Výsledky závodu: Brněnská zimní liga - Jelen Cup

Datum:
09.12.2018
Místo konání:
ZŠ Svážná, Brno
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Nový Lískovec (1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m), mapoval Jakub Zimmermann, stav jaro 2016
Ředitel závodu:
Mokrý Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Zháňal Jan - R3
Stavitel tratí:
Mokrý Stanislav
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    
D
2.30 km, 46 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 12:44
2. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 13:14 + 0:30
3. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 13:35 + 0:51
4. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 13:54 + 1:10
5. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 14:05 + 1:21
6. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 14:16 + 1:32
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 15:02 + 2:18
8. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 15:10 + 2:26
9. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 15:32 + 2:48
10. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 15:34 + 2:50
11. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 16:00 + 3:16
12. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 16:03 + 3:19
13. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 16:05 + 3:21
14. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 16:10 + 3:26
14. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 16:10 + 3:26
16. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 16:20 + 3:36
17. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 16:40 + 3:56
18. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 16:54 + 4:10
19. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 17:02 + 4:18
20. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 17:15 + 4:31
21. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 17:23 + 4:39
22. Matulová Iva ADA8451 OOB Spartak Adamov 17:30 + 4:46
23. Bauerová Petra 17:36 + 4:52
24. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 17:38 + 4:54
25. Madlova Vera ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 17:48 + 5:04
26. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 17:52 + 5:08
27. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 18:05 + 5:21
28. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 18:10 + 5:26
29. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 18:37 + 5:53
30. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 19:02 + 6:18
31. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:30 + 6:46
32. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 19:49 + 7:05
33. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 20:01 + 7:17
34. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 20:14 + 7:30
35. Jégrová Kateřina nereg. 20:40 + 7:56
36. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 20:46 + 8:02
37. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:58 + 8:14
38. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 21:05 + 8:21
39. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 21:08 + 8:24
40. Tachovská Kamila ZBM7655 SK Žabovřesky Brno 21:12 + 8:28
41. Zigová Terézia nereg. 22:03 + 9:19
42. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:09 + 9:25
43. Mudráková Michaela nereg. 22:47 + 10:03
44. Ondrouchová Ludmila ADA7051 OOB Spartak Adamov 23:31 + 10:47
45. Dušková Radana nereg. 23:33 + 10:49
46. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 24:07 + 11:23
47. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 11:28
48. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 24:37 + 11:53
49. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 25:04 + 12:20
50. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 25:13 + 12:29
51. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 25:53 + 13:09
52. Marečková Iva nereg. 26:44 + 14:00
53. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 26:45 + 14:01
53. Košíková Jana 26:45 + 14:01
55. Buráňová Hana nereg. 26:49 + 14:05
56. Bašeová Magdalena nereg. 26:53 + 14:09
57. Foralová Michaela nereg. 27:00 + 14:16
58. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:44 + 16:00
59. Stašková Petra ZBM8255 SK Žabovřesky Brno 28:47 + 16:03
60. Zemanová Zdena nereg. 32:04 + 19:20
Matulová Lucie ADA8852 OOB Spartak Adamov DISK
Unčovská Martina GBM7160 DISK
Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno DISK
Petříková Anna DISK
Hudáková Michaela nereg. DISK
H
2.60 km, 60 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 12:49
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 13:40 + 0:51
3. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 14:01 + 1:12
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 14:14 + 1:25
5. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 14:20 + 1:31
6. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 14:24 + 1:35
7. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 14:26 + 1:37
8. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 14:41 + 1:52
9. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 14:42 + 1:53
10. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 14:51 + 2:02
11. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 14:56 + 2:07
12. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 14:58 + 2:09
13. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 15:01 + 2:12
13. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 15:01 + 2:12
15. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 15:03 + 2:14
16. Kinc Martin ZBM9905 SK Žabovřesky Brno 15:05 + 2:16
17. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 15:10 + 2:21
18. Zdeněk Mazal VBM8103 VSK Mendelu Brno 15:20 + 2:31
19. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 15:28 + 2:39
20. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 15:31 + 2:42
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 15:37 + 2:48
22. Ježek Jiří PHK8403 OK 99 Hradec Králové 15:43 + 2:54
23. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 15:52 + 3:03
24. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 15:56 + 3:07
25. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 15:58 + 3:09
26. Cintula Lukáš nereg. 16:08 + 3:19
27. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 16:09 + 3:20
28. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 16:18 + 3:29
29. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 16:21 + 3:32
30. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 16:33 + 3:44
30. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 16:33 + 3:44
32. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 16:36 + 3:47
33. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 16:47 + 3:58
34. Stehlík Ondřej nereg. 16:55 + 4:06
35. Vríčan Peter 17:10 + 4:21
36. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 17:17 + 4:28
37. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 17:30 + 4:41
38. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 17:34 + 4:45
39. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 17:35 + 4:46
40. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 17:46 + 4:57
41. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 17:47 + 4:58
42. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 17:58 + 5:09
43. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 18:18 + 5:29
44. Pauschek Karel 18:26 + 5:37
45. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 18:28 + 5:39
46. Ženka Ondřej 18:30 + 5:41
47. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 18:39 + 5:50
48. Kozubík Jiří nereg. 18:44 + 5:55
49. Kněžínek Karel nereg. 18:50 + 6:01
50. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 18:55 + 6:06
50. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 18:55 + 6:06
52. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 18:56 + 6:07
53. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 19:05 + 6:16
54. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 19:07 + 6:18
55. Hanžl Tomáš nereg. 19:22 + 6:33
56. Skoba Ondřej nereg. 19:33 + 6:44
57. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 19:56 + 7:07
58. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 20:09 + 7:20
59. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:16 + 7:27
60. Procházka Vojtěch nereg. 20:18 + 7:29
61. Coufal Svatos ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 20:34 + 7:45
62. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 20:37 + 7:48
63. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:39 + 7:50
64. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 20:46 + 7:57
65. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 21:14 + 8:25
66. Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno 21:20 + 8:31
67. Suk Pavel 21:24 + 8:35
68. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 21:38 + 8:49
69. Kraus Martin nereg. 21:48 + 8:59
70. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 22:09 + 9:20
71. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 22:40 + 9:51
72. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:44 + 9:55
73. Gregor Michal ZBM9906 SK Žabovřesky Brno 23:13 + 10:24
74. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 23:16 + 10:27
75. Novotný Petr nereg. 23:18 + 10:29
76. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 23:31 + 10:42
77. Šimeček Pavel 23:32 + 10:43
78. Unčovský Marek GBM7109 23:38 + 10:49
79. Šafek Jiří ZBM7606 SK Žabovřesky Brno 23:43 + 10:54
80. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 23:50 + 11:01
80. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 23:50 + 11:01
82. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 23:51 + 11:02
83. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 24:15 + 11:26
84. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:34 + 11:45
85. Sláma Jaroslav 24:36 + 11:47
86. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 11:49
87. Jiří Kozel nereg. 25:15 + 12:26
88. Bok Petr nereg. 25:47 + 12:58
89. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 25:50 + 13:01
90. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 26:21 + 13:32
91. Fráňa Pavel nereg. 28:03 + 15:14
92. Pavel Rotek ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 30:06 + 17:17
93. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 31:54 + 19:05
94. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:18 + 32:29
Manas Ondrej nereg. DISK
HDD
1.20 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 9:14
2. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 9:47 + 0:33
3. Kyjovský Jonáš 11:20 + 2:06
4. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 13:05 + 3:51
5. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 13:12 + 3:58
6. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 13:41 + 4:27
7. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 14:30 + 5:16
8. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 15:23 + 6:09
9. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 16:22 + 7:08
10. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Žabovřesky Brno 16:49 + 7:35
11. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Žabovřesky Brno 17:00 + 7:46
12. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 17:38 + 8:24
13. Mazálková Veronika nereg. 18:25 + 9:11
14. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 18:50 + 9:36
15. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Žabovřesky Brno 20:38 + 11:24
16. Marková Lucie nereg. 20:46 + 11:32
17. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 20:56 + 11:42
18. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 21:03 + 11:49
19. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 21:49 + 12:35
20. Mazálková Anežka nereg. 22:14 + 13:00
21. Barnatová Táňa ZBM0959 SK Žabovřesky Brno 22:16 + 13:02
22. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 23:24 + 14:10
23. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 24:43 + 15:29
24. Dvořák Jakub nereg. 25:29 + 16:15
25. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 26:01 + 16:47
26. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 26:24 + 17:10
27. Burdilák Robin nereg. 27:36 + 18:22
28. Stehlík Šimon nereg. 29:42 + 20:28
29. Stehlík Jakub nereg. 30:17 + 21:03
30. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 30:55 + 21:41
31. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 31:04 + 21:50
32. Kheil Ondřej PBM1500 TJ Spartak 1. Brněnská 40:10 + 30:56
Kozel Kryštof nereg. DISK
ZV
2.00 km, 36 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 11:20
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 11:21 + 0:01
3. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 12:06 + 0:46
4. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 12:37 + 1:17
5. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 12:40 + 1:20
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 12:50 + 1:30
7. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 13:14 + 1:54
7. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 13:14 + 1:54
9. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 13:39 + 2:19
10. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 13:41 + 2:21
11. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 14:00 + 2:40
12. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 14:16 + 2:56
12. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 14:16 + 2:56
14. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 14:38 + 3:18
15. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 14:48 + 3:28
16. Mazálková Libuše ZBM0655 SK Žabovřesky Brno 15:27 + 4:07
17. Ježková Ivana ZMB0650 15:37 + 4:17
18. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 15:46 + 4:26
19. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 16:10 + 4:50
20. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 16:32 + 5:12
21. Unčovský Jakub GBM0418 16:58 + 5:38
22. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 17:07 + 5:47
23. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 17:15 + 5:55
24. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 17:29 + 6:09
25. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 17:54 + 6:34
26. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno 18:24 + 7:04
27. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 18:58 + 7:38
28. Cidlík Zdeněk nereg. 19:05 + 7:45
29. Buráň Zdeněk nereg. 19:11 + 7:51
30. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 19:12 + 7:52
31. Kos Jiří nereg. 19:16 + 7:56
32. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 19:36 + 8:16
33. Kyjovský Šimon 19:42 + 8:22
33. Šimek Petr nereg. 19:42 + 8:22
35. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 8:48
36. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 20:15 + 8:55
37. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 20:33 + 9:13
38. Toufar Jiří nereg. 20:36 + 9:16
38. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 20:36 + 9:16
40. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:17 + 9:57
41. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 10:08
42. Veronika Rotkova ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 21:45 + 10:25
43. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 22:52 + 11:32
44. Ondrouch Martin ADA0502 OOB Spartak Adamov 23:17 + 11:57
45. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 23:32 + 12:12
46. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:52 + 12:32
47. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:54 + 13:34
48. Janíková Anna UBM0855 MENISKOS Brno 25:37 + 14:17
49. Hrůza Vladimír nereg. 25:38 + 14:18
50. Vřešťál Jan 26:20 + 15:00
51. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 34:36 + 23:16
Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno DISK