Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: H21B

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
H21B
5.77 km, 340 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6270
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 58:45 6494
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:39 + 1:54 6298
3. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 63:23 + 4:38 6017
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 68:41 + 9:56 5472
5. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 69:34 + 10:49 5381
6. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:01 + 11:16 5334
7. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 70:27 + 11:42 5290
8. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 70:45 + 12:00 5259
9. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 70:48 + 12:03 5254
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:02 + 12:17 5230
11. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 71:18 + 12:33 5202
12. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 71:27 + 12:42
13. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 73:01 + 14:16 5026
14. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:08 + 14:23 5014
15. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 14:29 5003
16. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 74:46 + 16:01 4846
17. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:02 + 16:17 4818
18. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 75:35 + 16:50 4762
19. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 77:31 + 18:46 4563
20. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 77:39 + 18:54 4549
21. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 19:07 4527
22. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 78:27 + 19:42 4467
23. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 80:58 + 22:13 4208
24. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 82:15 + 23:30 4075
25. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:41 + 24:56 3928
26. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:23 + 25:38 3856
27. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 85:39 + 26:54 3726
28. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 86:35 + 27:50 3630
29. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:59 + 29:14 3486
30. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 89:23 + 30:38 3341
31. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 89:32 + 30:47
32. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:03 + 33:18 3067
33. Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno 92:23 + 33:38 3033
34. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 93:19 + 34:34 2937
35. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:27 + 34:42 2923
36. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 95:52 + 37:07 2674
37. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 97:21 + 38:36 2522
38. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:13 + 39:28 2432
39. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 99:14 + 40:29 2328
40. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:03 + 42:18 2141
41. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 101:07 + 42:22 2134
42. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 111:55 + 53:10 1023
Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja DISK 0
Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov DISK 0