Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: D21B

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
D21B
3.68 km, 235 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4792
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:46 5148
2. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:22 + 4:36 4729
3. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 55:55 + 7:09 4498
4. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 57:18 + 8:32 4372
5. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 59:04 + 10:18 4211
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 59:32 + 10:46 4169
7. Boros Kitti 14A9751 ASKÖ Austria 59:33 + 10:47
8. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:56 + 13:10 3950
9. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 62:51 + 14:05 3867
10. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 64:09 + 15:23 3749
11. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 64:53 + 16:07
12. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 66:20 + 17:34 3550
13. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 67:32 + 18:46 3441
14. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 69:41 + 20:55 3245
15. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 70:15 + 21:29 3194
16. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:52 + 22:06 3138
16. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:52 + 22:06 3138
18. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 72:08 + 23:22 3023
19. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 72:55 + 24:09 2951
20. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 73:24 + 24:38 2907
21. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 73:51 + 25:05 2866
22. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 75:34 + 26:48 2710
23. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 75:55 + 27:09 2679
24. Pottkamp Charlotte 33D9650 USV TU Dresden 2 76:56 + 28:10
25. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 78:00 + 29:14 2489
26. Zavadilová Barbora KAM9454 OK Kamenice 79:52 + 31:06 2319
27. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 81:01 + 32:15 2215
28. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 90:20 + 41:34 1367
29. Blažková Kristina 0120001 UOL 90:30 + 41:44