Dlouhá
4.30 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koštejn Vít 32:50
2. Hájek Adam 33:31 + 0:41
3. Martan Jiří 37:08 + 4:18
4. Johanovský Tomáš 37:15 + 4:25
5. Slabý Jirka 38:03 + 5:13
6. Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha 38:46 + 5:56
7. Šimek Petr 39:26 + 6:36
8. Mikel David 39:54 + 7:04
9. Mechlová Lenka 40:25 + 7:35
10. Mareš Albert 41:07 + 8:17
11. Škácha Vít 41:08 + 8:18
12. Karochová Simona 41:55 + 9:05
13. Víteček Honza 41:57 + 9:07
14. Sedláček Jaroslav 42:14 + 9:24
15. Kožina Štěpán 42:24 + 9:34
16. Kožinová Zuzana 42:39 + 9:49
17. Kovaříková Bára 42:54 + 10:04
18. Kabát Martin 43:35 + 10:45
19. Hančl Jaroslav 43:45 + 10:55
20. Slávik Alexander 43:53 + 11:03
21. Vošta Zdeněk 44:36 + 11:46
22. Klícha Martin 44:46 + 11:56
23. Martanová Elin 44:48 + 11:58
24. Klement David 44:52 + 12:02
25. Voltrová Alena 45:00 + 12:10
26. Houska Jindřich 45:07 + 12:17
27. Kurz Pavel 45:11 + 12:21
28. Ficek Michal 45:26 + 12:36
29. Collis Mark 45:32 + 12:42
30. Martanová Lea 45:37 + 12:47
31. Dvořák Petr 45:39 + 12:49
32. Roreitnerová Daniela 46:00 + 13:10
33. Fojtů Petr 46:25 + 13:35
34. Mantlík Jiří 46:57 + 14:07
35. Skripnik Matouš 46:58 + 14:08
36. Žitný Chlebák 46:59 + 14:09
37. Ježowicz Roman 47:01 + 14:11
38. Nováková Kateřina 47:10 + 14:20
39. Ledinsky Martin 47:55 + 15:05
40. Nehasil Petr 48:00 + 15:10
41. Tomeš Jarda 48:09 + 15:19
42. Beran Jakub 48:10 + 15:20
43. Brtník Adam 48:18 + 15:28
44. Lubas Miroslav 48:23 + 15:33
45. Bouška Zdeněk 48:28 + 15:38
46. Smutná Anna Marie 48:51 + 16:01
47. Čermáková Tereza 48:52 + 16:02
48. Mikan Albert 49:00 + 16:10
49. Kožinová Jana 49:18 + 16:28
50. Černý Ondřej 49:42 + 16:52
51. Kabát Jan 49:50 + 17:00
52. Střelba Ondřej 49:55 + 17:05
53. Kalousek Jiří 50:06 + 17:16
54. Dvořáček Dan 50:15 + 17:25
55. Sedláček Patrik 50:41 + 17:51
56. Jelínková Zora 50:49 + 17:59
56. Holzbachová Lucie 50:49 + 17:59
58. Málek Martin 50:51 + 18:01
59. Kožina Petr 51:03 + 18:13
60. Svoboda Jiří 51:40 + 18:50
61. Haničinec Tomáš 51:44 + 18:54
62. Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 18:56
63. Drnek Jáchym 51:47 + 18:57
64. Svoboda Tomáš 52:10 + 19:20
65. Lomič Šimon 52:18 + 19:28
65. Králová Vanda 52:18 + 19:28
67. Silny Ondrej 52:52 + 20:02
68. typltová hana 52:53 + 20:03
69. Blahová Pavla 53:23 + 20:33
70. Škáchová Viki 53:31 + 20:41
71. Jirka Jiří 54:15 + 21:25
72. Šimek Tomáš 54:25 + 21:35
73. Dneboský František 54:29 + 21:39
74. Nedbalová Jana 54:44 + 21:54
75. Junek Petr 54:52 + 22:02
76. Míková Šárka 55:39 + 22:49
77. Junek Matous 55:43 + 22:53
