Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: H50

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
H50
4.46 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 49:27
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 51:26 + 1:59
3. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:06 + 2:39
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 54:25 + 4:58
5. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 54:37 + 5:10
6. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 55:54 + 6:27
7. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 55:55 + 6:28
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 56:16 + 6:49
9. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 58:20 + 8:53
10. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:34 + 9:07
11. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 59:19 + 9:52
12. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 59:27 + 10:00
13. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 60:23 + 10:56
14. Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh 61:09 + 11:42
15. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 62:46 + 13:19
16. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 64:29 + 15:02
17. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:12 + 16:45
18. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 18:59
19. Halač Jaro 0050001 Outdoor Praha 72:26 + 22:59
20. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:41 + 23:14
21. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 73:21 + 23:54
22. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 74:26 + 24:59
23. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 76:18 + 26:51
24. Kohlbacher Roland 14A6601 ASKÖ Austria 76:58 + 27:31
25. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:22 + 27:55
26. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 79:06 + 29:39
27. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 82:51 + 33:24
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 82:51 + 33:24
29. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 85:58 + 36:31
30. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 86:12 + 36:45
31. Drągowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 88:09 + 38:42
32. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 91:51 + 42:24
33. Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 93:37 + 44:10
34. Veselý Pavel TUV6901 SOK TJ Turnov 94:01 + 44:34
35. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 96:00 + 46:33
36. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 101:09 + 51:42
37. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 104:22 + 54:55
38. Šafka Jan 15G6600 DRONGO 106:38 + 57:11
39. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 121:07 + 71:40
40. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 130:43 + 81:16
41. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 166:51 + 117:24
Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň DISK
Jeřábek Petr UOL6702 SOB Olomouc DISK
Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno DISK
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK