Event results: Oblastní žebříček

Date:
2019/03/31
Place:
Kvílice
Organiser:
SLA - SKOB Slaný
Used map:
Kejkol 2019 - Horka
Director:
Zemková Helena - R3
Referee:
Hrdličková Ludmila - R2
Course setter:
Hanák Jan - R2
Protocol:
Opravené výsledky
Classes:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
D10
2.39 km, 40 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:09
2. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:10 + 1:01
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 23:55 + 4:46
4. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:06 + 4:57
5. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 25:17 + 6:08
6. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 29:48 + 10:39
7. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 30:56 + 11:47
8. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 33:30 + 14:21
9. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 34:58 + 15:49
10. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 35:11 + 16:02
11. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 35:25 + 16:16
12. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 35:29 + 16:20
13. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 37:21 + 18:12
14. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 41:50 + 22:41
15. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 42:59 + 23:50
16. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 47:42 + 28:33
17. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 51:51 + 32:42
18. Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 70:47 + 51:38
19. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 77:56 + 58:47
20. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 80:12 + 61:03
21. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 86:01 + 66:52
Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice DISK
Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga DISK
D10F
2.12 km, 40 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 21:54
2. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 21:59 + 0:05
3. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 23:22 + 1:28
4. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 24:51 + 2:57
5. Slavíková Julie FSP1052 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:41 + 3:47
6. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:41 + 4:47
7. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 27:35 + 5:41
8. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 28:40 + 6:46
9. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:25 + 7:31
10. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 29:41 + 7:47
11. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 30:49 + 8:55
12. Kubásková Nikola FSP1055 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:08 + 9:14
13. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:07 + 10:13
14. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 33:24 + 11:30
15. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 33:38 + 11:44
16. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 33:56 + 12:02
17. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 16:53
18. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 39:44 + 17:50
19. Moravcová Anežka 0090001 Sukorady 41:49 + 19:55
20. Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka 43:26 + 21:32
21. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 46:01 + 24:07
22. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 50:56 + 29:02
23. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 59:52 + 37:58
Šeborová Barbora DKL1150 KOB Kladno DISK
D12
2.51 km, 44 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 18:03
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 19:40 + 1:37
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 19:58 + 1:55
4. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 20:32 + 2:29
5. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 20:34 + 2:31
6. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 3:44
7. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 22:03 + 4:00
8. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 22:30 + 4:27
9. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 22:35 + 4:32
10. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 23:32 + 5:29
11. Nováková Pavlína DKP0860 Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 6:34
12. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 24:55 + 6:52
13. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 25:09 + 7:06
14. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 25:43 + 7:40
15. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 25:53 + 7:50
16. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:18 + 8:15
17. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 27:36 + 9:33
18. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 27:47 + 9:44
19. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 27:59 + 9:56
20. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:10 + 10:07
21. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 28:16 + 10:13
22. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:31 + 10:28
23. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 29:07 + 11:04
24. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 29:34 + 11:31
25. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 30:22 + 12:19
26. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:36 + 12:33
27. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 30:47 + 12:44
28. Pilchová Sofie ODV0751 TJ Aero Odolena Voda 31:11 + 13:08
29. Nováková Zuzana ZVO0850 OB SK Zvole 31:35 + 13:32
30. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 36:44 + 18:41
31. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 38:23 + 20:20
32. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 20:24
33. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 42:14 + 24:11
34. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 43:56 + 25:53
35. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 45:38 + 27:35
36. Thirouard Madeleine RIC0851 OB Říčany 47:49 + 29:46
37. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 49:57 + 31:54
38. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 51:51 + 33:48
39. Syblíková Rozarie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 53:13 + 35:10
40. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 54:49 + 36:46
41. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 61:51 + 43:48
D14
3.33 km, 50 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 22:58
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 24:00 + 1:02
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 24:43 + 1:45
4. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 24:53 + 1:55
5. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 25:45 + 2:47
6. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 25:50 + 2:52
7. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 27:29 + 4:31
8. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 28:09 + 5:11
9. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 28:16 + 5:18
10. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 31:01 + 8:03
11. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 33:25 + 10:27
12. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 33:26 + 10:28
13. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 33:51 + 10:53
14. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 34:38 + 11:40
15. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 35:38 + 12:40
16. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 36:19 + 13:21
17. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 40:43 + 17:45
18. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 19:09
19. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 43:55 + 20:57
20. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 44:36 + 21:38
21. Heřmanová Aino DKP0659 Oddíl OB Kotlářka 45:57 + 22:59
22. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 46:37 + 23:39
23. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:43 + 24:45
24. Puchernová Barbora SCP0650 OK Sparta Praha 47:56 + 24:58
25. Paierová Jana DKL0653 KOB Kladno 48:27 + 25:29
26. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 50:03 + 27:05
27. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 52:19 + 29:21
28. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:39 + 30:41
29. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 53:47 + 30:49
30. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:18 + 32:20
31. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 57:57 + 34:59
32. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 59:57 + 36:59
33. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 62:01 + 39:03
34. Tereza Bestová 0210002 Běhám na vlastní triko 76:13 + 53:15
MS Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:06 + 17:08
D16
3.50 km, 68 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 23:32
2. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 27:08 + 3:36
3. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 28:26 + 4:54
4. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 29:21 + 5:49
5. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 30:10 + 6:38
6. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 30:14 + 6:42
7. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:01 + 7:29
8. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:13 + 7:41
9. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 31:48 + 8:16
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 32:14 + 8:42
11. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 32:28 + 8:56
12. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 34:26 + 10:54
13. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 34:43 + 11:11
13. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 34:43 + 11:11
15. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 34:54 + 11:22
16. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 36:49 + 13:17
17. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 38:20 + 14:48
18. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 39:52 + 16:20
19. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 40:37 + 17:05
20. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 40:52 + 17:20
21. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 42:04 + 18:32
22. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 43:06 + 19:34
23. Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole 47:09 + 23:37
24. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 50:10 + 26:38
25. Linhartová Anna TAP0450 KOB Tretra Praha 51:29 + 27:57
26. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 58:26 + 34:54
Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D18
3.94 km, 114 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 30:41
2. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 32:14 + 1:33
3. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 32:38 + 1:57
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 33:50 + 3:09
5. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 34:05 + 3:24
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 34:36 + 3:55
7. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 36:14 + 5:33
8. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 38:36 + 7:55
9. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 42:28 + 11:47
10. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:43 + 13:02
11. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 46:53 + 16:12
12. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 52:33 + 21:52
13. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 54:52 + 24:11
14. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 74:52 + 44:11
D21K
4.06 km, 108 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 1930
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 35:14
2. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 45:36 + 10:22 1987
3. Horová Klára PGP8455 SK Praga 47:36 + 12:22 1904
4. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 47:44 + 12:30 1899
5. Pavlů Kateřina 0250001 Šutri 48:06 + 12:52
6. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 48:46 + 13:32 1857
7. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 54:16 + 19:02
8. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 56:47 + 21:33 1527
9. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 60:25 + 25:11 1378
10. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 64:13 + 28:59 1222
11. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 70:49 + 35:35 951
12. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:10 + 43:56 608
13. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 84:48 + 49:34 376
D21L
4.91 km, 124 m, 17 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7809
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 32:00 8109
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 32:11 + 0:11 8066
3. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 35:39 + 3:39 7252
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 37:40 + 5:40 6779
5. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 37:43 + 5:43 6767
6. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 38:05 + 6:05 6681
7. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 38:39 + 6:39 6548
8. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 39:06 + 7:06 6443
9. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 39:37 + 7:37 6322
10. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 40:44 + 8:44 6059
11. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 41:12 + 9:12 5950
12. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 41:33 + 9:33 5868
13. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 42:03 + 10:03 5751
14. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 42:27 + 10:27 5657
15. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 42:30 + 10:30 5645
16. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 43:55 + 11:55 5312
17. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 44:48 + 12:48 5105
18. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 44:52 + 12:52 5090
19. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 45:17 + 13:17 4992
20. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:13 + 14:13 4773
21. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:14 + 14:14 4769
22. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 46:30 + 14:30 4706
23. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 46:34 + 14:34 4691
24. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:10 + 15:10 4550
25. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:23 + 15:23 4499
26. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 47:46 + 15:46 4409
27. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 47:51 + 15:51 4389
28. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 48:25 + 16:25 4256
29. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:00 + 17:00 4120
30. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 49:25 + 17:25 4022
31. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 49:36 + 17:36 3979
32. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 51:29 + 19:29 3537
33. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 51:34 + 19:34 3517
34. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:36 + 20:36 3275
35. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 53:36 + 21:36 3040
36. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 58:51 + 26:51 1808
37. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:14 + 28:14 1484
38. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 66:22 + 34:22 44
39. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 67:07 + 35:07 0
40. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 67:25 + 35:25 0
41. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:31 + 39:31 0
42. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 80:52 + 48:52 0
43. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 83:19 + 51:19 0
44. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 92:28 + 60:28 0
D35
3.46 km, 76 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 27:34
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 27:38 + 0:04
3. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 27:56 + 0:22
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 28:04 + 0:30
5. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 28:05 + 0:31
6. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 29:26 + 1:52
7. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 29:32 + 1:58
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 29:34 + 2:00
9. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 29:59 + 2:25
10. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 30:22 + 2:48
11. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 30:38 + 3:04
12. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:03 + 3:29
13. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 31:06 + 3:32
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:49 + 4:15
15. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 32:01 + 4:27
16. Řepková Jana PGP7762 SK Praga 32:15 + 4:41
17. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 32:25 + 4:51
18. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 32:53 + 5:19
19. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 32:54 + 5:20
20. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 33:21 + 5:47
21. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 33:55 + 6:21
22. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 33:58 + 6:24
23. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 35:01 + 7:27
24. Geševa Radka LOU8150 SK Moravan Louňovice 35:17 + 7:43
25. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 35:18 + 7:44
26. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 35:19 + 7:45
27. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 35:34 + 8:00
28. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 36:22 + 8:48
29. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:38 + 9:04
30. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 36:57 + 9:23
31. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 37:13 + 9:39
32. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 37:32 + 9:58
33. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 37:33 + 9:59
34. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 37:35 + 10:01
35. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 37:50 + 10:16
36. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:59 + 10:25
37. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 39:17 + 11:43
38. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 39:37 + 12:03
39. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:44 + 13:10
40. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 41:05 + 13:31
41. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 42:16 + 14:42
42. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 43:09 + 15:35
43. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 43:30 + 15:56
44. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 43:46 + 16:12
45. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 43:47 + 16:13
46. Zábřeská Jitka LOU7950 SK Moravan Louňovice 44:10 + 16:36
47. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 44:33 + 16:59
48. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 45:45 + 18:11
49. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 19:33
50. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 47:31 + 19:57
51. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 48:09 + 20:35
52. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 49:33 + 21:59
53. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 49:39 + 22:05
54. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:57 + 22:23
55. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 50:10 + 22:36
56. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 50:46 + 23:12
57. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 51:40 + 24:06
58. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 53:26 + 25:52
59. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 53:38 + 26:04
60. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 53:54 + 26:20
61. Rybářová Lucie DKP7950 Oddíl OB Kotlářka 54:52 + 27:18
62. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 55:44 + 28:10
63. Medlínová Kateřina DKP7854 Oddíl OB Kotlářka 57:20 + 29:46
64. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 57:43 + 30:09
65. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 58:28 + 30:54
66. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 58:35 + 31:01
67. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 59:31 + 31:57
68. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:23 + 36:49
69. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 69:14 + 41:40
70. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 72:56 + 45:22
71. Paierová Iveta DKL7551 KOB Kladno 74:56 + 47:22
72. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 80:43 + 53:09
73. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 95:16 + 67:42
D45
2.93 km, 64 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 24:06
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 26:52 + 2:46
3. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 27:10 + 3:04
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:32 + 3:26
5. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 27:55 + 3:49
6. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 28:48 + 4:42
7. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:58 + 4:52
8. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 29:50 + 5:44
9. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 31:18 + 7:12
10. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:25 + 7:19
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 31:25 + 7:19
12. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 31:30 + 7:24
13. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 31:46 + 7:40
14. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 32:12 + 8:06
15. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 32:13 + 8:07
16. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 33:16 + 9:10
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 34:22 + 10:16
18. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 35:11 + 11:05
19. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 35:49 + 11:43
20. Šodorová Magda 0100001 Sukorady 36:18 + 12:12
21. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 37:33 + 13:27
22. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 38:20 + 14:14
23. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 38:24 + 14:18
24. Hlavatá Pavla 0030001 PAT Praha 38:31 + 14:25
25. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 39:09 + 15:03
26. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 40:22 + 16:16
27. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:57 + 16:51
28. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 43:27 + 19:21
29. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 44:06 + 20:00
30. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:30 + 20:24
31. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 44:50 + 20:44
32. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 45:40 + 21:34
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 47:25 + 23:19
34. Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole 47:59 + 23:53
35. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 48:26 + 24:20
36. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 50:56 + 26:50
37. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 51:48 + 27:42
38. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 51:52 + 27:46
39. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 52:11 + 28:05
40. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 52:24 + 28:18
41. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 52:43 + 28:37
41. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 52:43 + 28:37
43. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 53:44 + 29:38
44. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov 54:27 + 30:21
45. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 54:36 + 30:30
46. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 56:27 + 32:21
47. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:17 + 33:11
48. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 59:33 + 35:27
49. Kolencová Marta HCE7450 TJ Hostivice 61:59 + 37:53
50. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 63:25 + 39:19
51. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 75:39 + 51:33
52. Brodská Renata HCE7451 TJ Hostivice 107:37 + 83:31
Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka DISK
D55
2.54 km, 52 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 28:27
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 28:28 + 0:01
3. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:43 + 0:16
4. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 28:53 + 0:26
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 29:14 + 0:47
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 29:56 + 1:29
