Výsledky závodu: Slezská zimní liga 2018/2019

Datum:
02.12.2018
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
2018-11-2424.11.2018 1.závod Slezské zimní ligy - Prostata Open HAV
2018-12-0202.12.2018 Mikuláš 2018 - XVIII. ročník orientačního běhu LOV
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Mrózek Teresa TRI0251
 60   30.0   30   30     
2. Holasová Barbora AOP0651
 50   25.0   25   25     
3. Rybková Vendula TRI0453
 41   20.5   20   21     
4. Fujáková Katka HAV8550
 40   20.0   18   22     
5. Juřeníková Hana MOV8052
 39   19.5   21   18     
6. Bruková Petra TRI0450
 37   18.5   18   19     
7. Létalová Soňa SFM8252
 31   15.5   14   17     
8. Holasová Šarka AOP7853
 30   15.0   16   14     
9. Bernatíková Hana TRI0253
 28   14.0   27    1     
10. Svobodová Barbora BFM0151
 27   27.0        27     
11. Marszałek Hanna 11P7850
 27   13.5   11   16     
12. Vričanová Sylva HAV6751
 25   12.5   13   12     
13. Horáčková Vladimíra MOV7750
 24   24.0   24          
13. Warcopová Kateřina TRI0150
 24   24.0        24     
15. Haltofová Romana TRI0451
 23   23.0   23          
15. Štěpánová Dita DOB7956
 23   23.0        23     
17. Kolarczyková Eliška TRI0551
 23   11.5   10   13     
18. Jelínková Šárka PGP9153
 22   22.0   22          
19. Brodová Gabriela SFM7152
 20   20.0        20     
20. Rychlá Pavlína KRN8559
 20   10.0   19    1     
21. Pannová Vendula MOV7752
 19    9.5    8   11     
22. Kuriaková Zuzana
 15   15.0        15     
22. Rydlová Jana VIC7752
 15   15.0   15          
24. Miturová Radka MLA6552
 12   12.0   12          
25. Argalášová Gabriela TRI6850
 11    5.5    2    9     
25. Štrosová Jana 7SC0050
 11    5.5    1   10     
27. Matoušková Jana STE7951
  9    9.0    9          
28. Zahradníková Kateřina BFM7751
  8    8.0         8     
29. Kašparová Šárka AOP7251
  8    4.0    1    7     
30. Porada Lilianna 12P9850
  7    7.0    7          
31. Rychlá Karolína KRN0757
  7    3.5    1    6     
32. Maliňáková Eva KVS6551
  6    6.0    6          
33. Bernatíková Šárka SFM7151
  6    3.0    1    5     
33. Glabazňová Jana AOP6151
  6    3.0    5    1     
35. Marszałek Maria 11P7451
  4    4.0    4          
35. Popieluchová Ivona BFM7453
  4    4.0         4     
37. Kostková Jana AOP7151
  3    3.0         3     
37. Pavlová Eliška MOV0650
  3    3.0    3          
39. Chudíková Pavla BFM7851
  3    1.5    1    2     
40. Czerkawska Urszula 51P6250
  2    1.0    1    1     
40. Čudková Kristýna MOV0654
  2    1.0    1    1     
40. Gruchalová Lucie NNN8450
  2    1.0    1    1     
40. Janýšková Alžběta
  2    1.0    1    1     
40. Wysocka Jolanta 24P5650
  2    1.0    1    1     
45. Adamčíková Zdeňka
  1    1.0    1          
45. Jastrzembská Jarmila TRI6450
  1    1.0    1          
45. Majdak Danuta 2KP7450
  1    1.0         1     
45. Pavlová Libuše MOV7451
  1    1.0    1          
45. Procnerová Eva BFM7551
  1    1.0         1     
45. Procnerová Veronika BFM0453
  1    1.0         1     
45. Stoszková Jana AOP8850
  1    1.0    1          
45. Štětínská Tereza MOV0751
  1    1.0    1          
45. Švidrnochová Lenka SOP9952
  1    1.0         1     
45. Urbánková Šárka
  1    1.0         1     
45. Urbánková Tereza
  1    1.0         1     
45. Wojarska Kamilla 2KP6050
  1    1.0         1     
DB
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Kaděrová Barbora HAV7051
 52   26.0   27   25     
2. Vébrová Šárka HAV7050
 44   22.0   20   24     
3. Vavříková Iveta MOV7450
 41   20.5   21   20     
4. Svěchotová Hana MOV7150
 40   20.0   19   21     
5. Schwarzerová Jana
 31   15.5   12   19     
6. Miturová Barbora
 30   30.0   30          
6. Miturová Radka MLA6552
