Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Kvílice
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Kejkol 2019 - Horka
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Opravené výsledky
D35
3.46 km, 76 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 27:34
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 27:38 + 0:04
3. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 27:56 + 0:22
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 28:04 + 0:30
5. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 28:05 + 0:31
6. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 29:26 + 1:52
7. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 29:32 + 1:58
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 29:34 + 2:00
9. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 29:59 + 2:25
10. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 30:22 + 2:48
11. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 30:38 + 3:04
12. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:03 + 3:29
13. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 31:06 + 3:32
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:49 + 4:15
15. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 32:01 + 4:27
16. Řepková Jana PGP7762 SK Praga 32:15 + 4:41
17. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 32:25 + 4:51
18. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 32:53 + 5:19
19. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 32:54 + 5:20
20. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 33:21 + 5:47
21. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 33:55 + 6:21
22. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 33:58 + 6:24
23. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 35:01 + 7:27
24. Geševa Radka LOU8150 SK Moravan Louňovice 35:17 + 7:43
25. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 35:18 + 7:44
26. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 35:19 + 7:45
27. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 35:34 + 8:00
28. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 36:22 + 8:48
29. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:38 + 9:04
30. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 36:57 + 9:23
31. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 37:13 + 9:39
32. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 37:32 + 9:58
33. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 37:33 + 9:59
34. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 37:35 + 10:01
35. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 37:50 + 10:16
36. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:59 + 10:25
37. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 39:17 + 11:43
38. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 39:37 + 12:03
39. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:44 + 13:10
40. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 41:05 + 13:31
41. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 42:16 + 14:42
42. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 43:09 + 15:35
43. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 43:30 + 15:56
44. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 43:46 + 16:12
45. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 43:47 + 16:13
46. Zábřeská Jitka LOU7950 SK Moravan Louňovice 44:10 + 16:36
47. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 44:33 + 16:59
48. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 45:45 + 18:11
49. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 19:33
50. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 47:31 + 19:57
51. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 48:09 + 20:35
52. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 49:33 + 21:59
53. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 49:39 + 22:05
54. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:57 + 22:23
55. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 50:10 + 22:36
56. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 50:46 + 23:12
57. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 51:40 + 24:06
58. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 53:26 + 25:52
59. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 53:38 + 26:04
60. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 53:54 + 26:20
61. Rybářová Lucie DKP7950 Oddíl OB Kotlářka 54:52 + 27:18
62. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 55:44 + 28:10
63. Medlínová Kateřina DKP7854 Oddíl OB Kotlářka 57:20 + 29:46
64. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 57:43 + 30:09
65. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 58:28 + 30:54
66. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 58:35 + 31:01
67. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 59:31 + 31:57
68. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:23 + 36:49
69. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 69:14 + 41:40
70. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 72:56 + 45:22
71. Paierová Iveta DKL7551 KOB Kladno 74:56 + 47:22
72. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 80:43 + 53:09
73. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 95:16 + 67:42