78. Neuhäuserová Laďka 55:50 + 23:00
79. Dlask Matěj 56:15 + 23:25
80. Kavan Tomáš 56:24 + 23:34
81. Náhlíková Erika 56:30 + 23:40
82. Hauptfleisch Filip 57:01 + 24:11
83. Škáchová Petra 57:06 + 24:16
84. Beneš Filip KOB Tretra Praha 57:14 + 24:24
85. Šindelka Antonn 57:30 + 24:40
86. Jiráček Pepa 57:55 + 25:05
87. Šmíd Daniel 58:10 + 25:20
88. Slavík Viktor 58:11 + 25:21
89. Štraitová Jitka 58:35 + 25:45
90. Mácová Martina 58:55 + 26:05
91. Poborská Eliška 59:27 + 26:37
92. Škáchová Zuzka 59:28 + 26:38
93. Hošková Tereza 59:42 + 26:52
94. Šubrt Tonda 59:43 + 26:53
95. Bartalošová Jana SK Praga 59:44 + 26:54
96. Sedláčková Linda 59:49 + 26:59
97. Tichý Hubert 60:00 + 27:10
98. Nekvasilová Tereza 60:01 + 27:11
99. Voltrová Svatava 60:15 + 27:25
100. Skripnik Nikola 60:16 + 27:26
101. Víteček Šimon 60:17 + 27:27
102. Vrba Matyáš 61:06 + 28:16
103. Lohr Ivo 61:23 + 28:33
104. Klepetko Adam 61:35 + 28:45
105. Borůvková Bětka Oddíl OB Kotlářka 62:03 + 29:13
106. Koliáš Štěpán 62:19 + 29:29
107. Hausmannová Klára 63:20 + 30:30
108. Ouředníková Maruška 63:35 + 30:45
109. Sedláčková Petra 63:44 + 30:54
110. Vyskočilová Karolína 63:57 + 31:07
111. Stolz Jan 64:08 + 31:18
112. Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka 66:30 + 33:40
113. Uhrín Štefan 67:05 + 34:15
114. Zelená Markéta 67:30 + 34:40
115. Klímová Lucie 67:43 + 34:53
116. Sedláček Jaroslav 68:12 + 35:22
117. Studnicka Jakub 68:15 + 35:25
118. Klíchová Petra 68:19 + 35:29
119. Kotulán Matěj 68:32 + 35:42
120. Machar Matěj 69:47 + 36:57
121. Štouračová Vanda 69:52 + 37:02
122. Bozděchová Lenka SK Praga 70:06 + 37:16
123. Smutná Alena 70:11 + 37:21
124. Solar Jan 70:12 + 37:22
125. Svobodný Petr 70:32 + 37:42
125. Krch Slávek 70:32 + 37:42
127. Solarová Tereza 70:37 + 37:47
128. Solarová Zuzana 70:38 + 37:48
129. Kociánová Barbora 70:39 + 37:49
129. Hrabánková Klára SK Praga 70:39 + 37:49
131. Hrabánková Ilona SK Praga 71:10 + 38:20
132. Klíma Kamil 71:19 + 38:29
133. Hladíková Julie 71:45 + 38:55
134. Snížková Ada 71:53 + 39:03
135. Vondráček Martin 71:59 + 39:09
136. Stranska Michaela 72:19 + 39:29
137. Hlavatá Pavla 72:44 + 39:54
138. Klusáček Radim 73:22 + 40:32
139. Jelínek Martin 74:27 + 41:37
140. Stejskalová Tereza 75:41 + 42:51
141. Čtrnáctová Magdalena 76:05 + 43:15
142. Pangrácová Marie 76:17 + 43:27
143. Dlask Kašpar 76:32 + 43:42
144. Daněk Jan 76:48 + 43:58
144. Volencová Kamila 76:48 + 43:58
146. Vavrušová Helena 77:34 + 44:44
147. Petrová Martina 77:54 + 45:04
148. Kříž Pavel 78:20 + 45:30
149. Kurzova Zuza 79:32 + 46:42
150. Puci Alžběta 81:45 + 48:55
151. Procházková Jana 81:54 + 49:04