 30   30.0        30     
8. Csakvaryová Lenka SBK8383
 27   27.0        27     
9. Rýznarová Olga
 25   25.0   25          
10. Řehová Renata BFM7151
 24   24.0   24          
11. Binčíková Dana OOP6650
 23   23.0   23          
11. Kopcová Ludmila
 23   23.0        23     
13. Bajerová Barbora 34Z9050
 22   22.0        22     
13. Masny Anna 11P8250
 22   22.0   22          
15. Matulová Valérie BFM0652
 18   18.0   18          
15. Mrozková Olga TRI7350
 18   18.0        18     
17. Koťátková Dana
 17   17.0        17     
17. Mizerová Jarmila TRI6851
 17   17.0   17          
19. Bilíková Leona
 16   16.0        16     
19. Jirková Petra VPM8450
 16   16.0   16          
21. Hoňková Natálie
 15   15.0   15          
22. Rychlá Zuzana SFM1050
 14   14.0   14          
23. Tomíčková Tereza
 13   13.0   13          
24. Wágnerová Jarka
 11   11.0   11          
25. Urbánková Tereza
 10   10.0   10          
26. Urbánková Šárka
  9    9.0    9          
DC
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Done Eliška
 44   22.0   22   22     
1. Hrabicová Iva OOP6150
 44   22.0   20   24     
3. Chudíková Magdalena BFM1051
 38   19.0   18   20     
3. Šmídová Natálie
 38   19.0   15   23     
5. Hudečková Petra OOP8252
 30   30.0        30     
5. Kopcová Ludmila
 30   30.0   30          
7. Hoňková Veronika
 27   27.0   27          
7. Koťátková Barbora SFM8651
 27   27.0        27     
9. Kavcová Lucie
 25   25.0   25          
9. Pindurová Anetka
 25   25.0        25     
11. Popieluchová Michaela BFM0457
 24   24.0   24          
12. Juřeniková Ema
 23   23.0   23          
13. Horáčková Karolína MOV1051
 21   21.0        21     
13. Medková Kristýna
 21   21.0   21          
15. Byrtusová Klára TRI0852
 19   19.0   19          
15. Grosová Anetka
 19   19.0        19     
17. Stiborová Blanka VRB7651
 18   18.0        18     
18. Šenková Tereza
 17   17.0   17          
18. Vítoslavská Beatrice
 17   17.0        17     
20. Fišáková Johana
 16   16.0   16          
20. Fišáková Lucie
 16   16.0   16          
22. Honzíková Lucie
 15   15.0   15          
23. Čalová Aneta
 13   13.0   13          
24. Ševčíková Kristýna
 12   12.0   12          
25. Sýkorová Anna
 11   11.0   11          
26. Staňková Petra
 10   10.0   10          
27. Wagnerová Bronislava
  9    9.0    9          
28. Medková Alžběta
  8    8.0    8          
29. Dejová Zora
  7    7.0    7          
30. Hurtíková Eva
  6    6.0    6          
31. Tesařová Lucie AOP1451
  5    5.0    5          
HA
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Waluga Ireneusz 53P7400
 50   25.0   23   27     
2. Bjolek Michal BFM0305
 47   23.5   24   23     
2. Holas Tomáš AOP7802
 47   23.5   25   22     
4. Fousek Jan MOV9100
 43   21.5   22   21     
5. Bernatík Lukáš SFM9801
 32   16.0   13   19     
5. Gros Petr OOP7700
 32   16.0   19   13     
7. Vavřík Tomáš MOV0004
 31   15.5   16   15     
8. Filipek Sebastian TRI0002
 30   30.0        30     
8. Mikuláš Jiří
 30   30.0   30          
10. Matera Tomáš
 27   27.0   27          
11. Bialožyt Marek TRI0301
 26   13.0   12   14     
11. Krupa Jakub TRI0404
 26   13.0   17    9     
13. Kostka Jiří AOP0201
 25   25.0        25     
14. Bernatík Aleš SFM7201
 25   12.5    8   17     
14. Damek Ondřej TRI0503
 25   12.5   15   10     
14. Staněk Ondra HAV0002
 25   12.5    5   20     
17. Jirka Michal ZBM8403
 24   24.0        24     
18. Popieluch Michal BFM7301
 22   11.0    9   13     
19. Jakub Jiří
 21   21.0   21          
20. Haltof Marek TRI0200
 20   20.0   20          
21. Minarčík Tomáš KRN8102
 19    9.5    1   18     
22. Lejsek Tadeáš
 18   18.0   18          
23. Ryška Kamil TRI7800
