Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: D50

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
D50
3.59 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 48:48
2. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 58:06 + 9:18
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 58:30 + 9:42
4. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 59:34 + 10:46
5. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 61:28 + 12:40
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 61:40 + 12:52
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 62:17 + 13:29
8. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 62:49 + 14:01
9. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 62:58 + 14:10
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 64:49 + 16:01
11. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 16:32
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 66:40 + 17:52
13. Hinterhofer Katharina 14A6951 ASKÖ Austria 67:26 + 18:38
14. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 19:38
15. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:53 + 20:05
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 69:14 + 20:26
17. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 69:32 + 20:44
18. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 72:23 + 23:35
19. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 72:27 + 23:39
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 73:59 + 25:11
21. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 78:10 + 29:22
22. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 78:49 + 30:01
23. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 80:28 + 31:40
23. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:28 + 31:40
25. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 86:22 + 37:34
26. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 87:15 + 38:27
27. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 87:20 + 38:32
28. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:36 + 41:48
29. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 91:00 + 42:12
30. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:17 + 43:29
31. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 95:32 + 46:44
32. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:07 + 51:19
33. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 100:50 + 52:02
34. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 102:57 + 54:09
35. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 133:43 + 84:55
36. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 145:32 + 96:44
Jeřábková Jana UOL6954 SOB Olomouc DISK
Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden DISK