Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: D21A

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
D21A
5.01 km, 330 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga 59:35 7226
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 59:46 + 0:11 7204
3. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 59:50 + 0:15 7196
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 62:31 + 2:56 6872
5. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 62:47 + 3:12 6840
6. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 65:36 + 6:01 6500
7. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 65:55 + 6:20 6462
8. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 66:43 + 7:08 6365
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 67:31 + 7:56 6269
10. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 8:03 6255
11. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:22 + 8:47 6166
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 69:46 + 10:11 5997
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 72:05 + 12:30 5718
14. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 72:59 + 13:24 5609
15. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 73:15 + 13:40 5577
16. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 73:46 + 14:11
17. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 73:47 + 14:12 5513
18. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 74:27 + 14:52 5432
19. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 75:30 + 15:55 5305
20. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 76:24 + 16:49 5197
21. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 76:29 + 16:54 5187
22. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 76:42 + 17:07 5160
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:37 + 18:02 5050
24. Rickmeyer Tina 33D8650 USV TU Dresden 2 77:50 + 18:15
25. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 19:06 4921
26. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 79:24 + 19:49
27. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 81:20 + 21:45 4601
28. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 81:35 + 22:00 4571
29. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 82:53 + 23:18 4414
30. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 83:43 + 24:08 4314
31. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 84:33 + 24:58 4213
32. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 84:36 + 25:01 4207
33. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 85:38 + 26:03 4082
34. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 85:52 + 26:17
35. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 89:33 + 29:58 3610