Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Dobrá Voda u Č.Budějovic
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
Mapa:
Mariánský pramen, měřítko 1:5000, ekv. 2m, stav jaro 2019
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Hulec Filip - R3
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2
JURY:
Hudečková Helena, Šafařík Ivo, Vlášek Jakub
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P    
D10
1.30 km, 44 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 24:27
2. Legátová Alice VTA0952 C SC vebr-sport 26:28 + 2:01
3. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 30:01 + 5:34
4. Jarošová Linda VCB0950 C OB České Budějovice 31:04 + 6:37
5. Pobudová Marie SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec 34:12 + 9:45
6. Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 51:57 + 27:30
Fialová Markéta KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
D12
1.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 13:48
2. Kopencová Anna SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec 14:26 + 0:38
3. Komárková Zbyňka SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec 14:35 + 0:47
4. Zemanová Barbora KRE0750 C OOB TJ Sokol Křemže 16:14 + 2:26
5. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 18:25 + 4:37
6. Maršíková Lucie KRE0850 C OOB TJ Sokol Křemže 23:05 + 9:17
7. Niesytová Nikola VTA0854 C SC vebr-sport 32:09 + 18:21
D14
1.50 km, 66 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 12:29
2. Pekařová Nela VTA0552 B SC vebr-sport 14:00 + 1:31
3. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 14:55 + 2:26
4. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 14:58 + 2:29
5. Krejčová Petra VTA0658 C SC vebr-sport 16:46 + 4:17
6. Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 18:24 + 5:55
7. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 25:14 + 12:45
8. Pazderníková Petra OPI0651 B Orientační sporty Písek 26:18 + 13:49
9. Kůrková Kateřina VTA0657 C SC vebr-sport 30:06 + 17:37
D16
1.60 km, 66 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 13:57
2. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 15:31 + 1:34
3. Pazderníková Jana OPI0452 C Orientační sporty Písek 15:50 + 1:53
4. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 17:41 + 3:44
5. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 18:33 + 4:36
6. Votíková Tereza VCB0454 C OB České Budějovice 19:07 + 5:10
7. Ševčíková Eliška PCB0451 C SKP České Budějovice 20:07 + 6:10
8. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 22:05 + 8:08
9. Procházková Dana VCB0362 C OB České Budějovice 22:09 + 8:12
D18
1.60 km, 76 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 14:46
2. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB Tretra Praha 15:14 + 0:28
3. Štráchalová Diana KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže 16:27 + 1:41
4. Svobodová Anna VTA0151 A SC vebr-sport 16:38 + 1:52
5. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 20:04 + 5:18
6. Ševčíková Kateřina PCB0151 C SKP České Budějovice 20:23 + 5:37
7. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 25:33 + 10:47
D20
1.80 km, 72 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 15:51
D21
1.80 km, 72 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5323
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 13:20 5494
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 13:23 + 0:03 5474
3. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 13:46 + 0:26 5320
4. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 15:24 + 2:04 4662
5. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:35 + 2:15 4589
6. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 16:02 + 2:42 4408
7. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 16:21 + 3:01 4280
8. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 16:37 + 3:17 4173
9. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 17:23 + 4:03 3864
10. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:34 + 5:14 3388
11. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 19:24 + 6:04 3053
12. Kršková Lenka VCB8851 C OB České Budějovice 22:10 + 8:50 1940
D35
1.60 km, 76 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:31
2. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 16:13 + 0:42
3. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 16:22 + 0:51
4. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 16:33 + 1:02
5. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 17:43 + 2:12
6. Kopecká Květa OPI8000 Orientační sporty Písek 18:36 + 3:05
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 18:48 + 3:17
8. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 20:10 + 4:39
9. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 20:36 + 5:05
10. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 22:28 + 6:57
11. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 22:48 + 7:17
12. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 26:06 + 10:35
13. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 29:22 + 13:51
D45
1.50 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 15:26
2. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 19:36 + 4:10
3. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 19:58 + 4:32
4. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 20:28 + 5:02
5. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 21:08 + 5:42
6. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 44:04 + 28:38
D55
1.40 km, 64 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 25:04
2. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 36:30 + 11:26
D75
1.20 km, 36 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 33:27
H10
1.30 km, 44 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 13:41
2. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 16:45 + 3:04
3. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 17:12 + 3:31
4. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 18:30 + 4:49
5. Hojdar Jan VCB0908 C OB České Budějovice 19:15 + 5:34
6. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 25:57 + 12:16
7. Pekarovič Jakub VTA1001 C SC vebr-sport 27:52 + 14:11
8. Kozák Matěj VCB0920 C OB České Budějovice 28:50 + 15:09
9. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 34:08 + 20:27
H12
1.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 10:52
2. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 14:04 + 3:12
3. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 14:14 + 3:22
4. Svoboda Jan VTA0701 B SC vebr-sport 16:19 + 5:27
5. Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 16:45 + 5:53
6. Stráský Přemysl KRE0703 C OOB TJ Sokol Křemže 18:18 + 7:26
7. Homolka Adam KRE0700 C OOB TJ Sokol Křemže 20:10 + 9:18
8. Fiala Ondřej KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže 21:19 + 10:27
9. Pazderník Tomáš OPI0800 C Orientační sporty Písek 22:14 + 11:22
10. Jaroš Jáchym VCB0800 C OB České Budějovice 22:24 + 11:32
11. Padrta Ondřej KRE0705 C OOB TJ Sokol Křemže 23:20 + 12:28
12. Vačkář Štěpán KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže 28:53 + 18:01