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 30:14 + 1:47
8. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 32:15 + 3:48
9. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 33:19 + 4:52
10. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 33:23 + 4:56
11. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 34:08 + 5:41
12. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 35:51 + 7:24
13. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 36:35 + 8:08
14. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 37:43 + 9:16
15. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:04 + 11:37
16. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:13 + 11:46
17. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 43:31 + 15:04
18. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 70:59 + 42:32
19. Gueydon Enjalbal Cecilie DKP6451 Oddíl OB Kotlářka 92:44 + 64:17
D65
2.23 km, 44 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 29:24
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 30:26 + 1:02
3. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 31:22 + 1:58
4. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 33:47 + 4:23
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 34:17 + 4:53
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 34:18 + 4:54
7. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 34:28 + 5:04
8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 35:38 + 6:14
9. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 37:38 + 8:14
10. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 40:30 + 11:06
11. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 40:47 + 11:23
12. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 41:49 + 12:25
13. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 44:24 + 15:00
14. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 55:30 + 26:06
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha DISK
D75
2.23 km, 44 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 30:04
2. Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec 32:55 + 2:51
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 40:41 + 10:37
H10
2.39 km, 40 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 17:04
2. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 19:20 + 2:16
3. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 19:23 + 2:19
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 21:30 + 4:26
5. Krutský Vavřinec FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:03 + 4:59
6. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 23:11 + 6:07
7. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 23:27 + 6:23
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:30 + 6:26
9. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 23:43 + 6:39
10. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 24:00 + 6:56
11. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 24:35 + 7:31
12. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 25:12 + 8:08
13. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 25:25 + 8:21
14. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 25:51 + 8:47
15. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 26:22 + 9:18
16. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 28:00 + 10:56
17. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 29:33 + 12:29
18. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 31:27 + 14:23
19. Hlaváček Karel ZVO0901 OB SK Zvole 31:36 + 14:32
20. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 32:38 + 15:34
21. Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 34:49 + 17:45
22. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 37:11 + 20:07
23. Pilař František CEP0900 Čepíci 37:41 + 20:37
24. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 37:55 + 20:51
25. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 39:41 + 22:37
26. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 39:59 + 22:55
27. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 43:00 + 25:56
28. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 43:17 + 26:13
29. Janda Martin 0190001 Proxovi 45:12 + 28:08
30. Krč Tobias TAP0911 KOB Tretra Praha 46:42 + 29:38
31. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 47:32 + 30:28
32. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 50:51 + 33:47
33. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 57:59 + 40:55
34. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 65:33 + 48:29
35. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 80:24 + 63:20
H10F
2.12 km, 40 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 17:43
2. Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole 18:34 + 0:51
3. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:07 + 1:24
4. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 2:04
5. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 2:21
6. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 21:51 + 4:08
7. Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja 22:29 + 4:46
8. Karel Ondřej KPY0902 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:02 + 7:19
9. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 25:22 + 7:39
10. Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha 25:40 + 7:57
11. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 25:54 + 8:11
12. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:02 + 8:19
13. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 26:48 + 9:05
14. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:32 + 10:49
15. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 28:54 + 11:11
16. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 29:15 + 11:32
17. Rybář Filip DKP1107 Oddíl OB Kotlářka 30:56 + 13:13
18. Moravec Adam ODV1005 TJ Aero Odolena Voda 31:35 + 13:52
19. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 31:48 + 14:05
20. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 31:57 + 14:14
21. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 34:30 + 16:47
22. Gešev Martin LOU0900 SK Moravan Louňovice 36:36 + 18:53
23. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 37:23 + 19:40
24. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 37:51 + 20:08
25. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 37:56 + 20:13
26. Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný 38:08 + 20:25
27. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 39:27 + 21:44
28. Černý Michal 0080001 SK Olympia Praha SPS 44:38 + 26:55
29. Kout Jáchym DLP1003 OOB TJ Dukla Praha 50:04 + 32:21
30. Gurecký Vojtěch TJP0900 TJ Sokol Troja 58:17 + 40:34
31. Kučera Jakub HCE1101 TJ Hostivice 60:41 + 42:58
H12
3.06 km, 58 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 19:59
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 21:18 + 1:19
3. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:37 + 1:38
4. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 23:07 + 3:08
5. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 23:19 + 3:20
6. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 23:39 + 3:40
7. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 24:08 + 4:09
8. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:44 + 4:45
9. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 25:46 + 5:47
10. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 25:47 + 5:48
11. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 26:39 + 6:40
12. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 27:02 + 7:03
13. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 27:32 + 7:33
14. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 27:39 + 7:40
15. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 28:01 + 8:02
16. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 28:40 + 8:41
17. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 29:15 + 9:16
18. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 29:22 + 9:23
19. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 29:39 + 9:40
20. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 30:02 + 10:03
21. Ohnůtek Jiří FSP0802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:04 + 10:05
22. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 10:26
23. Hylmar Vojtěch KAM0802 OK Kamenice 30:30 + 10:31
24. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 30:31 + 10:32
25. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 30:40 + 10:41
26. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 30:41 + 10:42
27. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 11:36
28. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 31:50 + 11:51
29. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 31:56 + 11:57
30. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 32:50 + 12:51
31. Günter Vincent FSP0701 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:21 + 13:22
32. Weiss Hugo DLP0701 OOB TJ Dukla Praha 33:38 + 13:39
33. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 34:37 + 14:38
34. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 35:03 + 15:04
35. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 35:08 + 15:09
36. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 35:42 + 15:43
37. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 36:50 + 16:51
38. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 39:13 + 19:14
39. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 41:48 + 21:49
40. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 43:58 + 23:59
41. Besta Radek 0210001 Běhám na vlastní triko 44:02 + 24:03
42. Hlaváček Jan ZVO0701 OB SK Zvole 44:37 + 24:38
43. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 45:35 + 25:36
44. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 45:47 + 25:48
45. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 46:50 + 26:51
46. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 48:11 + 28:12
47. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 32:14
48. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 34:23
49. Pilař Jiří JES0800 OK Rakovník 55:29 + 35:30
50. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 56:19 + 36:20
51. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 61:05 + 41:06
52. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:44 + 41:45
53. Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:37 + 43:38
54. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 77:01 + 57:02
55. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 78:02 + 58:03
56. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 81:40 + 61:41
Hamrle Jindřich ZVO0804 OB SK Zvole DISK
H14
3.50 km, 68 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 25:11
2. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 25:34 + 0:23
3. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 28:11 + 3:00
4. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 28:24 + 3:13
5. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 28:27 + 3:16
6. Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha 28:41 + 3:30
7. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 28:50 + 3:39
8. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 28:56 + 3:45
9. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 29:12 + 4:01
10. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:23 + 4:12
11. Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga 32:58 + 7:47
12. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:15 + 8:04
13. Horák Martin VSP0601 USK Praha 33:44 + 8:33
14. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:03 + 8:52
15. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:30 + 10:19
16. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:30 + 11:19
17. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 36:39 + 11:28
18. Machar Matěj DKP Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 12:38
19. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 38:33 + 13:22
20. Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole 38:51 + 13:40
21. Konrád Alex DKP0512 Oddíl OB Kotlářka 39:32 + 14:21
22. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 39:43 + 14:32
23. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 40:08 + 14:57
24. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 40:11 + 15:00
25. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 40:34 + 15:23
26. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:40 + 15:29
27. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 40:59 + 15:48
28. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:13 + 16:02
29. Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno 43:37 + 18:26
30. Dlask Kašpar DKP0603 Oddíl OB Kotlářka 45:46 + 20:35
31. Tomáš Polák 0050001 Třinec 45:47 + 20:36
32. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 46:06 + 20:55
33. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 46:23 + 21:12
34. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 46:33 + 21:22
35. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 50:52 + 25:41
36. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:22 + 26:11
37. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 54:01 + 28:50
38. Stelšovský Karel 6KC0500 Neregistrovaní 70:31 + 45:20
Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš DISK
Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole DISK
H16
3.94 km, 114 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 25:23
2. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 26:00 + 0:37
3. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 26:45 + 1:22
4. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 26:55 + 1:32
5. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 28:39 + 3:16
6. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 29:29 + 4:06
7. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 30:00 + 4:37
8. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 30:04 + 4:41
9. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 31:08 + 5:45
10. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 31:22 + 5:59
11. Janas Adam PGP0404 SK Praga 32:32 + 7:09
12. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 32:41 + 7:18
13. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 37:15 + 11:52
14. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 42:58 + 17:35
15. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 47:09 + 21:46
16. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 49:33 + 24:10
17. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 51:28 + 26:05
18. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 51:53 + 26:30
19. Král Quido PGP0410 SK Praga 52:32 + 27:09
20. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:40 + 28:17
21. Šich Ondřej DKP0411 Oddíl OB Kotlářka 55:34 + 30:11
22. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 58:04 + 32:41
23. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 62:10 + 36:47
24. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:50 + 42:27
H18
4.91 km, 124 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 35:12
2. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 35:38 + 0:26
3. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 35:40 + 0:28
4. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 39:04 + 3:52
5. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 40:00 + 4:48
6. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:12 + 7:00
7. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 43:24 + 8:12
8. Šťastný Petr TAP0106 KOB Tretra Praha 47:45 + 12:33
9. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 49:34 + 14:22
10. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 57:27 + 22:15
11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 70:09 + 34:57
H21K
4.51 km, 140 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 896
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 38:59 970
2. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 39:16 + 0:17
3. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 39:52 + 0:53 951
4. Jurga Václav 0110001 VRL 40:14 + 1:15
5. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 48:35 + 9:36 767
6. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 57:20 + 18:21 583
7. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:31 + 22:32 494
8. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 68:21 + 29:22 350
H21L
5.87 km, 170 m, 21 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8076
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 33:33 8190
2. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 33:38 + 0:05 8170
3. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 34:54 + 1:21 7869
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 35:25 + 1:52 7747
5. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 35:33 + 2:00 7715
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 35:52 + 2:19 7640
7. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 36:07 + 2:34 7580
8. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 36:57 + 3:24 7383
9. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:06 + 3:33 7347
10. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 37:07 + 3:34 7343
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 37:25 + 3:52 7272
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 4:18 7169
12. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 37:51 + 4:18 7169
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 38:05 + 4:32 7114
15. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 39:20 + 5:47 6817
16. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 39:29 + 5:56 6781
17. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 39:44 + 6:11 6722
18. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 40:48 + 7:15 6469
19. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 40:58 + 7:25 6429
20. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 41:00 + 7:27 6421
21. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 41:16 + 7:43 6358
22. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 41:23 + 7:50 6330
23. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 41:25 + 7:52 6323
24. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 41:28 + 7:55 6311
25. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 41:42 + 8:09 6255
26. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 8:15 6232
26. Janas Petr PGP0200 SK Praga 41:48 + 8:15 6232
28. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 41:53 + 8:20 6212
29. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:20 + 8:47 6105
30. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 42:26 + 8:53 6081
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 42:37 + 9:04 6038
32. Janas Petr PGP7106 SK Praga 43:11 + 9:38 5903
33. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 43:12 + 9:39 5899
34. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 43:38 + 10:05 5796
35. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 43:43 + 10:10 5777
36. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 44:17 + 10:44 5642
37. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 44:27 + 10:54 5603
38. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 44:37 + 11:04 5563
39. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 44:39 + 11:06 5555
40. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 44:57 + 11:24 5484
41. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 45:06 + 11:33 5448
42. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:07 + 11:34 5444
43. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:32 + 11:59 5345
44. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 45:41 + 12:08 5310
45. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 45:55 + 12:22 5254
46. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:01 + 12:28 5231
47. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 46:10 + 12:37 5195
48. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 46:48 + 13:15 5045
49. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:56 + 13:23 5013
50. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 46:58 + 13:25 5005
51. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 47:30 + 13:57 4879
52. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 47:58 + 14:25 4768
53. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 48:04 + 14:31 4744
54. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:37 + 15:04 4614
55. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 48:44 + 15:11 4586
56. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 48:53 + 15:20 4550
57. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:54 + 15:21 4546
58. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 49:06 + 15:33 4499
59. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:07 + 15:34 4495
60. Strašák Tomáš DKP8204 Oddíl OB Kotlářka 50:04 + 16:31 4270
61. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 50:09 + 16:36 4250
62. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 50:12 + 16:39 4238
63. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 50:25 + 16:52 4186
64. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 52:14 + 18:41 3755
65. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 52:32 + 18:59 3684
66. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 52:49 + 19:16 3617
67. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 52:58 + 19:25 3581
68. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:36 + 20:03 3431
69. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 54:25 + 20:52 3237
70. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 54:49 + 21:16 3142
71. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 55:33 + 22:00 2968
72. Semík Jan VSP6507 USK Praha 56:28 + 22:55 2751
73. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:53 + 26:20 1940
74. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 69:58 + 36:25 0
75. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 71:36 + 38:03 0
76. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 81:31 + 47:58 0
Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha DISK 0
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0
H35
4.51 km, 140 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 31:36
2. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 33:59 + 2:23
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:37 + 3:01
4. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 35:27 + 3:51
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:43 + 4:07
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 35:47 + 4:11
7. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 36:41 + 5:05
8. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 36:49 + 5:13
9. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 37:51 + 6:15
10. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 38:11 + 6:35
11. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 38:12 + 6:36
12. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 38:20 + 6:44
13. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 38:39 + 7:03
14. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 38:51 + 7:15
15. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 39:00 + 7:24
16. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 39:33 + 7:57
17. Dvořák Josef 0260001 Proxovi 39:35 + 7:59
18. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 39:50 + 8:14
19. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 40:04 + 8:28
20. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 40:41 + 9:05
21. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 41:24 + 9:48
22. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 41:26 + 9:50
23. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 9:54
24. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 42:27 + 10:51
25. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 42:43 + 11:07
26. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 43:12 + 11:36
27. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 43:34 + 11:58
28. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 43:41 + 12:05
29. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 43:51 + 12:15
30. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 44:28 + 12:52
31. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 45:29 + 13:53
32. Silovský Tomáš 0230001 - 48:25 + 16:49
33. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 49:02 + 17:26
34. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 49:16 + 17:40
35. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 49:41 + 18:05
36. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 49:49 + 18:13
37. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 50:30 + 18:54
38. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 52:40 + 21:04
39. Schus Martin 0040001 CEYOC GER 52:52 + 21:16
40. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 55:06 + 23:30
41. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 56:34 + 24:58
42. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 57:57 + 26:21
43. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 58:18 + 26:42
44. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 59:01 + 27:25
45. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 61:49 + 30:13
46. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:02 + 35:26
47. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 68:04 + 36:28
48. Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice 70:24 + 38:48
Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice DISK
H45
4.06 km, 108 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 31:09
2. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 31:10 + 0:01
3. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 33:06 + 1:57
4. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 33:31 + 2:22
5. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 33:47 + 2:38
6. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 34:49 + 3:40
7. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 35:14 + 4:05
8. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 35:15 + 4:06
9. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 36:01 + 4:52
10. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 36:23 + 5:14
11. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:36 + 5:27
12. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 36:55 + 5:46
13. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 36:57 + 5:48
14. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 37:10 + 6:01
15. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 38:24 + 7:15
16. Komín David PGP7405 SK Praga 38:35 + 7:26
17. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 38:41 + 7:32
18. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 38:47 + 7:38
19. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 8:31
20. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 40:31 + 9:22
21. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 42:11 + 11:02
21. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 42:11 + 11:02
23. Vykouk Josef ZŠ a MŠ Těšetice 42:16 + 11:07
24. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 42:29 + 11:20
25. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 43:09 + 12:00
26. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:25 + 12:16
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 44:09 + 13:00
28. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaní 44:44 + 13:35
29. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 45:15 + 14:06
30. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:21 + 14:12
31. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 45:31 + 14:22
32. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 45:48 + 14:39
33. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 45:56 + 14:47
34. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 46:49 + 15:40
35. Glasnák Vladimír MFP7300 Matfyz Praha 47:33 + 16:24
36. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 47:55 + 16:46
37. Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 48:02 + 16:53
38. Hamrle Jindřich ZVO7403 OB SK Zvole 49:09 + 18:00
39. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 49:17 + 18:08
40. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 49:50 + 18:41
41. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 52:01 + 20:52
42. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 52:41 + 21:32
43. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 53:21 + 22:12
44. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 53:51 + 22:42
45. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 55:05 + 23:56
46. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 55:28 + 24:19
47. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 55:41 + 24:32
48. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:27 + 26:18
49. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 57:30 + 26:21
50. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 57:53 + 26:44
51. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 58:49 + 27:40
52. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 59:14 + 28:05
53. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 61:45 + 30:36
54. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 63:57 + 32:48
55. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:42 + 35:33
56. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 69:17 + 38:08
57. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:22 + 38:13
58. Hlaváček Michal ZVO7402 OB SK Zvole 71:52 + 40:43
59. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov 101:10 + 70:01
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H55
3.68 km, 86 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 30:41
2. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 32:35 + 1:54
3. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 32:41 + 2:00
4. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 33:39 + 2:58
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 34:59 + 4:18
6. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 35:10 + 4:29
7. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 35:12 + 4:31
8. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 36:22 + 5:41
9. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 36:38 + 5:57
10. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 37:16 + 6:35
11. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 37:17 + 6:36
12. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 37:25 + 6:44
13. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 37:44 + 7:03
14. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 37:54 + 7:13
15. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 38:13 + 7:32
16. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 38:58 + 8:17
17. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 39:27 + 8:46
18. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 39:58 + 9:17
19. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:04 + 9:23
20. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 41:35 + 10:54
21. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 42:09 + 11:28
22. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 12:10
23. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 43:26 + 12:45
24. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 44:19 + 13:38
25. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 46:39 + 15:58
26. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 47:06 + 16:25
27. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 48:05 + 17:24
28. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 50:24 + 19:43
29. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 53:58 + 23:17
30. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 63:32 + 32:51
31. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 68:30 + 37:49
H65
2.93 km, 64 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 24:08
2. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 29:33 + 5:25
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 32:08 + 8:00
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:12 + 8:04
5. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 34:11 + 10:03
6. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 34:18 + 10:10
7. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 34:33 + 10:25
7. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:33 + 10:25
9. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 35:34 + 11:26
10. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 37:16 + 13:08
11. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 40:37 + 16:29
12. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 41:20 + 17:12
13. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 42:11 + 18:03
14. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 43:20 + 19:12
15. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 43:21 + 19:13
16. Šorm Miroslav DKL5200 KOB Kladno 43:35 + 19:27
17. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 44:20 + 20:12
18. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:57 + 20:49
19. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 45:33 + 21:25
20. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 46:47 + 22:39
21. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:28 + 23:20
22. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 50:57 + 26:49
23. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 51:26 + 27:18
24. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 67:04 + 42:56
H75
2.54 km, 52 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 35:36
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 38:54 + 3:18
