Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Finstrle Luděk
Hlavní rozhodčí:
Zelený Pavel - R3
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R3, Křístková Veronika
Protokol:
Závod proběhl v pořádku a bez protestů.
H21C
5.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 38:46 8064
2. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 40:37 + 1:51 7709
3. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 41:44 + 2:58 7494
4. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 3:45 7344
5. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 42:50 + 4:04 7283
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:57 + 4:11 7261
7. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 43:21 + 4:35 7184
8. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 43:34 + 4:48 7142
9. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 45:42 + 6:56 6732
9. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 45:42 + 6:56 6732
11. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:48 + 7:02 6713
12. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 46:02 + 7:16 6668
13. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 46:31 + 7:45 6575
14. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 47:34 + 8:48 6374
15. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 47:48 + 9:02 6329
16. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 49:30 + 10:44 6002
17. Stulík Jakub 0260001 Nereg. 49:39 + 10:53
18. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 51:08 + 12:22 5689
19. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 51:16 + 12:30 5663
20. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 52:40 + 13:54 5394
21. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:53 + 15:07 5160
22. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 54:21 + 15:35 5071
23. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 57:15 + 18:29 4513
24. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 62:16 + 23:30 3550
25. Pouzar Tomáš 0380001 Papuchálci 63:56 + 25:10
26. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 64:36 + 25:50 3101
27. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 69:10 + 30:24 2224
28. Václavek Lukáš 0180002 Tišnov 69:52 + 31:06
29. Lachendro Jan SKM8700 KOB Směr Kroměříž 78:46 + 40:00 380
30. Sychra Marek 0300001 TJ Papuchálci Brno 78:50 + 40:04
31. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 80:15 + 41:29 95
32. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 80:39 + 41:53 18
33. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 91:43 + 52:57 0
Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering DISK 0