 16   16.0        16     
24. Byrtus Petr TRI7703
 14   14.0   14          
25. Stoszek Ondřej NNN9300
 12   12.0   12          
26. Lužný Ladislav HAV6000
 12    6.0    1   11     
27. Porada Robert 12P7200
 10   10.0   10          
28. Mateusz Talanda
  8    8.0         8     
29. Brych Miłosz
  8    4.0    1    7     
29. Sliž Rostislav TRI0302
  8    4.0    7    1     
31. Sochor Tomáš HAV6301
  6    6.0         6     
31. Stoszek Jakub AOP8300
  6    6.0    6          
33. Čala Robert
  5    5.0         5     
34. Mrózek Pawel TRI0401
  5    2.5    1    4     
34. Tesař Jiří AOP6702
  5    2.5    4    1     
36. Slavík Tomáš VRB6808
  4    2.0    3    1     
37. Jendželovský Marek
  3    3.0         3     
38. Videcký Jan KSU7504
  2    2.0         2     
38. Wágner Jakub
  2    2.0    2          
40. Argaláš Jaroslav TRI6202
  2    1.0    1    1     
40. Bialožyt Miroslav TRI5701
  2    1.0    1    1     
40. Blažević Roman LCE7301
  2    1.0    1    1     
40. Czerkawski Wacław 51P6000
  2    1.0    1    1     
40. Holec Honza MOV6701
  2    1.0    1    1     
40. Janas Sebastian 4EP7400
  2    1.0    1    1     
40. Jurczyk Piotr 51P6900
  2    1.0    1    1     
40. Kaděra Vojta HAV0000
  2    1.0    1    1     
40. Kohoutek Milan MOV6300
  2    1.0    1    1     
40. Koťátko Aleš SFM8303
  2    1.0    1    1     
40. Kunath Pavel MOV7200
  2    1.0    1    1     
40. Marszałek Piotr 11P7700
  2    1.0    1    1     
40. Matula Pavel BFM7602
  2    1.0    1    1     
40. Niezgoda Przemysław 27P7800
  2    1.0    1    1     
40. Prokop Lubomír TRI6001
  2    1.0    1    1     
40. Rigó Marek ODR7101
  2    1.0    1    1     
40. Rýc-Bednář René MOV7001
  2    1.0    1    1     
40. Rychlý Miloš OOP5302
  2    1.0    1    1     
40. Sliž Eduard TRI7601
  2    1.0    1    1     
40. Svěchota Milan MOV7202
  2    1.0    1    1     
40. Svoboda Martin TBM0105
  2    1.0    1    1     
40. Šidík Petr 4RC9200
  2    1.0    1    1     
40. Škapa Marek MOV7102
  2    1.0    1    1     
40. Štětínský Pavel MOV7104
  2    1.0    1    1     
40. Tůma Aleš MOV6900
  2    1.0    1    1     
40. Vavřík René MOV7000
  2    1.0    1    1     
40. Vébr Radek HAV7103
  2    1.0    1    1     
40. Vébr Tomáš HAV0200
  2    1.0    1    1     
40. Vojvodík Eduard MOV0600
  2    1.0    1    1     
40. Wojarski Krzysztof 42P6000
  2    1.0    1    1     
40. Wysocki Andrzej 42P5100
  2    1.0    1    1     
71. Brychlec Lukáš MOV7501
  1    1.0         1     
71. Břečka Tomáš AOP6800
  1    1.0         1     
71. Darvell Frank
  1    1.0         1     
71. Freith Martin BFM6801
  1    1.0         1     
71. Jakobi Zdeněk HAV5701
  1    1.0         1     
71. Juračka Zdeněk HAV5702
  1    1.0    1          
71. Kirman Štěpán 34Z8900
  1    1.0         1     
71. Klumpar Filip
  1    1.0         1     
71. Kostka Petr MOV8200
  1    1.0         1     
71. Kovařík Tomáš TRI0400
  1    1.0         1     
71. Kříž Pavel PZR4800
  1    1.0    1          
71. Kuriak Jakub VZA9300
  1    1.0         1     
71. Liber Vlastimil AOP6402
  1    1.0    1          
71. Masny Krzysztof 11P7600
  1    1.0    1          
71. Menzel Antonín MOV0700
  1    1.0    1          
71. Mielec Radomír AOV0301
  1    1.0    1          
71. Polewski Dariusz 47P6102
  1    1.0    1          
71. Proske Petr
  1    1.0         1     
71. Rajdus Vojtěch
  1    1.0    1          
71. Rubeš Pavel 34Z8000
  1    1.0    1          
71. Rychlý Kamil
  1    1.0    1          
71. Sikora Matěj TRI0501
  1    1.0         1     
71. Stibor Zbyněk VRB7601
  1    1.0         1     
71. Stoklasa Radek OSN7500
  1    1.0    1          
71. Šrajer Jan OOP5601
  1    1.0         1     
