Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35L

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Travčice
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Travčický les
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Duda Miroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
H35L
10.90 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 68:54
2. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 70:16 + 1:22
3. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 71:19 + 2:25
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 72:52 + 3:58
5. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 73:22 + 4:28
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 75:53 + 6:59
7. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 76:51 + 7:57
8. Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 77:00 + 8:06
9. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 77:30 + 8:36
10. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 78:01 + 9:07
11. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 80:26 + 11:32
12. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 81:44 + 12:50
13. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 82:13 + 13:19
14. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 82:54 + 14:00
15. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 82:56 + 14:02
16. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 84:30 + 15:36
17. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 85:25 + 16:31
18. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 86:14 + 17:20
19. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 86:42 + 17:48
20. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 86:43 + 17:49
21. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 89:18 + 20:24
22. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 92:24 + 23:30
23. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 92:56 + 24:02
24. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 94:14 + 25:20
25. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 94:40 + 25:46
26. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 95:18 + 26:24
27. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 95:33 + 26:39
28. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 96:12 + 27:18
29. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 97:01 + 28:07
30. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 97:38 + 28:44
31. Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 100:33 + 31:39
32. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 106:40 + 37:46
33. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 106:53 + 37:59
34. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 115:17 + 46:23
35. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 127:27 + 58:33
36. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 139:23 + 70:29
37. Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 165:45 + 96:51