Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21C

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Křižánky, Hostinec za Řekou
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Čtyři Palice 1:15000 a Plaňkovka 1:10000, stav 5/2019
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
JURY:
Rosecká Alena, Beneš Jan, Chromý Adam
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí při teplotě 21°C. Žádný protest nebyl podán. Cílem prošlo 618 závodníků. Nikdo nebyl zraněn. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
H21C
12.10 km, 345 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8368
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 68:28 9082
2. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 73:31 + 5:03 8493
3. Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 77:28 + 9:00 8032
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 77:59 + 9:31 7972
5. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 79:33 + 11:05 7789
6. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 80:00 + 11:32 7736
7. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 84:48 + 16:20 7176
8. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 85:09 + 16:41 7135
9. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 85:13 + 16:45 7128
10. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 85:50 + 17:22 7056
11. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 87:21 + 18:53 6879
12. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 88:14 + 19:46 6776
13. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 90:00 + 21:32 6569
14. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 90:24 + 21:56 6523
15. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 90:42 + 22:14 6488
16. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 90:56 + 22:28 6461
17. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 91:02 + 22:34 6449
18. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 92:20 + 23:52 6297
19. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 94:23 + 25:55 6058
20. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 95:17 + 26:49 5953
21. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 96:15 + 27:47 5840
22. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 98:52 + 30:24 5535
23. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 99:11 + 30:43 5498
24. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 104:43 + 36:15 4852
25. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 105:45 + 37:17 4732
26. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 105:55 + 37:27 4712
27. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 111:02 + 42:34 4115
28. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 112:56 + 44:28 3893
29. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 113:31 + 45:03 3825
30. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 119:40 + 51:12 3108
31. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 120:05 + 51:37 3059
32. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 122:02 + 53:34 2832
33. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 125:30 + 57:02 2427
34. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 126:43 + 58:15 2285
35. Vostrejš Pavel 0130001 OPLÁ 132:26 + 63:58
36. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 134:38 + 66:10
37. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 158:00 + 89:32 0
38. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 158:41 + 90:13 0
39. Kůra Josef ZBM8722 C SK Žabovřesky Brno 159:39 + 91:11
40. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 175:46 + 107:18 0
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DISK 0
Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0