13. Wallis Antonín KRE0704 C OOB TJ Sokol Křemže 35:24 + 24:32
14. Krákora Antonín VTA0803 C SC vebr-sport 40:06 + 29:14
Hojdar Jakub VCB0708 C OB České Budějovice DISK
Longauer Tomáš KRE0702 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
H14
1.50 km, 66 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 11:35
2. Mengler Vojtěch VTA0502 C SC vebr-sport 14:39 + 3:04
3. Sobotka Ivo OPI0600 C Orientační sporty Písek 15:08 + 3:33
4. Rašman Matyáš KRE0601 C OOB TJ Sokol Křemže 17:43 + 6:08
5. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 19:10 + 7:35
6. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 19:35 + 8:00
7. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 20:50 + 9:15
8. Novisedlák Patrik VTA0601 C SC vebr-sport 22:07 + 10:32
9. Hrdlička Šimon OPI0601 C Orientační sporty Písek 22:49 + 11:14
10. Novák Vítek KRE0600 C OOB TJ Sokol Křemže 23:39 + 12:04
11. Straka Denis VTA0501 C SC vebr-sport 23:45 + 12:10
12. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 24:16 + 12:41
Khýn Hubert VTA0603 C SC vebr-sport DISK
H16
1.80 km, 72 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 13:19
2. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 13:20 + 0:01
3. Velát Vojtěch OPI0400 C Orientační sporty Písek 14:03 + 0:44
4. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 16:02 + 2:43
5. Kozák Ondřej VCB0420 C OB České Budějovice 19:05 + 5:46
6. Novotný Jan VTA0301 C SC vebr-sport 19:35 + 6:16
H18
2.00 km, 84 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport 13:46
2. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 16:06 + 2:20
3. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 16:31 + 2:45
4. Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 16:37 + 2:51
H20
2.20 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gottfried Adam VCB0005 B OB České Budějovice 18:50
2. Vondruška Jan VTA0001 B SC vebr-sport 19:47 + 0:57
3. Bušík David KTA0002 C SK Kotnov Tábor 23:23 + 4:33
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 23:30 + 4:40
H21
2.20 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5769
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 14:22 6072
2. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 15:01 + 0:39 5814
3. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 15:08 + 0:46 5768
4. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 15:22 + 1:00 5675
5. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 15:46 + 1:24 5517
6. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 15:52 + 1:30 5477
7. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 16:06 + 1:44 5385
8. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 16:22 + 2:00 5279
9. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 16:29 + 2:07 5233
9. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 16:29 + 2:07 5233
11. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 17:10 + 2:48 4962
12. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 17:29 + 3:07 4836
13. Hošek Lubomír VCB6101 C OB České Budějovice 17:43 + 3:21 4744
14. Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 17:44 + 3:22 4737
15. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 17:47 + 3:25 4717
16. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 17:56 + 3:34 4658
17. Nosek Jakub SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec 18:00 + 3:38 4631
18. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 18:20 + 3:58 4499
19. Krška Vojtěch VCB8901 C OB České Budějovice 19:09 + 4:47 4175
20. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 19:47 + 5:25 3924
21. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 20:04 + 5:42 3812
22. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 21:38 + 7:16 3190
23. Kunc Petr MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 24:07 + 9:45 2205
24. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 39:35 + 25:13 0
Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
2.00 km, 66 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 15:15
2. Klimeš Petr DOB7733 C KOB Dobruška 15:18 + 0:03
3. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 16:32 + 1:17
4. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 17:15 + 2:00
5. Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 17:59 + 2:44
6. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 20:54 + 5:39
7. Martin Padrta KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže 20:57 + 5:42
Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice DISK
Hojdar Ivan VCB7508 C OB České Budějovice DISK
Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek DISK
H45
1.70 km, 68 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 13:53
2. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 15:07 + 1:14
3. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 16:05 + 2:12
4. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 16:13 + 2:20
5. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 16:22 + 2:29
6. Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 16:34 + 2:41
7. Pazderník Petr OPI7301 C Orientační sporty Písek 18:15 + 4:22
8. Homolka Zdeněk KRE OOB TJ Sokol Křemže 19:14 + 5:21
9. Rašman Robert KRE OOB TJ Sokol Křemže 19:34 + 5:41
10. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 20:03 + 6:10
11. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 20:49 + 6:56
H55
1.50 km, 72 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 14:10
2. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 20:06 + 5:56
3. Bušík Milan KTA6301 C SK Kotnov Tábor 22:06 + 7:56
Balek Zdeněk OPI6300 C Orientační sporty Písek DISK
H65
1.30 km, 68 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 24:05
H75
1.30 km, 54 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 23:57
HDR
1.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 20:00
1. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 20:00
1. Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 20:00
1. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 20:00
1. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 20:00
1. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 20:00
1. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 20:00
1. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 20:00
1. Pazderník Jan OPI Orientační sporty Písek 20:00
1. Srb Dominik KRE OOB TJ Sokol Křemže 20:00
1. Gotfried Štěpán VCB OB České Budějovice 20:00
1. Píša Matěj VCB OB České Budějovice 20:00
1. Kouba Jan VCB OB České Budějovice 20:00
1. Píša Jakub VCB OB České Budějovice 20:00
1. Kouba Jakub VCB OB České Budějovice 20:00
1. Nováčková Eliška VCB OB České Budějovice 20:00
1. Veselý Mikuláš xxx 20:00
1. Procházková Veronika VCB1262 C OB České Budějovice 20:00
1. Strachota Vojtěch xxx 20:00
1. Soukupová Anna xxx 20:00
P
1.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 20:00
1. Kořínková Martina PCB8650 C SKP České Budějovice 20:00
1. Pluháčková Běla xxx 20:00
1. Němcová Monika xxx 20:00
1. Havlová Adéla xxx 20:00
1. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 20:00
1. Studničná Jaroslava xxx 20:00