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 43:24 + 7:48
4. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 45:35 + 9:59
5. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 45:52 + 10:16
6. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 49:15 + 13:39
7. Kalivoda Vladimír KNC3800 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:18 + 36:42
8. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:36 + 41:00
9. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:48 + 50:12
T
4.40 km, 108 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 30:27
2. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 34:12 + 3:45
3. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 37:02 + 6:35
4. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 38:16 + 7:49
5. Špičáková Barbora DKP Oddíl OB Kotlářka 40:51 + 10:24
6. Gemperle František 0170001 YetiTheHidden 41:02 + 10:35
7. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 42:18 + 11:51
8. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 42:24 + 11:57
9. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 42:44 + 12:17
10. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 43:04 + 12:37
11. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:27 + 13:00
12. Neškudla Jan ZŠ a MŠ Těšetice 44:42 + 14:15
13. Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA 48:30 + 18:03
14. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 48:41 + 18:14
15. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 50:17 + 19:50
16. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 52:07 + 21:40
17. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 52:54 + 22:27
18. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:18 + 22:51
19. Burdík Jan 0130003 Příbram 54:32 + 24:05
20. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:46 + 24:19
21. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 55:28 + 25:01
22. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 57:35 + 27:08
23. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:03 + 27:36
24. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 59:04 + 28:37
25. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 59:42 + 29:15
26. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:48 + 29:21
27. Votoček Aleš 0220001 Lyčkárna 60:12 + 29:45
28. Otta Pavel JES4601 OK Rakovník 60:50 + 30:23
29. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 61:07 + 30:40
30. Jurgová Martina 0110002 VRL 61:11 + 30:44
31. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 62:28 + 32:01
32. Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník 63:09 + 32:42
33. Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice 63:27 + 33:00
34. Paulů Robert 0180001 KAMENICE 64:21 + 33:54
35. Hruška Peter 0200001 - 65:13 + 34:46
36. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 65:59 + 35:32
37. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 66:10 + 35:43
38. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 68:08 + 37:41
39. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 70:31 + 40:04
40. Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov 71:42 + 41:15
41. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 72:15 + 41:48
42. Rudolf Pilch ODV6400 TJ Aero Odolena Voda 72:38 + 42:11
43. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 72:48 + 42:21
44. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 73:22 + 42:55
45. Majerská Adriána ODV8051 TJ Aero Odolena Voda 73:39 + 43:12
46. Šťastný Pavel 0120002 Etryšáci 73:43 + 43:16
46. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 73:43 + 43:16
48. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 73:53 + 43:26
49. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 75:39 + 45:12
50. Hrubá Veronika 0120001 Etryšáci 76:11 + 45:44
51. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 76:17 + 45:50
52. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 76:38 + 46:11
53. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 77:02 + 46:35
54. Karas Ondřej ZŠ a MŠ Těšetice 78:46 + 48:19
55. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:59 + 48:32
56. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 79:08 + 48:41
57. Špičáková Lenka ZŠ a MŠ Těšetice 82:18 + 51:51
58. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 83:36 + 53:09
59. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 83:44 + 53:17
60. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:44 + 58:17
61. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 89:43 + 59:16
62. Šustek Jan 0240001 PAT Praha 90:17 + 59:50
63. Topičová Anna LOU8350 SK Moravan Louňovice 92:11 + 61:44
64. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 94:35 + 64:08
65. Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaní 103:47 + 73:20
66. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 114:07 + 83:40
67. Hořovská Vladislava ZŠ a MŠ Těšetice 125:42 + 95:15
68. Hrdličková Monika DOR7553 OK Dobříš 126:01 + 95:34
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DISK
Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK
Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš DISK
Janasová Barbora PGP7152 SK Praga DISK
Burdík Hana 0130001 Příbram DISK
TF
2.12 km, 40 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tučný Jan 0060001 Černí 21:29
2. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:00 + 0:31
3. Řepka Jan PGP0805 SK Praga 22:48 + 1:19
4. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:43 + 2:14
5. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaní 24:21 + 2:52
6. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 24:46 + 3:17
7. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 25:36 + 4:07
8. Prchlík Martin LOU1300 SK Moravan Louňovice 25:59 + 4:30
9. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 26:28 + 4:59
10. Proxová Veronika 0010001 US TU DRESDEN 27:01 + 5:32
10. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 27:01 + 5:32
12. Vaněk Jáchym ROU1201 SKOB Roudnice nad Labem 27:05 + 5:36
13. Petráň Matěj SCP0700 OK Sparta Praha 27:53 + 6:24
14. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 28:14 + 6:45
15. Silovská Natálie 0230002 - 28:51 + 7:22
16. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 29:09 + 7:40
17. Juřinová Aneta FYD1150 Jizerský klub OB Frýdlant 29:14 + 7:45
18. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 29:50 + 8:21
19. Max Paulů 0180002 KAMENICE 30:08 + 8:39
20. Bradáčová Hana ROU1250 SKOB Roudnice nad Labem 30:46 + 9:17
21. Kofroň Ondřej LBE1200 TJ Lokomotiva Beroun 30:49 + 9:20
22. Klimeš Vincent FSP0808 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:05 + 10:36
23. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 32:18 + 10:49
24. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 33:14 + 11:45
25. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 33:30 + 12:01
26. Řepková Ema PGP1350 SK Praga 33:34 + 12:05
27. Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaní 34:13 + 12:44
28. Pařízek Antonín CEP1200 Čepíci 35:27 + 13:58
29. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 35:33 + 14:04
30. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 14:08
31. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 37:02 + 15:33
32. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 37:26 + 15:57
33. Mrštný Vojtěch 0070001 Černí 38:45 + 17:16
34. Janda Vít 0190002 Proxovi 39:20 + 17:51
35. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 40:09 + 18:40
36. Datlová Anna ZŠ a MŠ Těšetice 43:52 + 22:23
37. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 44:14 + 22:45
38. Pilařová Kateřina JES1150 OK Rakovník 44:56 + 23:27
39. Petráň Lukáš SCP1200 OK Sparta Praha 47:02 + 25:33
40. Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:03 + 25:34
41. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 47:35 + 26:06
42. Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:47 + 26:18
43. Bestová Klára ZŠ a MŠ Těšetice 48:40 + 27:11
44. Juřinová Iva FYD8050 Jizerský klub OB Frýdlant 50:45 + 29:16
45. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 51:51 + 30:22
46. Cabrnoch Lukáš DKL1400 KOB Kladno 57:05 + 35:36
47. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 64:55 + 43:26
48. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 69:09 + 47:40
49. Najmanová Eliška SLA8004 SKOB Slaný 78:32 + 57:03
Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav DISK