Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Kategorie: H21E

Datum:
23.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kacanovy
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena. Na startu č.2 byl posunut čas na startovních hodinách o 1.min. Tato chyba byla opravena u všech dotčených kategorií a závodníků.
H21E
4.05 km, 385 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 34:42 9427
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 37:43 + 3:01 8695
3. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 3:11 8654
4. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:55 + 4:13 8403
5. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 39:00 + 4:18 8383
6. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:02 + 4:20 8375
7. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 39:31 + 4:49 8258
8. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 39:50 + 5:08 8181
9. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 41:13 + 6:31 7845
10. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 41:23 + 6:41
11. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 41:25 + 6:43
12. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 41:30 + 6:48
13. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 41:39 + 6:57 7740
14. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 41:46 + 7:04 7711
15. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 42:09 + 7:27
16. Siegert Wolfgang 14A8801 ASKÖ Austria 42:12 + 7:30
17. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 43:12 + 8:30 7363
18. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 43:15 + 8:33 7351
19. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 43:17 + 8:35 7343
20. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 43:45 + 9:03 7230
21. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 9:19 7165
22. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 44:20 + 9:38 7088
23. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 44:33 + 9:51 7036
24. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 45:07 + 10:25 6898
25. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 45:09 + 10:27 6890
26. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 45:49 + 11:07
27. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 2 45:50 + 11:08
28. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 46:00 + 11:18 6684
29. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 46:23 + 11:41 6591
30. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 46:35 + 11:53 6542
31. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 46:41 + 11:59 6518
32. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 46:55 + 12:13 6461
33. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 12:23 6421
34. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 47:32 + 12:50 6312
35. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 12:52 6303
36. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 47:46 + 13:04 6255
37. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 48:40 + 13:58
38. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 48:43 + 14:01 6024
39. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 48:46 + 14:04 6012
40. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:00 + 15:18 5713
41. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 50:09 + 15:27 5676
42. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 50:20 + 15:38 5632
43. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 50:45 + 16:03 5531
44. Grätsch Markus 33D9601 USV TU Dresden 2 52:05 + 17:23
45. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 52:16 + 17:34 5163
46. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 52:49 + 18:07 5029
47. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 18:39 4900
48. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 53:29 + 18:47 4867
49. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 54:35 + 19:53 4600
50. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:25 + 20:43 4398
51. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 57:24 + 22:42 3916
52. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 57:34 + 22:52 3876
53. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 59:58 + 25:16 3293
54. Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 63:48 + 29:06
55. Korozs Attila 14A9201 ASKÖ Austria 67:28 + 32:46
56. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 67:45 + 33:03
57. Lee Rowan 15G9700 DRONGO 73:41 + 38:59
58. Knott Jeremy 15G9600 DRONGO 83:12 + 48:30
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK 0