Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45L

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Travčice
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Travčický les
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Duda Miroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
H45L
9.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 57:37
2. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 63:49 + 6:12
3. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 63:57 + 6:20
4. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 64:01 + 6:24
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 65:01 + 7:24
6. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 65:58 + 8:21
7. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 66:03 + 8:26
8. Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 67:21 + 9:44
9. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 67:45 + 10:08
10. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 67:48 + 10:11
11. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 68:14 + 10:37
12. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 69:05 + 11:28
13. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 69:27 + 11:50
14. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 70:11 + 12:34
15. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 70:12 + 12:35
16. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 72:37 + 15:00
17. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 72:55 + 15:18
18. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 73:32 + 15:55
19. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:13 + 16:36
20. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:29 + 16:52
21. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 75:16 + 17:39
22. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 75:58 + 18:21
23. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 76:25 + 18:48
24. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 77:22 + 19:45
25. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 77:34 + 19:57
26. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:14 + 22:37
27. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 81:26 + 23:49
28. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:37 + 25:00
29. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 82:51 + 25:14
30. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 83:22 + 25:45
31. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 83:38 + 26:01
32. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 84:06 + 26:29
33. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 84:21 + 26:44
34. Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 85:00 + 27:23
35. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 85:20 + 27:43
36. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 85:52 + 28:15
37. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 89:32 + 31:55
38. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 89:43 + 32:06
39. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 90:55 + 33:18
40. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 91:08 + 33:31
41. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:18 + 33:41
42. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 92:01 + 34:24
43. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 94:43 + 37:06
44. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:48 + 37:11
45. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:28 + 37:51
46. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 96:19 + 38:42
47. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 101:37 + 44:00
48. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 102:01 + 44:24
49. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 103:47 + 46:10
50. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:39 + 49:02
51. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 108:58 + 51:21
52. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 111:36 + 53:59
53. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 119:30 + 61:53
54. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 124:55 + 67:18
55. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 133:08 + 75:31
56. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:48 + 94:11
57. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 165:23 + 107:46