Class: D50
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 48:48 | ||
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 58:06 | + 9:18 | |
3. | Sihver Wiebke | 18D6850 | Post SV Dresden | 58:30 | + 9:42 | |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 59:34 | + 10:46 | |
5. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 61:28 | + 12:40 | |
6. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:40 | + 12:52 | |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 62:17 | + 13:29 | |
8. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 62:49 | + 14:01 | |
9. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 62:58 | + 14:10 | |
10. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 64:49 | + 16:01 | |
11. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 65:20 | + 16:32 | |
12. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 66:40 | + 17:52 | |
13. | Hinterhofer Katharina | 14A6951 | ASKÖ Austria | 67:26 | + 18:38 | |
14. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:26 | + 19:38 | |
15. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:53 | + 20:05 | |
16. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 69:14 | + 20:26 | |
17. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 69:32 | + 20:44 | |
18. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 72:23 | + 23:35 | |
19. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 72:27 | + 23:39 | |
20. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 73:59 | + 25:11 | |
21. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 78:10 | + 29:22 | |
22. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 78:49 | + 30:01 | |
23. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 80:28 | + 31:40 | |
23. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:28 | + 31:40 | |
25. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 86:22 | + 37:34 | |
26. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 87:15 | + 38:27 | |
27. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 87:20 | + 38:32 | |
28. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 90:36 | + 41:48 | |
29. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:00 | + 42:12 | |
30. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:17 | + 43:29 | |
31. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 95:32 | + 46:44 | |
32. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 100:07 | + 51:19 | |
33. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 100:50 | + 52:02 | |
34. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 102:57 | + 54:09 | |
35. | Veselská Kateřina | VLI6551 | Slavia Liberec orienteering | 133:43 | + 84:55 | |
36. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 145:32 | + 96:44 | |
Jeřábková Jana | UOL6954 | SOB Olomouc | DISK | |||
Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | DISK |