Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Střelnice u obce Kotojedy
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Dittrichová Andrea
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10C
1.09 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 15:16
2. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:48 + 0:32
3. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 16:53 + 1:37
4. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 18:37 + 3:21
5. Pozlovská Eliška TZL0954 SKOB Zlín 20:35 + 5:19
6. Hečová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 22:00 + 6:44
7. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:41 + 9:25
8. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 24:57 + 9:41
9. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 25:41 + 10:25
10. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 26:37 + 11:21
Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín DISK
D12C
1.51 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:03
2. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 22:10 + 5:07
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:23 + 5:20
4. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 22:29 + 5:26
5. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:42 + 6:39
6. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 24:27 + 7:24
7. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 26:26 + 9:23
8. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 26:53 + 9:50
9. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 28:29 + 11:26
10. Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín 43:19 + 26:16
Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž DISK
D14C
1.58 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:55
2. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 15:51 + 0:56
3. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 16:04 + 1:09
4. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 21:27 + 6:32
5. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 33:23 + 18:28
Coufalová Aneta SKM0552 KOB Směr Kroměříž DISK
Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž DISK
D16C
1.69 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 16:07
2. Šrámková Aneta TZL0458 SKOB Zlín 27:20 + 11:13
3. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:03 + 23:56
D18C
1.73 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:33
Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21C
2.29 km, 90 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5903
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 17:52 6186
2. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:51 + 0:59 5876
3. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 19:35 + 1:43 5646
4. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 19:37 + 1:45 5635
5. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 20:45 + 2:53 5279
6. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 21:14 + 3:22 5127
7. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 21:20 + 3:28 5095
8. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 22:28 + 4:36 4739
9. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 27:56 + 10:04 3019
10. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 31:39 + 13:47 1850
11. Macečková Veronika KVS9551 SKOB Kobra Vsetín 36:59 + 19:07 173
12. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 42:39 + 24:47 0
13. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:43 + 25:51 0
14. Křupková Eva KVS9552 SKOB Kobra Vsetín 51:56 + 34:04 0
Nedbalová Magdaléna KVS9751 SKOB Kobra Vsetín DISK 0
Mikušová Lucie KVS9550 SKOB Kobra Vsetín DISK 0
D35C
1.81 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 20:38
2. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 21:41 + 1:03
3. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 22:29 + 1:51
4. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 23:38 + 3:00
5. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:21 + 7:43
6. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 39:49 + 19:11
D45C
1.66 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:18
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:57 + 1:39
3. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:11 + 2:53
4. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:28 + 3:10
5. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 20:48 + 3:30
6. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 25:04 + 7:46
7. Končáková Katka HLV6856 KČT - OB Holešov 37:24 + 20:06
8. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 38:23 + 21:05
D55C
1.46 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 22:59
2. Krajčová Věra OTK5850 OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:13 + 0:14
3. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 25:11 + 2:12
4. Stackeová Anna LCE551 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:21 + 4:22
5. Hrbasová Jana KVS5551 SKOB Kobra Vsetín 28:48 + 5:49
D65C
1.24 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:42
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 31:38 + 9:56
DH10N
1.08 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:17
2. Hubáček Oskar LCE1002 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30 + 0:13
3. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 17:05 + 1:48
4. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:58 + 3:41
5. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 21:35 + 6:18