71. Talanda Mateusz
  1    1.0    1          
71. Urbánek Martin
  1    1.0         1     
71. Vébr Dominik HAV9404
  1    1.0         1     
71. Vojvodík Martin 7SC7401
  1    1.0         1     
71. Žebrák Zbyněk LOV7101
  1    1.0    1          
HB
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Binčík Milan OOP6401
 57   28.5   30   27     
2. Hostaš Jindřich MOV5901
 48   24.0   25   23     
2. Juřeník Josef MOV5201
 48   24.0   23   25     
4. Krupa Jan TRI0706
 46   23.0   24   22     
5. Pospíšil Karel VRB5001
 40   20.0   21   19     
6. Bjolek Lukáš BFM7601
 37   18.5   20   17     
7. Chudík Martin BFM0604
 36   18.0   16   20     
8. Chudík Michael BFM7103
 35   17.5   14   21     
9. Jarolím Matouš HAV0601
 30   30.0        30     
10. Kostka Evžen AOP8102
 29   14.5   18   11     
11. Marszałek Patryk 11P0502
 27   27.0   27          
12. Zdanowicz Jan 14P1400
 25   12.5   13   12     
13. Bjolek Jan BFM0601
 24   24.0        24     
14. Cieslar Michael TRI0505
 24   12.0   18    6     
15. Honěk Jiří
 23   23.0   23          
16. Dvořák Vlastimil BOV4901
 21   10.5   11   10     
17. Grygar Václav MOV0502
 19   19.0   19          
18. Staněk Matěj HAV0501
 19    9.5    4   15     
19. Lánský Šimon
 18   18.0        18     
20. Ševčík Břetislav OOP5001
 17    8.5   12    5     
21. Jarolím Jáchym HAV0400
 16   16.0        16     
22. Šarman Martin
 16    8.0    7    9     
23. Řeha Tomáš BFM9402
 15   15.0   15          
24. Menzel Antonín MOV0700
 14   14.0        14     
25. Vývoda Zdeněk MOV6702
 13   13.0        13     
26. Chylík Pavol MOV4901
 12    6.0    8    4     
27. Beneš Karel HAV4201
 11    5.5    9    2     
28. Juřeník Jakub MOV0601
 10   10.0   10          
29. Labudík Milan VRB6202
 10    5.0    3    7     
30. Karásek Dalibor
  9    4.5    6    3     
31. Hrubý Miroslav AOV7301
  8    8.0         8     
32. Wágner Bert
  5    5.0    5          
33. Matoušek Ondřej MOV0300
  2    2.0    2          
34. Menzel František
  1    1.0    1          
HC
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Holas Štěpán SJC8702
 57   28.5   27   30     
2. Palarčík Kryštof
 42   21.0   24   18     
3. Sýkora Vojtěch LCE9801
 41   20.5   17   24     
4. Panna Matyáš MOV1300
 40   20.0   15   25     
5. Fuják Adam HAV1200
 33   16.5   12   21     
6. Vlašánek Richard
 30   30.0   30          
7. Macko Přemysl
 30   15.0   10   20     
8. Vojkovský Václav TRI0800
 27   27.0        27     
9. Kostka Artur MOV0901
 26   13.0    9   17     
10. Marszałek Dawid 11P0700
 25   25.0   25          
11. Mihalka Alexandr MOV0902
 23   23.0        23     
11. Popieluch Martin BFM0801
 23   23.0   23          
13. Létal Jonáš SFM0901
 22   22.0        22     
13. Rýznar Vojtěch BFM0704
 22   22.0   22          
15. Rychlý Jakub
 22   11.0    7   15     
16. Böhmer Matyáš
 21   10.5    2   19     
17. Honěk Adam
 20   20.0   20          
18. Lecián Oldřich OOP6100
 19   19.0   19          
19. Ardielli Jiří 37C7800
 18   18.0   18          
20. Létal Hynek SFM1001
 16   16.0        16     
20. Vávra Jiří MOV4102
 16   16.0   16          
22. Janas Aleksander 4EP0900
 14   14.0        14     
22. Rýznar Petr BFM0902
 14   14.0   14          
24. Čala Ondřej
 13   13.0   13          
25. Šimeček Jan
 11   11.0   11          
26. Liber Tomáš AOP1302
  8    8.0    8          
27. Bruk Tomáš TRI0900
  6    6.0    6          
28. Puščizna Rostislav HAV5400
  5    5.0    5          
29. Liber Václav AOP1000
  4    4.0    4          
30. Zajíc Josef LOV7601
  3    3.0    3          
31. Bruk Lukáš TRI0901
  1    1.0    1          
31. Bryndáč Mikuláš
  1    1.0    1          
31. Tichý Erik
  1    1.0    1