Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Kukle u Tálína, Písek
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Ostrý Vrch, Jaro 2019,ekv. 5m
Ředitel závodu:
Sobotka Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Peřina Jan - R3
Stavitel tratí:
Bečvář Petr - R3, Hartvich Otto - R3
JURY:
Pelc Václav, Nováková Alena, Teringlová Martina
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí. Během závodu nebyl nikdo zraněn, nebyly podány žádné protesty.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 20:17
2. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 29:11 + 8:54
3. Rybáková Ella VTA0951 SC vebr-sport 31:32 + 11:15
4. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 32:25 + 12:08
5. Kopecká Zuzana OPI1050 Orientační sporty Písek 35:39 + 15:22
6. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 35:44 + 15:27
7. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 38:50 + 18:33
D12
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 22:11
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 27:14 + 5:03
3. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 31:44 + 9:33
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 37:07 + 14:56
5. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 41:04 + 18:53
6. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 43:22 + 21:11
7. Pokorná Bára VTA0752 SC vebr-sport 49:18 + 27:07
8. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 50:52 + 28:41
9. Niesytová Nikola VTA0854 SC vebr-sport 55:18 + 33:07
10. Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže 59:50 + 37:39
Matějková Soňa PGP0754 SK Praga DISK
Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha DNS
D14
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 25:07
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 34:57 + 9:50
3. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 44:16 + 19:09
4. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 48:14 + 23:07
5. Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport 78:04 + 52:57
Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16
3.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 38:25
2. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 42:00 + 3:35
3. Šafaříková Lucie 672 Orientační sporty Písek 42:03 + 3:38
4. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 48:02 + 9:37
5. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 48:36 + 10:11
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 57:07 + 18:42
7. Amia Vostrovská NNN001 Neregistrovaní 60:02 + 21:37
8. Rozvita Jarovská NNN002 Neregistrovaní 61:06 + 22:41
D18
4.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 44:57
2. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 47:57 + 3:00
3. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 55:20 + 10:23
4. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 62:21 + 17:24
Heczková Rachel OPI0154 Orientační sporty Písek DISK
D20
5.50 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 65:36
2. Račanová Jana OPI0054 Orientační sporty Písek 78:34 + 12:58
Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport DISK
Chmelíková Bára OPI0053 Orientační sporty Písek DISK
D21K
3.70 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 52:13
2. Bečvářová Ladislava 40001 OPI 76:59 + 24:46
D21L
5.90 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5257
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 51:19 5464
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 51:56 + 0:37 5401
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 53:42 + 2:23 5220
4. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 56:33 + 5:14 4928
5. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 57:59 + 6:40 4781
6. Staňková Tereza VCB8859 OB České Budějovice 59:58 + 8:39 4578
7. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 61:11 + 9:52 4453
8. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 71:54 + 20:35 3355
9. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 83:37 + 32:18 2154
D35
5.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 55:04
2. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 58:35 + 3:31
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 63:30 + 8:26
4. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 64:41 + 9:37
5. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 67:00 + 11:56
6. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 68:32 + 13:28
7. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 82:08 + 27:04
8. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 82:25 + 27:21
9. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 82:52 + 27:48
10. Gregorová Lenka 30002 SOS Jindřichův Hradec 95:56 + 40:52
11. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 97:12 + 42:08
12. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 111:44 + 56:40
Nováková Jana 20001 MC Cirkus Čakovice DNS
Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha DNS
D45
5.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 53:29
2. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 60:50 + 7:21
3. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 67:48 + 14:19
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 69:01 + 15:32
5. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 70:46 + 17:17
6. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 72:28 + 18:59
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 73:09 + 19:40
8. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 92:02 + 38:33
9. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 113:56 + 60:27
Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov DISK
D55
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 46:11
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 61:06 + 14:55
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 70:43 + 24:32
4. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 75:26 + 29:15
5. Jana Ledvinová Žádný oddíl 83:23 + 37:12
6. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 88:51 + 42:40
D65
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 74:27
D75
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 60:46
Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor DISK
DF
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 34:36
2. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 47:15 + 12:39
H10
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch 30003 SOS Jindřichův Hradec 16:03
2. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 23:41 + 7:38
3. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 24:22 + 8:19
4. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 68:19 + 52:16
Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice DISK
Hojdar Jan VCB0908 OB České Budějovice DNS
H12
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 23:27
2. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 25:08 + 1:41
3. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 31:08 + 7:41
4. Blažek Cyril 30004 SOS Jindřichův Hradec 32:14 + 8:47
5. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 37:49 + 14:22
6. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 37:59 + 14:32
7. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 52:59 + 29:32
8. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 57:50 + 34:23
9. Wallis Antonín KRE0704 OOB TJ Sokol Křemže 61:12 + 37:45
10. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 79:15 + 55:48
11. Tomáš Hojdekr Žádný oddíl 131:07 + 107:40
Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport DNS
H14
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 35:52
2. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 45:33 + 9:41
3. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 46:02 + 10:10
4. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 50:09 + 14:17
5. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 51:43 + 15:51
6. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 58:38 + 22:46
7. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 59:09 + 23:17
8. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 62:55 + 27:03
9. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 113:41 + 77:49
Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Hála Václav Žádný oddíl DISK
H16
6.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhý Matěj VTA0302 SC vebr-sport 63:37
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 66:12 + 2:35
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 72:13 + 8:36
4. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 82:22 + 18:45
5. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 88:52 + 25:15
6. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 120:03 + 56:26
7. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 136:37 + 73:00
Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice DNS
H18
6.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 74:53
2. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 75:17 + 0:24
3. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 98:45 + 23:52
4. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 145:37 + 70:44
Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek DNS
H20
8.40 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 117:23
H21K
5.70 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 54:28
2. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 72:14 + 17:46
3. Kolařík Petr 90001 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 84:21 + 29:53
4. Kouba Pavel 80001 PeaceEgg 84:27 + 29:59
Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně DISK
H21L
10.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 68:22 7868
2. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 79:38 + 11:16 6865
3. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 87:04 + 18:42 6203
4. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 87:06 + 18:44 6200
5. Rožek David RIC7403 OB Říčany 88:09 + 19:47 6106
6. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 93:15 + 24:53 5652
7. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 97:05 + 28:43 5311
8. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 97:39 + 29:17 5260
9. Blažek Zdeněk 30001 SOS Jindřichův Hradec 103:53 + 35:31
10. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 105:19 + 36:57 4577
11. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 106:22 + 38:00 4484
12. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 108:21 + 39:59 4307
13. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 110:18 + 41:56 4134
14. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 112:13 + 43:51 3963
15. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 112:22 + 44:00 3949
16. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 113:11 + 44:49 3877
17. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 127:06 + 58:44 2637
H35
8.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějka Hynek TAP7610 KOB Tretra Praha 76:51
2. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 80:52 + 4:01
3. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 81:43 + 4:52
4. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 83:16 + 6:25
5. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 87:38 + 10:47
6. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 88:57 + 12:06
7. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 89:50 + 12:59
8. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 95:57 + 19:06
9. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 106:36 + 29:45
10. Adam Roman 10001 Bechyně 110:59 + 34:08
Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory DNS
Novák Pavel 20002 MC Cirkus Čakovice DNS
H45
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 64:07
2. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 65:09 + 1:02
3. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 86:08 + 22:01
4. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 98:59 + 34:52
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DISK
Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory DISK
H55
5.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 54:29
2. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 54:56 + 0:27
3. Hones Sepp HSV Ried 60:38 + 6:09
4. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 63:50 + 9:21
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 69:52 + 15:23
6. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 72:27 + 17:58
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 72:53 + 18:24
8. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 75:52 + 21:23
9. Tomáš Ledvina Žádný oddíl 75:56 + 21:27
10. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 78:23 + 23:54
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Dvořák Petr 50001 Vila Rusalka DNS
H65
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 36:55
2. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 39:51 + 2:56
3. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 46:28 + 9:33
4. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 57:43 + 20:48
5. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 61:40 + 24:45
6. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 63:26 + 26:31
7. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 64:13 + 27:18
8. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 70:35 + 33:40
9. Přikryl - STARTOVNÉ NEZAPLACENO! Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 81:17 + 44:22
10. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 86:34 + 49:39
11. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 163:40 + 126:45
H75
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 54:56
2. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 76:56 + 22:00
Pich Josef CST4002 OB Strakonice DNS
HDR
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Jan OPI1301 Orientační sporty Písek 28:59
2. Komárková Ondřejka SJH1351 SJH Jindřichův Hradec 31:27 + 2:28
3. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 33:20 + 4:21
4. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 35:21 + 6:22
5. Kovaříček Filip KRE 35:46 + 6:47
6. Pokorný Vítek VTA1102 SC vebr-sport 36:16 + 7:17
7. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 38:19 + 9:20
8. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 41:51 + 12:52
9. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 43:03 + 14:04
10. Martin Šedivý VCB 64:54 + 35:55
11. Hynek Šedivý VCB 65:48 + 36:49
Novák Jakub a spol. 20003 MC Cirkus Čakovice DNS
HF
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 19:32
2. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 24:33 + 5:01
3. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 25:45 + 6:13
4. Novák Michal 28154 OOB TJ Sokol Křemže 34:58 + 15:26
5. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 37:39 + 18:07
Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec DNS
P
4.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvář Petr 35445 Orientační sporty Písek 51:11
2. Martin Padrta KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 53:44 + 2:33
3. Hrodková Markéta 60001 Písek 54:03 + 2:52
4. Jeníčková Kateřina CST 57:05 + 5:54
5. Brlicová Natalie 70001 nereg. 60:32 + 9:21
6. Alena Rucklová Žádný oddíl 61:14 + 10:03
7. Hojdar Ivan VCB7508 OB České Budějovice 68:14 + 17:03
8. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 69:54 + 18:43
9. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 83:42 + 32:31
10. Zdeněk Homolka KRE 84:27 + 33:16
11. František Kůrka Žádný oddíl 86:09 + 34:58
12. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 87:06 + 35:55
13. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 94:41 + 43:30
14. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 114:58 + 63:47
15. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 125:50 + 74:39
16. Simona Zichová Žádný oddíl 138:02 + 86:51
17. Lucie Marchand Žádný oddíl 138:05 + 86:54
18. Ivana Jordáková Žádný oddíl 151:15 + 100:04
19. Martin Matějka Žádný oddíl 161:24 + 110:13
20. Hedvika Kuchařová Žádný oddíl 161:37 + 110:26
Nouzová Alena SJH7151 SJH Jindřichův Hradec DISK