152. Paulů Robert 86:15 + 53:25
153. Jiránkovi Karel a Barbora 87:03 + 54:13
154. john Vláďa 88:05 + 55:15
155. Čtrnáct Šimon 89:14 + 56:24
156. Kohoutková Kateřina 89:28 + 56:38
157. Malačková Jana 89:29 + 56:39
158. Kohoutek Bohumil 89:30 + 56:40
159. Šváb Jan 91:30 + 58:40
160. Havlín Prokop 95:29 + 62:39
161. Kápičková Michaela 99:44 + 66:54
162. Řada Richard 100:21 + 67:31
163. Jiránkovi Renáta a Daniel 100:40 + 67:50
164. Fiala Zdeněk 102:01 + 69:11
165. Šomvársky Ján 113:39 + 80:49
Jonáš Martin DISK
Hrouda Martin DISK
Bláha Ondřej DISK
Pecoldová Pavlína DISK
Štěpán Marek DISK
Janouch Jan DISK
Němcová Jitka DISK
Kohoutek Vojtěch DISK
Rydlova Jana DISK
Klašková Kateřina DISK
Štěpánková Emma DISK
Frňková Viola DISK
Vondráčková Alžběta DISK
Kobosová Klára DISK
Halašková Bára DISK
Kotulán Jiří DISK
Fišer Jiří DISK
Chmelařová Barbora DISK
Hladík Filip DISK
Hladíková Zuzana DISK
Krátká
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka SK Praga 16:40
2. Dvořák Martin 16:45 + 0:05
3. Ledinska Lucinka 22:50 + 6:10
4. Němečková Jája 23:41 + 7:01
5. Krutský Vavřinec 24:07 + 7:27
6. Kout Jáchym 25:38 + 8:58
7. Svoboda Filip 25:39 + 8:59
8. Studnickova Katarina 26:05 + 9:25
9. Studnicka Filip 26:09 + 9:29
10. Fenri skupina3 26:28 + 9:48
11. Stolz Jan 27:57 + 11:17
11. Cichra Patrik 27:57 + 11:17
13. Vaníčkova Zuzana 28:27 + 11:47
14. Dvořáková Anna 28:34 + 11:54
15. Fenri skupina1 28:43 + 12:03
16. Svoboda Fabián 28:50 + 12:10
17. Svobodová Adriana 29:24 + 12:44
18. Fenri skupina2 29:25 + 12:45
19. Lorenc Tadeáš 29:30 + 12:50
20. Knopová Patricie 29:42 + 13:02
21. Leinweberová Julie 29:46 + 13:06
22. Vondráčková Maya 30:06 + 13:26
23. Fenri skupina6 31:02 + 14:22
24. Fenri skupina4 31:05 + 14:25
25. Lubasová Aneta 32:42 + 16:02
26. Vaníček Davídek 33:55 + 17:15
27. Halaška David 34:05 + 17:25
28. Trsovi Matěj, Kuba, Ště 34:33 + 17:53
29. Štěpánová Petra + (Emma) 36:27 + 19:47
30. Stolz Tonda 39:35 + 22:55
31. Kovářová Zdeňka 41:00 + 24:20
32. Škáchová Evelína 41:08 + 24:28
33. Lubasová Nela 41:16 + 24:36
34. Karban Ondřej 42:24 + 25:44
35. Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 25:46
36. Konvičková Mirka 42:38 + 25:58
37. Hýbl Orlík 43:25 + 26:45
38. přibyl eliáš 45:28 + 28:48
39. přibyl jonáš 45:32 + 28:52
40. Uhlíř Marek 47:59 + 31:19
41. Bauer Tobiáš Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 32:03
42. Truhlářová Elena 53:59 + 37:19
43. Maroušek Erik 57:40 + 41:00
44. Marešová Kateřína 62:08 + 45:28
Fenri skupina5 DISK
Suková Petra DISK
Brtvová Nikola DISK
Nová Eliška Anna DISK
Vondráčková Jolana DISK