Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Mysločovice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Mysločovice
Ředitel závodu:
Klímová Barbora
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2

H21C 3.00 km, 70 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7940

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Davidik Marian 1070001 C 107 - (SVK) Kobra 16:44
2. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:49 + 0:05 8074
3. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 17:13 + 0:29 7888
4. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 17:17 + 0:33 7857
5. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:23 + 0:39 7811
6. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 17:41 + 0:57 7672
7. Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 17:45 + 1:01 7641
8. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 1:10 7571
9. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 17:59 + 1:15 7533
10. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 19:11 + 2:27 6976
11. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 19:13 + 2:29 6960
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 19:24 + 2:40 6875
13. Lovás Dominik 47S9900 C TJ Rapid Bratislava 19:33 + 2:49
14. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 20:02 + 3:18 6581
15. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 20:03 + 3:19 6573
15. Tysz Adam 1080001 C 108 - (SVK) Klub OB ATU Košice 20:03 + 3:19
17. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 20:22 + 3:38 6426
18. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 20:36 + 3:52 6318
19. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 20:42 + 3:58 6272
20. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 20:56 + 4:12 6163
21. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:32 + 4:48 5885
21. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 21:32 + 4:48 5885
23. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 21:38 + 4:54 5838
24. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 21:43 + 4:59 5800
25. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 22:10 + 5:26 5591
26. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 22:46 + 6:02 5312
27. Ondrejka Tomáš 38S0000 C Slávia ŽU Žilina 22:49 + 6:05
28. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 23:15 + 6:31 5088
29. Karch Peter 1150001 C 115 - (SVK) 015 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 6:37
30. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 26:45 + 10:01 3463
31. Vríčan Peter 86S8900 C Slávia ZU Žilina 26:57 + 10:13
32. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 26:58 + 10:14 3363
33. Kolařík Petr 6IX9200 C Velkomoravský klub Uherské Hradiště 27:48 + 11:04
Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín DISK 0
Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž DISK 0