Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Zháňal Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R1
Stavitel tratí:
Koporová Petra - R3, Hájek Daniel
Protokol:
Dnešní závod JML proběhl za sychravě podzimního počasí při 15°C bez technický problémů, nikdo nebyl zraněn, protest nebyl podán a jury se nemusela sejít. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.

H21C 5.30 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7726

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 30:30 7919
2. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 31:36 + 1:06 7647
3. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 1:14 7614
4. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 2:46 7235
5. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 33:23 + 2:53 7206
6. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 34:05 + 3:35 7033
7. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 4:45 6745
8. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 35:26 + 4:56 6700
9. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 35:30 + 5:00 6683
10. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:37 + 5:07 6655
11. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 36:51 + 6:21 6350
12. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 37:02 + 6:32 6305
13. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 37:58 + 7:28 6074
14. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 7:39 6029
15. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 38:28 + 7:58 5951
16. Schmid Vladimír ADA8701 OOB Spartak Adamov 41:20 + 10:50 5242
17. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 41:22 + 10:52 5234
18. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 41:40 + 11:10 5160
19. Stehlik Ondřej 0190001 S-team 42:58 + 12:28
20. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 13:23 4613
21. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 46:19 + 15:49 4011
22. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 47:02 + 16:32 3834
23. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 50:20 + 19:50 3019
24. Jurga Václav 0180001 Krutě Kruté Krůty 55:30 + 25:00
25. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 56:59 + 26:29 1376
26. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 65:13 + 34:43 0
27. Srba Matěj UBM9602 MENISKOS Brno 74:37 + 44:07 0
28. Kůra Josef ZBM8722 SK Žabovřesky Brno 75:32 + 45:02 0
29. Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno 97:44 + 67:14 0
30. Kučo Stanislav 0310001 FR.EN.ethic 104:48 + 74:18