Class: H45
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 30:22 | ||
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 30:41 | + 0:19 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 31:59 | + 1:37 | |
4. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 32:03 | + 1:41 | |
5. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:07 | + 4:45 | |
6. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 35:09 | + 4:47 | |
7. | Galík Pavel | VBM6106 | VSK Mendelu Brno | 35:25 | + 5:03 | |
8. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 36:12 | + 5:50 | |
9. | Martínek Jan | ADA7201 | OOB Spartak Adamov | 36:40 | + 6:18 | |
10. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 37:11 | + 6:49 | |
11. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 37:18 | + 6:56 | |
12. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 39:31 | + 9:09 | |
13. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 41:35 | + 11:13 | |
14. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 41:49 | + 11:27 | |
15. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 42:03 | + 11:41 | |
16. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 42:08 | + 11:46 | |
17. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:17 | + 11:55 | |
18. | Mikoška Eman | STE7103 | SK SKI-OB Šternberk | 42:41 | + 12:19 | |
19. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | SOB Olomouc | 43:29 | + 13:07 | |
20. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 43:53 | + 13:31 | |
21. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:48 | + 14:26 | |
22. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:13 | + 14:51 | |
23. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 45:58 | + 15:36 | |
24. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:02 | + 15:40 | |
25. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:39 | + 16:17 | |
26. | Trš Lubomír | PBM7302 | TJ Spartak 1. Brněnská | 49:13 | + 18:51 | |
27. | Šneider Miroslav | ASU7101 | Magnus Orienteering | 49:15 | + 18:53 | |
28. | Kruml Tomáš | 0120004 | Nezabloudíme | 50:53 | + 20:31 | |
29. | Mynář Martin | ZBM7403 | SK Žabovřesky Brno | 50:55 | + 20:33 | |
30. | Fuchs Jan | TBM7101 | KOS TJ Tesla Brno | 51:10 | + 20:48 | |
31. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 51:50 | + 21:28 | |
32. | Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | 52:42 | + 22:20 | |
33. | Šácha Tomáš | 0400001 | - | 52:43 | + 22:21 | |
33. | Tužil Petr | 0300001 | Tužilovi | 52:43 | + 22:21 | |
35. | Urbánek Petr | ZBM7303 | SK Žabovřesky Brno | 55:02 | + 24:40 | |
36. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | SOB Olomouc | 56:51 | + 26:29 | |
37. | Tasler David | ABM7105 | KOB ALFA Brno | 59:24 | + 29:02 | |
38. | Koch Petr | TBM7209 | KOS TJ Tesla Brno | 61:54 | + 31:32 | |
Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | DISK |