Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Radostice-Okrouhlík, 1:10000, e=5 m, 03/2019
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
D21C
4.30 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 29:53 9200
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 30:14 + 0:21 9095
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 30:37 + 0:44 8980
4. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 30:56 + 1:03 8884
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 31:09 + 1:16 8819
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 32:32 + 2:39 8403
7. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 34:04 + 4:11 7942
8. Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 4:12 7937
9. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 34:41 + 4:48 7757
10. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 37:19 + 7:26 6966
11. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 38:45 + 8:52 6535
12. Matulová Iva ADA8451 C OOB Spartak Adamov 39:01 + 9:08
13. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:19 + 9:26 6364
14. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 40:04 + 10:11 6139
15. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 10:20 6094
16. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 40:22 + 10:29 6049
17. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 42:29 + 12:36 5412
18. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 12:42 5382
19. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 44:50 + 14:57 4706
20. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 44:52 + 14:59 4696
21. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 45:11 + 15:18 4601
22. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 45:55 + 16:02 4380
23. Kulichová Zuzana TTR9151 C OOB Třebíč 46:26 + 16:33 4225
24. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 49:45 + 19:52 3228
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 49:47 + 19:54 3218
26. Bravená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno 53:16 + 23:23 2171
27. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 53:37 + 23:44 2066
28. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 53:45 + 23:52 2026
29. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 55:06 + 25:13 1620
30. Stehlíková Jana TBM8658 C KOS TJ Tesla Brno 55:31 + 25:38 1495
31. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 56:00 + 26:07 1349
32. Stehlíková Alžbeta 0130001 C 013 - S-team 63:22 + 33:29
33. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 64:38 + 34:45 0