Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Frymburk
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Marta
Ředitel závodu:
Teringlová Martina
Hlavní rozhodčí:
Hejzlar Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
JURY:
Blabla Zdeněk, Chum Jaroslav, Arnošt Kamil
Protokol:
Závod proběhl bez potíží. Bylo ošetřeno jedno drobné poranění. Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
1.80 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 40:34
Jarošová Linda VCB OB České Budějovice DISK
D12
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 20:05
2. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 25:09 + 5:04
3. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 31:15 + 11:10
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 52:15 + 32:10
5. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 60:17 + 40:12
D14
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 23:16
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 25:52 + 2:36
3. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 31:53 + 8:37
4. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 33:05 + 9:49
5. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 48:59 + 25:43
6. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 56:56 + 33:40
Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice DISK
D16
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 27:52
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 29:56 + 2:04
3. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 33:02 + 5:10
4. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 34:58 + 7:06
5. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 38:31 + 10:39
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 38:45 + 10:53
7. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 41:10 + 13:18
8. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 45:12 + 17:20
9. Fistrová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 48:36 + 20:44
10. Javorská Rozvita 0070003 60:44 + 32:52
D18
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 26:36
2. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 37:10 + 10:34
3. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 58:11 + 31:35
D20
3.40 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 51:39
D21
3.40 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 40:55
2. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 42:45 + 1:50
3. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 43:43 + 2:48
4. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 45:48 + 4:53
5. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 61:24 + 20:29
D35
3.20 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 29:41
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 32:01 + 2:20
3. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 33:56 + 4:15
4. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 33:58 + 4:17
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 34:22 + 4:41
6. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 37:35 + 7:54
7. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 43:58 + 14:17
8. Zámečníková Jitka 0010001 50:12 + 20:31
9. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 50:32 + 20:51
10. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 51:10 + 21:29
11. Hrodková Markéta 0030001 58:34 + 28:53
12. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 85:17 + 55:36
Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice DISK
D45
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 30:24
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 32:27 + 2:03
3. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 42:29 + 12:05
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 44:32 + 14:08
5. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 48:54 + 18:30
6. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 52:15 + 21:51
7. Eschlböck Gudrun 0040001 52:25 + 22:01
8. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 53:47 + 23:23
9. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 56:07 + 25:43
10. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 88:26 + 58:02
D55
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 54:28
2. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 69:24 + 14:56
D65
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 58:15
D75
1.50 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 63:17
DF
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 22:31
2. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 31:57 + 9:26
H10
1.80 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 16:40
2. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 22:50 + 6:10
3. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 28:47 + 12:07
4. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 45:25 + 28:45
Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice DISK
H12
2.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 24:46
2. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 26:54 + 2:08
3. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 27:06 + 2:20
4. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 31:19 + 6:33
5. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 46:12 + 21:26
6. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 51:02 + 26:16
7. Wallis Antonín KRE0704 OOB TJ Sokol Křemže 51:25 + 26:39
8. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 53:09 + 28:23
9. Petrášek Martin 0070001 53:54 + 29:08
10. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 75:50 + 51:04
11. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 101:46 + 77:00
Wierer Jan STA0701 OK Střelka DISK
H14
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 52:35
2. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 68:51 + 16:16
3. Rašman Matyáš KRE0601 OOB TJ Sokol Křemže 104:19 + 51:44
Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice DISK
Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek DISK
Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport DISK
H16
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 30:56
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 31:29 + 0:33
3. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 35:27 + 4:31
4. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 35:51 + 4:55
5. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 49:31 + 18:35
H18
3.40 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 43:53
H21
4.40 km, 175 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4715
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 37:46 4963
2. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 40:12 + 2:26 4675
3. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 41:37 + 3:51 4507
4. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 42:02 + 4:16 4458
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 43:51 + 6:05 4243
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 47:26 + 9:40 3819
7. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 49:28 + 11:42 3579
8. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 51:52 + 14:06 3295
9. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 60:35 + 22:49 2264
10. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 67:16 + 29:30 1473
11. Kolařík Petr 0090001 67:47 + 30:01
H35
3.70 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 38:40
2. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 51:28 + 12:48
3. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 51:34 + 12:54
4. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 53:57 + 15:17
5. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 55:54 + 17:14
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 57:37 + 18:57
H45
3.20 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 29:47
2. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 31:59 + 2:12
3. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 32:00 + 2:13
4. Eschlböck Rainer 0040002 33:04 + 3:17
5. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 41:54 + 12:07
6. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 44:07 + 14:20
7. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 44:30 + 14:43
8. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 46:10 + 16:23
9. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 47:10 + 17:23
10. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 47:45 + 17:58
11. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 49:47 + 20:00
Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H55
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 29:46
2. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 30:06 + 0:20
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 36:31 + 6:45
4. Mair Alois 0040003 37:49 + 8:03
5. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 39:45 + 9:59
6. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 40:38 + 10:52
7. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 41:23 + 11:37
8. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:43 + 11:57
9. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 41:46 + 12:00
10. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 45:38 + 15:52
H65
2.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 40:34
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:25 + 0:51
3. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 42:26 + 1:52
4. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 46:27 + 5:53
5. Novák Pavel ACB4801 ABK České Budějovice - Šumava 76:59 + 36:25
Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory DISK
H75
2.30 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 45:58
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 67:23 + 21:25
HDR
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Padrtová Simona KRE1051 OOB TJ Sokol Křemže 26:04
2. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 27:28 + 1:24
3. Blažek Vojtěch OPI1300 Orientační sporty Písek 28:03 + 1:59
4. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 30:17 + 4:13
5. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 32:56 + 6:52
6. Šedivý Martin VCB1201 OB České Budějovice 34:00 + 7:56
7. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 34:53 + 8:49
8. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 36:53 + 10:49
9. Šedivý Hynek VCB OB České Budějovice 62:16 + 36:12
10. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 68:28 + 42:24
11. Vít Christian SPC1705 SPORTICUS team 70:18 + 44:14
HF
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 16:48
2. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 20:50 + 4:02
3. Petrášek Michal 0070002 22:03 + 5:15
4. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 23:42 + 6:54
5. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 25:01 + 8:13
6. Wierer Antonín STA1002 OK Střelka 25:43 + 8:55
7. Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team 29:19 + 12:31
8. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 34:35 + 17:47
Vakant DISK
P
2.40 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 26:33
2. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 35:37 + 9:04
3. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 37:08 + 10:35
4. Haislová Radka 0020001 44:34 + 18:01
5. Eschlbóck Jakob 004 49:25 + 22:52
6. Martin Padrta KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 54:50 + 28:17
7. Kopenec Milan SJH SJH Jindřichův Hradec 59:19 + 32:46
8. Švec Jiří PDY Běhej Poděbrady 59:40 + 33:07
9. Vostrovská Amia MLA MLOK Mariánské Lázně 63:50 + 37:17
10. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 66:03 + 39:30
11. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 86:06 + 59:33
Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory DISK