6. Trčka Daniel LCE1101 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:41 + 7:24
7. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 27:28 + 12:11
8. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 28:56 + 13:39
9. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:17 + 15:00
10. Zrníková Eliška LCE0956 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:57 + 20:40
Gregorová Berta LCE1052 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H10C
1.09 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 10:46
2. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 12:05 + 1:19
3. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 12:34 + 1:48
4. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 15:07 + 4:21
5. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 15:42 + 4:56
6. Graclík Daniel KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 17:51 + 7:05
7. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 19:31 + 8:45
8. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:48 + 11:02
9. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:18 + 14:32
10. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 26:58 + 16:12
11. Vystrčil Vojtěch TZL SKOB Zlín 30:35 + 19:49
Zvoníček Jan SKM9801 KOB Směr Kroměříž DISK
Šubín Filip TZL0817 SKOB Zlín DISK
Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž DISK
H12C
1.46 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:03
2. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 14:37 + 0:34
3. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 14:49 + 0:46
4. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 15:19 + 1:16
5. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 15:54 + 1:51
6. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 16:45 + 2:42
7. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 19:25 + 5:22
8. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 20:22 + 6:19
9. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 21:03 + 7:00
10. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 22:35 + 8:32
11. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 23:25 + 9:22
12. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 23:42 + 9:39
13. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 24:25 + 10:22
14. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 26:27 + 12:24
15. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 35:02 + 20:59
16. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 41:35 + 27:32
17. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 43:27 + 29:24
Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž DISK
Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž DISK
Buksa Jan SKM0800 KOB Směr Kroměříž DISK
H14C
1.78 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 12:12
2. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 14:36 + 2:24
3. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 15:42 + 3:30
4. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 19:45 + 7:33
5. Márton Lukáš TZL0605 SKOB Zlín 21:00 + 8:48
6. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 21:25 + 9:13
7. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 22:57 + 10:45
8. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 23:54 + 11:42
9. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 26:22 + 14:10
10. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 14:11
11. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 41:42 + 29:30
Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž DISK
H16C
1.90 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 15:19
2. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 16:49 + 1:30
3. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 17:00 + 1:41
4. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 17:31 + 2:12
Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž DISK
H18C
2.10 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 17:34
2. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 24:28 + 6:54
H21C
2.72 km, 125 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7334
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 17:04 7825
2. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 18:26 + 1:22 7276
3. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 19:22 + 2:18 6902
4. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 19:25 + 2:21 6882
5. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 20:13 + 3:09 6561
6. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 20:47 + 3:43 6334
7. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 20:57 + 3:53 6267
8. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:26 + 4:22 6073
9. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:28 + 4:24 6060
10. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 24:28 + 7:24 4857
11. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 25:22 + 8:18 4496
12. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 27:00 + 9:56 3841
13. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:16 + 11:12 3333
14. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 32:54 + 15:50 1475
15. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 35:25 + 18:21 466
16. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 39:22 + 22:18 0
Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk DISK 0
H35C
2.10 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:58
2. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 20:07 + 0:09
3. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 20:44 + 0:46
4. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 21:36 + 1:38
5. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 22:31 + 2:33
6. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 24:21 + 4:23
7. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 25:15 + 5:17
8. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 26:10 + 6:12
9. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:08 + 9:10
10. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 29:18 + 9:20
11. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 32:54 + 12:56
12. Rudle Tomáš TZL7403 SKOB Zlín 38:35 + 18:37
13. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 42:20 + 22:22
14. Špaňhel Zdeněk VIC7631 OB Vizovice 42:44 + 22:46
15. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 44:44 + 24:46
H45C
1.86 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:49
2. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:52 + 1:03
3. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 17:20 + 2:31
4. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 18:36 + 3:47
5. Mikšík Pavel 0090001 Osport 20:11 + 5:22
6. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:17 + 5:28
7. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:36 + 6:47
8. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 22:31 + 7:42
9. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:59 + 10:10
10. Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 52:21 + 37:32
H55C
1.66 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:38
2. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 19:15 + 3:37
3. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 27:01 + 11:23
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:38 + 14:00
5. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 42:09 + 26:31
H65C
1.44 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 18:10
2. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 22:11 + 4:01
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 23:25 + 5:15
4. Polínek Jaroslav OTK5300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:31 + 9:21
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 32:00 + 13:50
H70C
1.19 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 103:52
HDR
1.16 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Ondra 11:07
2. Menšíková Kateřina SKMxx01 KOB Směr Kroměříž 12:00 + 0:53
3. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 12:39 + 1:32
4. Školoudík Miroslav SKMSK01 KOB Směr Kroměříž 13:40 + 2:33
5. Menšíková Barbora SKMxx03 KOB Směr Kroměříž 13:59 + 2:52
6. Denemarek Albert TBM1306 KOS TJ Tesla Brno 14:28 + 3:21
7. Pohořalá Kristýna OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:28 + 4:21
8. Babica Bruno KVS SKOB Kobra Vsetín 15:33 + 4:26
9. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:34 + 4:27
10. Škodová Michaela LCE1352 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:11 + 5:04
11. Mikulčík Jan KVS SKOB Kobra Vsetín 16:15 + 5:08
12. Rytířová Alžběta SKM1350 KOB Směr Kroměříž 17:34 + 6:27
13. Pokluda Filip 0050002 FreeRun Zlín 17:51 + 6:44
13. Brucháček Jan SKMbrxx KOB Směr Kroměříž 17:51 + 6:44
15. Koč Juraj SKMko01 KOB Směr Kroměříž 18:50 + 7:43
16. Zicha Lukáš TZL0905 SKOB Zlín 18:53 + 7:46
17. Zicha Ondřej TZL0904 SKOB Zlín 18:57 + 7:50
18. Smola Štěpán TZL1414 SKOB Zlín 19:07 + 8:00
19. Smola Jakub TZL1111 SKOB Zlín 19:11 + 8:04
20. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 19:47 + 8:40
21. Malušová Viktorie OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:13 + 10:06
22. Netrašová Tereza TZL1551 SKOB Zlín 22:41 + 11:34
23. Netrašová Veronika TZL0854 SKOB Zlín 22:44 + 11:37
24. Buksová Veronika SKMxx04 KOB Směr Kroměříž 22:45 + 11:38
25. Buksová Simona SKMxx05 KOB Směr Kroměříž 22:47 + 11:40
26. Bouzek David SVS Orientklub Vsetín 22:52 + 11:45
27. Wiedermannová Dita SKM13xx KOB Směr Kroměříž 23:37 + 12:30
28. Wiedermann Marek SKM10xx KOB Směr Kroměříž 24:20 + 13:13
29. Krejčík Vít TZL1515 SKOB Zlín 24:47 + 13:40
30. Brucháček Matěj SKMbryy KOB Směr Kroměříž 25:49 + 14:42
31. Buksa Tomáš SKMxx02 KOB Směr Kroměříž 30:00 + 18:53
32. Wiedermann Štěpán SKM16xx KOB Směr Kroměříž 30:05 + 18:58
33. Graclíková Helena KVSxxx SKOB Kobra Vsetín 31:03 + 19:56
34. Bartoš Emil 33:27 + 22:20
35. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 33:33 + 22:26
36. Steiger Radek 35:54 + 24:47
37. Papež Vítek 36:17 + 25:10
38. Komárková Nikola 49:22 + 38:15
39. Lukáš Zapletal 0080002 žádný 50:01 + 38:54
40. Loučka Vít SKM1500 KOB Směr Kroměříž 50:21 + 39:14
41. Zapletalová Veronika 0080004 žádný 50:51 + 39:44
42. Zapletalová Radovana 0080001 žádný 51:46 + 40:39
Rytířová Michaela SKM1151 KOB Směr Kroměříž DISK
Zapletalová Lenka 0080003 žádný DISK
P
1.53 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Martina 22:13
2. Kočová Eva SKMko02 KOB Směr Kroměříž 22:55 + 0:42
3. Stojanová Syia TZL SKOB Zlín 25:44 + 3:31
4. Pokluda Ondřej 0050001 FreeRun Zlín 27:33 + 5:20
4. Pokludová Kateřina 27:33 + 5:20
6. Školoudík Miroslav SKMSK02 KOB Směr Kroměříž 29:26 + 7:13
7. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:29 + 8:16
8. Hozík David 32:41 + 10:28
9. Kovalčíková Michaela 0020001 Zálešná 42:36 + 20:23
10. Pozlovský Milan 65:49 + 43:36
T
1.94 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Ondřej 19:23
2. Bartoň Jaroslav 24:53 + 5:30
3. Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:55 + 6:32
4. Chmelařová Blanka 36:38 + 17:15